320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millal Järgmine Nõmme kalju mäng on?
    Macheser United
    Roda
    AC Milan

    Kommentaar


      Algselt postitas Kalju Vaata postitust
      Millal Järgmine Nõmme kalju mäng on?
      Seda küsib Kalju enda fänn,isssand jumal.
      i don t like u u don t like me

      Kommentaar


        Aadu on ikka hull mees, tõeline huligaan. Ronis 2 korda üle aia tagasi, kui turvad ta välja olid visanud
        mina aadut ei tunne
        Päris hea rea peale oleme saanud, võidud tugevate üle! Nüüd laupäeval vaja levadiale ka vastu saada! pole ju probleem

        PS! Mario...kell 15 pidid hiiul olema!
        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
          Aadu on ikka hull mees, tõeline huligaan. Ronis 2 korda üle aia tagasi, kui turvad ta välja olid visanud
          mina aadut ei tunne
          Aadu oli veel midagi teinud või mis?
          Mina enam Nõmme Ultra-ga koos trammis ei liikle. Seekord õnneks jõudis tramm kohale ühestükis.

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Aadu oli veel midagi teinud või mis?
            Mina enam Nõmme Ultra-ga koos trammis ei liikle. Seekord õnneks jõudis tramm kohale ühestükis.
            Oi mees sul vedas, et sind bussis pärast polnud, sest see mis seal toimus oli lausa hullumeelsus. Munitsipaalpolitseil oli mõne ultraga ikka väga tegemist, tervitaks jällegi

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Oi mees sul vedas, et sind bussis pärast polnud, sest see mis seal toimus oli lausa hullumeelsus. Munitsipaalpolitseil oli mõne ultraga ikka väga tegemist, tervitaks jällegi
              aadu märatses ikka korralikult 36 bussis
              Hea et buss ikka ühes tükis nõmmele jõudis, ma juba mõtlesin, et keerate selle kummuli ja MUPO lihtsalt laulate surnuks

              Tervitaks ka TAK i toredaid bussijuhte
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Täna igatahes teeb Kalju esindusmeesknd trenni Alecoq Sviidis - Coca Cola Plazas, kus taktikat õpitakse Pimeduse Rüütli mitte Tarmo Rüütli pealt

                Pildid ja kajastus ajakirja veergudelt ja Kalju kodukalt!
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper
                  tehke järgmised 85 võimalikult kiirelt ja valutult.
                  Ma hommikust saati murran pead siin, et mis 85-st sa jahud! Aega läks aga asja sai.. 6000 postitust ju hakkab täis saama!

                  No seekord ma tahan küll midagi võita, dai pohh... Kuno, mis annad mulle?
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    saama peal väljas siin kõik?

                    Kommentaar


                      Sina puhu pasunat
                      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        kõik on välja puhutud, ei tule enam nii palju, kosuma peab ...täna ja homme õhtul ehk siis laupäeval otse peolt mängule

                        Kommentaar


                          Algselt postitas viirus Vaata postitust
                          kõik on välja puhutud, ei tule enam nii palju, kosuma peab ...täna ja homme õhtul ehk siis laupäeval otse peolt mängule
                          pigem ikka vastupidi

                          Kommentaar


                            Hei! Palju teid järgmisel laupäeval Tartusse on tulemas? Äkki teex väixe mängu kah?

                            Kommentaar


                              enne vaja leivad kappi pann .. levadia siis ...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
                                Hei! Palju teid järgmisel laupäeval Tartusse on tulemas? Äkki teex väixe mängu kah?
                                10 inimest on meid kindlasti tulemas, seega mängida saaks, aga seda mängu asja veel vaatab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X