320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üllatavalt palju horvaate.!! Brassidel on vist kaks kodakondsust või ma eksin?
    Angolas aga portu keel nagu ka brasiilias. Krt. kõva sats tundub vähemalt nimekirja järgi
    FCF Forever

    Kommentaar


      aga umbes sellised naljad on siin
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Üllatavalt palju horvaate.!! Brassidel on vist kaks kodakondsust või ma eksin?
        Angolas aga portu keel nagu ka brasiilias. Krt. kõva sats tundub vähemalt nimekirja järgi
        jah, keskmine kuupalk 10 000 eur räägib ka enda eest
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
          aga umbes sellised naljad on siin
          http://www.youtube.com/watch?v=m1TnzCiUSI0
          veel selleteemalisi nalju
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
            kindasti on seal aga päris palju ukrainlasi näiteks. Sattusin ühe sellisega linna sjutule ja kuskil aastaid tagasi, kui madeiral kõvad ehitustööd käisid, siis tulid mehed siia ehitama. Ja loomulikult peale kliimas harjumist jäidki sinna. Ja mis eestlastesse puutub, siis on enam kui kindel, et momendil seal paarisaja pealine turistide mass kohal on.

            ukrainlasi on siin Portugalis igalpool. ehitajad peamiselt oma peredega. muide räägitakse, et siin on umbes 100000 immigranti Ukrainast
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Üllatavalt palju horvaate.!! Brassidel on vist kaks kodakondsust või ma eksin?
              Angolas aga portu keel nagu ka brasiilias. Krt. kõva sats tundub vähemalt nimekirja järgi
              brassidel vaevalt 2 kodakondsust on. Portugalis on profidest brassidest topeltkodakondsusega ainult Pepe ja Deco. võib olla muidugi rohkem, kuid kahjuks ei tea. näiteks Sportingu kauaaegne ründaja Liedson on isegi avaldanud huvi Portugali eest võistelda, kuid siiani pole tema kodakondsusküsimust arutatud
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                siiani ainus Portugali spordiuudiste sait mis on kajastanud seda tulemust.
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Kuno räägib täna vikerraadios klubi plaanidest ning eilsest mängust + väike üllatusuudis ka on seal sees. etvsport.ee-s on juba üleval.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Alvar550 Vaata postitust
                    Kuno räägib täna vikerraadios klubi plaanidest ning eilsest mängust + väike üllatusuudis ka on seal sees. etvsport.ee-s on juba üleval.
                    Mis kell ta räägib umbes?
                    Algselt postitas Cule
                    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                    Kommentaar



                      see?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        seesama jah. Muidu kl. 20.15 on spordisaade, sagedus 104,1.

                        Kommentaar


                          Nii ,et Terja siis mängijaks ja teiseks treeneriks . Päris huvitavaks läheb .
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Õhtujuht
                            Palun teadjamatel kirjeldada kuno tehva iseloomu, tema hariduskäiku ja üldist maailmapilti väljaspool jalgpalliga seonduvat. Millega ta veel peale jalgpalli seotud on?
                            Miks sa ise seda tema käest ei küsi naljamees?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                              Miks sa ise seda tema käest ei küsi naljamees?
                              Ennast tavaliselt ei iseloomustata, a´la ma olen ilus tark ja osav, selliseid asju küsitaksegi teiste inimeste sõprade või lähedal seisvate inimeste käest, kes asjaga kursis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                Nii ,et Terja siis mängijaks ja teiseks treeneriks . Päris huvitavaks läheb .
                                Hea uudis! Ma ei jõua uue hooaja algust ära oodata!
                                Vulgar Display Of Kalju Power

                                Kommentaar

                                Working...
                                X