320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• sanderk
    replied
    Algselt postitas Silver Vaata postitust

...
    See jutt manipuleerimisest on ikkagi liialdatud.
    Kui klubi sõlmib noore mängijaga pika lepingu, siis järelikult nähakse mängijas potentsiaali ja loodetakse selle realiseerumisel teenida. Kui miskipäras potentsiaal ei realiseeru, siis ei saa klubi mängijat lihtsalt minema visata.

Kui mängija on vigane v vormist väljas ning ei saa endale seetõttu mujalt paremat/samaväärset lepingut, siis on tal õigus nõuda tööandjalt lepingu täitmist kuni tähtaja lõpuni. Klubi poolt täiesti arusaadav, kui soovitakse muud lahendust. Samas see lahendus tuleb leida poolte kokkuleppel. Nüüd kui selle "muu" lahenduse saamiseks profiklubi spordiddirektor loodab, et noor jalgpallur ei tea täpselt oma õigusi ning saab valede või pooltõdede abil tasuta/väikse kuluga mängijast lahti. Siis seda ma pean manipuleerimiseks ja jõupositsiooni(spordidirektor vs noormängija) ära kasutamiseks.

Leave a comment:

• tpx
    replied
    Ma rõhutan KAKS pluss aastat on kätel istutud!

Ühe artikli kommentaaris ütles Kuno nii: "NB! Paar päeva tagasi tuli kriitika peale kohale Tõnu Sirel kes käis Hiiu statal ringi ja ütles meie klubi esindajale, et Hiiu staadinoni renoveerimistöödega lubatud ajal ei alustata. Vahet pole, et seda on juba kaks aastat meile lubatud!"

ja ma käin ja pininsen nagu üks tüütu sääsk.

asdf :
    • Millal hakatakse Hiiu staadionil lubatuid töid tegema?
    • Millal on plaanis plaanitud tööd valmis saada?
    • Kui täna juba hr. Sireli vahendusel öeldakse, et lubatud ajal ei alustata, siis on ju selge, et need ei saa ka lubatud ajal valmis. Siit omakorda, kas juba on kalendrisse tethud muudatused Kalju "kodumängude" toimumiskoha osas, mis pidanuks toimuma Hiiul?
    • Kus toimuvad Kalju kodumängud juhul kui Hiiu staadion ei saa kalendris määratud mängude toimumisajaks valmis?
    PS. adsf, palun konkreetseid vastuseid, mitte roosat mannavahtu stiilis "loogikad on pikaajalised protsessid, mille lähtekohaks on klubide poolne aastatetagune tegematta töö"

Leave a comment:

• dud66
    replied
    Algselt postitas Tom K Vaata postitust
    Jäi silma, et ametlikes protokollides on peatreeneriks Koppel, portugallane abitreener. Mingi treenerilitsentsi värk?

Jah

Leave a comment:

• Tom K
    replied
    Jäi silma, et ametlikes protokollides on peatreeneriks Koppel, portugallane abitreener. Mingi treenerilitsentsi värk?

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Essa poolaeg kena, Tamm raiskas palju, teine poolaeg jäädi retsi trammi alla. Pink lühike ja ääreründajad ikka väga kesised.

Leave a comment:

• Hyrax
    replied
    Algselt postitas tomm Vaata postitust
    Kaljult täna väga sümpaatne mäng. Eelmise aasta tiimiga vōrreldes ikka öö ja päev. Praegu mängitakse täitsa jalgpalli.
    Lõpus jäi kindel penalti ka andmata nende kasuks (Mitrovic astus Tamme jala peale). Oleks väärinud siit võitu isegi

Leave a comment:

• Karter
    replied
    Andmata jäänud penalti rikkus Kalju jaoks tulemuse ära aga muidu oli enamvähem. Lõpp läks muidugi lahmimisks aga esimene poolaeg korralik.

Leave a comment:

• nimastain
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    palun selgitage rumalatele viimast nelja postitust
    Saatis etv vaheajastuudios SNi ja Eduri vittu.

Leave a comment:

• tomm
    replied
    Kaljult täna väga sümpaatne mäng. Eelmise aasta tiimiga vōrreldes ikka öö ja päev. Praegu mängitakse täitsa jalgpalli.

Leave a comment:

• plastic'99
    replied
    palun selgitage rumalatele viimast nelja postitust

Leave a comment:

• Diz
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Ma mõtlesin, et Arbeiter tahtis selfiet Süvariga teha, et telo käes hoidis.
    Ma ootasin ka, et mis ta oma uhke punase teloga teeb nüüd. Aga hoopis tuli üks väga piinlik tekst.

Leave a comment:

• Meke
    replied
    #rämmar
    Loodan, et Arbeiter saab ilusti magada täna ja pole enam solvunud

Leave a comment:

• nimastain
    replied
    Arbeiter on kunn.

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Ma mõtlesin, et Arbeiter tahtis selfiet Süvariga teha, et telo käes hoidis.

Leave a comment:

• marf
    replied
    Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Aga millest sa järeldad, et see on olematu? Minu teada on Kaljul väga viisakas füsio ja med. inimene Reigo Jörsi, kes mängijatega igapäevaselt ka tegeleb. Kusjuures seda juba aastaid. Jah, Floraga ei anna siin võrrelda, aga nagu sa ütlesid, siis taustsüsteemid ja ajalugu on ka hoopis teine. Eesti mõistes ma pakun, et Kaljul on väga okeil tasemel kogu taustsüsteem. Sinu jutu peale Marthi jääb mulje nagu peaks iga teine klubi peale Flora pillid kokku pakkima, sest ei suudeta pakkuda võrdväärseid tingimusi?

Kokkuvõttes kui Eestis mõni sportlane päriselt vigastada saab on ta esimese asjana SportoMedica ja Kaspar Rõivasseppa käe all. Olen nõus, et klubi poolelt võiks med. tugi olla suurem, kuid samas me elame keskkonnas, kus saad ise ka alati kaasa aidata oma vigastuse ravimisel. Elame üldjuhul ikkagi vastavalt võimetele. Kui vaadata üldisemalt Eesti sporti, siis suuresti see ongi amatöörtasemel, aga sellepärast ei peaks spordiklubid küll veel asju kokku pakkima ja ära lõpetama. See on küll veits liialdatud. Lisaks räägid elementaarsest suhtlusest - ma olen vägagi nõus, et Frantsev ei ole selles osas kõige parem näide. Minu meelest 21. sajandil ei peaks mängija treenerit kartma. Viisakalt lähenedes, austust üles näidates saab jutule iga inimesega. Frantsev on siiski suures pildis ka inimene.
    flora näite ma tõin lihtaslt Välja mängu toomise pärast. muidugi ei ole ma kaljut seestpoolt näinud ja ei saa sellepärast 100% kindel olla asjades, aga kõik see, mis välja on paistnud - mitme mängija avaldused meedias või oma sotsiaalmeedias, erinevad PR-ämbrid (mis on tingitud omavahelise kommunikatsioonisüsteemi puudumisest - nt tegevjuht ütleb üht, klubi ametlikult hiljem teist), KTM-vahetused jne, see kõik on olnud ka tabeli teise poole klubidega võrreldes ebaprofessionaalne. aga nagu ma ütlesin, mul on väga hea meel näha, et sel aastal paistavad asjad olevat suure sammu edasi teinud.

Leave a comment:

Working...
X