320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • Silver
  replied
  Algselt postitas sanderk Vaata postitust
  Silver, nagu sa kirjutasid mängib Edur poolamatöör meeskonnas. Eestis on see Meistriliiga 5. - 10. meeskond. Kaljust (taseme poolest) väike samm tagasi, aga siiski täitsa korralik tase.

  See kuidas sa räägid vigastada saanud mängijast kui muidusööjast ja käsed mängijal end terveks ravida peegeldab vist sinu arvamust klubi lepingulistest kohustustest. Vigastatud mängija ravimise kohustus on siiski klubil, kellega lepingulises suhtes ollakse.
  Ja õigustada klubi poolset käitumist Kuno tulemustele orienteeritusega tähenab, et sinu meelest on selline manipuleerimine ok?
  Nii palju kui jutust aru sain, siis pakuti Edurile raha ja suunati Rõivassepa juurde ravile. Mis siin täpsemalt valesti tehti? Ma ei ole küll med. inimene, aga antud vigastust googeldades ja uurides tundub pigem, et see ongi selline vigastus, mille ravimine võtab aega ja ta võib iga kell taas tagasi tulla. Ma arvan, et kõik Kalju fännid oleks vägagi rõõmustanud, kui Edur oleks Kaljus ka läbi löönud. Inimesena ma teda ei tunne, aga igasuguseid jutte liigub siin-seal. Kui ma ei eksi, siis Kuno oli just see, eks Edurit veel kaitses ja üritas talle meeskonnas ka poolvigasena kohta leida. See jutt manipuleerimisest on ikkagi liialdatud.

  Leave a comment:


 • plain
  replied
  Ei saa ka päris hästi aru, et kuidas mängija süüdi on selles, kui ta soovib püsida klubis, kus tal eksisteerib veel 2 aastat kehtiv tööleping ja tegelikult alust selle lõpetamiseks ei ole.
  Pigem on Kalju kohustus mitte pakkuda igale suvavennale 3 aastast lepingut. Eriti sellisel juhul kui tollel hetkel olev peatreener mängijas kvaliteeti ei näinudki ja pärast sellist kammajaad korraldati.
  Sellised vingerpussid tulebki tegelikult jalgpallurite poolt avaldada ja see jätab ka võimaluse teistel mängijatel targemalt käituda antud olukorras. (pärast mingi vend jääbki seda Arbeiteri juttu uskuma, et võime kohe su töölepingu ära lõpetada ja lepingul polegi tegelikult mingi tähtsust kui sa uue treeneri plaanidesse ei kuulu. Päris nii ikka asjad ei käi jalgpallimaailmas, mängijatel peab ka mingisugune kaitse eksisteerima, ning see ongi kehtiva lepingu näol.)

  Leave a comment:


 • Silver
  replied
  Aga millest sa järeldad, et see on olematu? Minu teada on Kaljul väga viisakas füsio ja med. inimene Reigo Jörsi, kes mängijatega igapäevaselt ka tegeleb. Kusjuures seda juba aastaid. Jah, Floraga ei anna siin võrrelda, aga nagu sa ütlesid, siis taustsüsteemid ja ajalugu on ka hoopis teine. Eesti mõistes ma pakun, et Kaljul on väga okeil tasemel kogu taustsüsteem. Sinu jutu peale Marthi jääb mulje nagu peaks iga teine klubi peale Flora pillid kokku pakkima, sest ei suudeta pakkuda võrdväärseid tingimusi?

  Kokkuvõttes kui Eestis mõni sportlane päriselt vigastada saab on ta esimese asjana SportoMedica ja Kaspar Rõivasseppa käe all. Olen nõus, et klubi poolelt võiks med. tugi olla suurem, kuid samas me elame keskkonnas, kus saad ise ka alati kaasa aidata oma vigastuse ravimisel. Elame üldjuhul ikkagi vastavalt võimetele. Kui vaadata üldisemalt Eesti sporti, siis suuresti see ongi amatöörtasemel, aga sellepärast ei peaks spordiklubid küll veel asju kokku pakkima ja ära lõpetama. See on küll veits liialdatud. Lisaks räägid elementaarsest suhtlusest - ma olen vägagi nõus, et Frantsev ei ole selles osas kõige parem näide. Minu meelest 21. sajandil ei peaks mängija treenerit kartma. Viisakalt lähenedes, austust üles näidates saab jutule iga inimesega. Frantsev on siiski suures pildis ka inimene.

  Leave a comment:


 • sanderk
  replied
  Silver, nagu sa kirjutasid mängib Edur poolamatöör meeskonnas. Eestis on see Meistriliiga 5. - 10. meeskond. Kaljust (taseme poolest) väike samm tagasi, aga siiski täitsa korralik tase.

  See kuidas sa räägid vigastada saanud mängijast kui muidusööjast ja käsed mängijal end terveks ravida peegeldab vist sinu arvamust klubi lepingulistest kohustustest. Vigastatud mängija ravimise kohustus on siiski klubil, kellega lepingulises suhtes ollakse.
  Ja õigustada klubi poolset käitumist Kuno tulemustele orienteeritusega tähenab, et sinu meelest on selline manipuleerimine ok?

  Leave a comment:


 • marf
  replied
  kuulge, siin ei ole ju küsimus selles, kas mängija kvaliteet vedas välja või mitte, vaid selles, et igast august tuleb infot ja ehedaid näiteid, mis klounaad ja ebaprofessionaalsus seal on olnud. e l e m e n t a a r s e d asjad nagu mängijatega pidev suhtlemine, tagasiside andmine, parima meditsiiniabi ja taastusravi pakkumine jms tugi on ju olematu olnud, sellist asja ei mõelda välja. on kaks täiesti erinevat asja, kas sa istud lihtaslt pingil ja väliselt näib, et sinu talenti uputatakse, või sind lihtaslt külmutatakse ja ei pakuta elementaarseid profiklubile omaseid asju. kui keegi küsiks välja käest, kas sul on florale etteheiteid, siis ma olen 99% kindel, et ei ole. või ükskõik kelle teise näide mõnes muus klubis. mängijatega suheldakse kogu aeg, antakse tagasisidet, küsitakse, uuritakse, tagatakse mängijale parim võimalik keskkond. kui sellist keskkonda ei suudeta oma mängijatele luua, tulekski ära unustada see tulemusele mängimine ja sentide lugemine. see lihtaslt ei ole jätkusuutlik, kui silmad ruutus põlve otsas sellist asja punnitada. pole mõtet rääkida profimeeskonnast, kes tahab tulemusele mängida, kui mingeid alustalasidki pole.

  õnneks tundub nii väliselt kui ka mängijate väljaütlemistest, et selle hooajaga on asi 180 kraadi muutunud ja klubi tõsiselt oma sisse vaadanud. selle üle on nii mul kui ka kõigil teistel hea meel ja see kajastub ka mängipildis.

  Leave a comment:


 • Mister
  replied
  Ma olen üldiselt selline suht kriitiline Kalju fänn olnud, aga praegu tundub endalegi kogu see intekas üks tavaline Pohlaku koerte trikk üleüldise jalgpalliskeene murekohalt tähelepanu vana sõbra Kalju ja Kuno aeda visata.

  Aga kas klubi sind lisaks saatekirjale omalt poolt kuidagi toetas ka?
  Rahaliselt lubasid toetada, jah, aga rohkem ei midagi. Kuuldavasti on nad Sportomedicale (kliinik - M. K.) tänaseni minu ravikulud võlgu.


  Kasvõi see näide mingi puhas kuulujutu rebimine.
  Kogu see intekas selliseid "naised saunas rääkisid" momente täis, aga vettpidavust null. Võiks näiteks siis Kalju tugitaladelt nagu Paur jms ka arvamsut küsida, et kuidas siis tegelikult asjad klubis on. Miks Komissarov hoopis vastupidine näide on jne?

  Kahtlane on see teema.

  Leave a comment:


 • Silver
  replied
  Jumala eest Tomm, jäägu sulle su arvamus. Minu jaoks on lihtsalt arusaamatu, et miks tuleb JUST nüüd mingi poolamatöör vend, kes Eestis läbilööki ei saavutanud ja pallib kuskil Inglismaa kaheksandas liigas jutuga, et kõik olid tema vastu halvad. Toob välja mingid Veremejevid ja Odilaviod, kes olid TÄPSELT samasugused muidusööjad. Frantsev treenerina ka mulle ei sümpatiseerinud, aga nii palju mune võiks mängijal olla, et läheb ja istub vanapapiga koos maha ja arutab oma tuleviku asjad selgeks. Kui Kalju ei sobinud, tõmbame lepingu ribadeks ja elame edasi. Ei pea iga kord käima ja nutma, kui keegi minuteid ei anna ja on sellepärast paha inimene. Oma minutid tuleb ise välja teenid kus iganes sa ka ei ole. Ja kui antud keskkond sulle ei sobi, siis Eestis on veel vähemalt 9 meistriliiga tasemel satsi ja Bulgaarias +/- sama palju. Mine ravi oma kand terveks, näita oma reaalset taset ja nõua lepingut. Tagantjärgi rääkida, et oi kuidas ma oleks tulnud ja teinud ja kuidas Frantsev, Argo ja Kunn on pahad - no kamoon. Kusjuures Argo on viimase aja parim leid kui mitte üldse kõige parem leid Kaljus.

  Paneme siia juurde siis mõned sellised mõnusad seigad ka:

  Ajakirjanik: "Ühel hetkel visati sind võistkonna WhatsAppi grupist välja." See küsimus oli selge vihje, et enne intekat söödeti ette.

  Veremejevi ja Odilavio intekad SN-is. Pole väga täheldanud, et SNi toimetuse poole pöörduks mõned kuud hiljem mõni leegionär, et tahaks jubedalt teile intervjuud anda. Ei näe miskipärast, et mingite muude leegionäridega, kes Eestist lahkuvad, jube aktiivselt nende edasisi tegemisi kajastataks või küsitaks, et miks sa mees olid selline flop?

  Ma ei saa sellest aru, et sa oled profivend, istud 2x päevas Frantseviga koos mitmeid tunde ja sa ei leia aasta jooksul aega minna mehe juurde ja arutada oma tuleviku osas. Küsida küsimusi, põhjendada, jne. Ma oleks juba 2-3 nädalal läinud ja palunud koosolekuks leida tal need 30 minutit. Et nagu mis asi see on!? Eesti meistriliiga ja treeneriga otse suhtlus on tabu?
  Last edited by Silver; 12.04.22, 19:12.

  Leave a comment:


 • tomm
  replied
  Algselt postitas Silver Vaata postitust
  Puust ja punaseks. Jalgpall on äri. Kalju on viimased 10+ aastat olnud tulemusele orienteeritud sats. Kuno on ambitsioonikas inimene, kes tahab alati võita. Iga aasta käib satsist läbi hunnik mängijaid, kes on rohkem või vähem professionaalid. Edur Frantseviga klappi ei leidnud, 1-1le maha istuda ei suutnud. Kõik, Kalju mõistes oli tegemist flopiga. Elu läheb edasi. Jalgpall ongi karm ala ja kedagi ei pea kätel kandma, eriti kui mees on alatihti vigastatud ja ei suuda oma unelmate vormi ka treeningutel näidata. Kõva-mehe-juttu võid rääkida kus iganes intervjuus tahad. Fakt on see, et vend paneb kuskil Inglismaa kaheksandas, jah KAHEKSANDAS liigas poolamatööri! See on juba piisavalt kõnekas. Selline lamp sopa loopimine ei ole okei. Pastakast imetud p*sk. Miks Edur ei mängi kuskil mujal Eesti top satsis, kui ta nii hea on? Ma ei tea, minu meelest täiesti pseudo.

  Osad löövad läbi, teised läbilööki ei saavuta - nii karm see reaalsus ongi. Üks kirjutab stiilis "nutikas samm" ja teine paneb teemal "noore inimese elu üritati ära rikkuda" - no võtke ausalt kokku ennast! Sellise nurga alt võib antud jama toota igal pool. Näiteks kus on meie supertalent Välja? Mis on saanud teistest "perspektiivikatest" mängijatest? Kes maksab, see tellib ka muusika. Kui muusika on p*sk, siis tuleb plaati vahetada, mitte kõrvad kikkis edasi kuulata. Seda nii klubi kui mängija seisukohast.
  Ma võin ennast kokku võtta, aga see ei muuda fakti, et Kalju tõestas järjekordselt, et on täiesti mõttetu klubi.
  Muidu olen su jutuga nõus.
  Välja osas olen kogu aeg maininud, et Flora on selle talendi täiesti raisku lasknud ja Eesti jalgpalli seisukohast on see kriminaalne. Ei ole Floras esimene selline juhtum. Loodetavasti saab Tammekas veel jalad alla ja tuleb mängumees.

  Leave a comment:


 • Silver
  replied
  Puust ja punaseks. Jalgpall on äri. Kalju on viimased 10+ aastat olnud tulemusele orienteeritud sats. Kuno on ambitsioonikas inimene, kes tahab alati võita. Iga aasta käib satsist läbi hunnik mängijaid, kes on rohkem või vähem professionaalid. Edur Frantseviga klappi ei leidnud, 1-1le maha istuda ei suutnud. Kõik, Kalju mõistes oli tegemist flopiga. Elu läheb edasi. Jalgpall ongi karm ala ja kedagi ei pea kätel kandma, eriti kui mees on alatihti vigastatud ja ei suuda oma unelmate vormi ka treeningutel näidata. Kõva-mehe-juttu võid rääkida kus iganes intervjuus tahad. Fakt on see, et vend paneb kuskil Inglismaa kaheksandas, jah KAHEKSANDAS liigas poolamatööri! See on juba piisavalt kõnekas. Selline lamp sopa loopimine ei ole okei. Pastakast imetud p*sk. Miks Edur ei mängi kuskil mujal Eesti top satsis, kui ta nii hea on? Ma ei tea, minu meelest täiesti pseudo.

  Osad löövad läbi, teised läbilööki ei saavuta - nii karm see reaalsus ongi. Üks kirjutab stiilis "nutikas samm" ja teine paneb teemal "noore inimese elu üritati ära rikkuda" - no võtke ausalt kokku ennast! Sellise nurga alt võib antud jama toota igal pool. Näiteks kus on meie supertalent Välja? Mis on saanud teistest "perspektiivikatest" mängijatest? Kes maksab, see tellib ka muusika. Kui muusika on p*sk, siis tuleb plaati vahetada, mitte kõrvad kikkis edasi kuulata. Seda nii klubi kui mängija seisukohast.
  Last edited by Silver; 12.04.22, 16:06.

  Leave a comment:


 • $$$
  replied
  Et järjekordse noore inimese elu üritatit ära rikkuda siin klubis pole mingi üllatus. Vähemalt polnud alaealine tütarlaps

  Leave a comment:


 • tomm
  replied
  Algselt postitas Silver Vaata postitust
  Edur, who!?
  Milleks mängijat alavääristama hakata? Selleks ei pea eriti nutikas olema, et aru saada, et klubi ei käitunud temaga ilusti.

  Kui klubi on pask organisatsioon, siis tulebki sellest teada anda, et järgmised (noor)mängijad teaksid seda parasiiti vältida.

  Tavaliselt on nii, et kus suitsu seal tuld. Kalju selles osas põleb korralikult.

  Edurilt nutikas samm kõik südamelt ära rääkida.
  Arbeiteri kommentaar näitab ka üsna selgelt ära, mis mehega tegu.

  Leave a comment:


 • Silver
  replied
  Edur, who!?

  Leave a comment:


 • ElNino9
  replied
  https://m.soccernet.ee/artikkel/suur...nipuleerimises

  Leave a comment:


 • Jaan95
  replied
  Algselt postitas Drogba Vaata postitust
  Avilov ja Gussev panevad ka juba töö kõrvalt vutti? Või miks jalgpall.ee nende staatuse taga on (harrastaja)? Mingi bug? Teistel profimängijatel ikka elukutseline sulgudes.
  Gussevi kohta andmed vanad.

  Leave a comment:


 • StenV
  replied
  Algselt postitas Drogba Vaata postitust
  Avilov ja Gussev panevad ka juba töö kõrvalt vutti? Või miks jalgpall.ee nende staatuse taga on (harrastaja)? Mingi bug? Teistel profimängijatel ikka elukutseline sulgudes.
  Vaata teiste klubide nimekirju ka, Levadial Valner ja Kotenkto harrastajad jne.

  Leave a comment:

Working...
X