320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
    Terja oli häälestatud võitluslikuks mänguks ja selle kloun (punane-punane)- aadi peale ta protestiski.
    Jah-ma olen nõus sinuga, et võitlema peab kuid igaüks oleks sellise sissesõitmise peale pikali visanud
    Tahtsin ütelda, et ta tegi valesti, et niimoodi läks palli tagasi võitma. Kohtunikult ehk natuke karm otsus kuid kui ta oleks tabanud nt sääreluud palli asemel siis oleks vist tükid taga olnud.Pärast oleks ehk vabandanud, et ma ei tahtnud jne aga teine mees oleks kuudeks platsilt läinud. Minu jaoks toorutsemine. Kuid kui oleksin tulihingeline Kalju fänn (pole ka flora fänn) siis ilmselt ma õigustaksin ka. Nii et edu kaljule-nauditav ning põnev mäng oli.

    Kommentaar


      Algselt postitas Warren Vaata postitust
      Jah-ma olen nõus sinuga, et võitlema peab kuid igaüks oleks sellise sissesõitmise peale pikali visanud
      Tahtsin ütelda, et ta tegi valesti, et niimoodi läks palli tagasi võitma. Kohtunikult ehk natuke karm otsus kuid kui ta oleks tabanud nt sääreluud palli asemel siis oleks vist tükid taga olnud.Pärast oleks ehk vabandanud, et ma ei tahtnud jne aga teine mees oleks kuudeks platsilt läinud. Minu jaoks toorutsemine. Kuid kui oleksin tulihingeline Kalju fänn (pole ka flora fänn) siis ilmselt ma õigustaksin ka. Nii et edu kaljule-nauditav ning põnev mäng oli.
      Läks kuidas läks eilne mäng, tulemust see ei muuda enam. Punane kaart rikub alati mängu ära ning finaali pinge säilitamiseks tasuks kohtunikel vältida punaste andmist ning anda kollane ning lugeda karmid sõnad ka peale. Nii suurte kogemustega mängija nagu Terehhov teab reegleid ning jätta 1 keskvälja olukorras palli ära löömisega meeskond vähemusse nüüd küll ei oleks temalik. Kohtunik on ka inimene ning me kõik eksime.
      Eilne on ajalugu ning järgmine mäng on laupäev juba.

      Kommentaar


        jah aga oli see nüüd apsaks või ei aga eesti kohtunikel juhtub seda ikka liiga tihti.

        Kommentaar


          Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
          Naised: solaariumis käivad vaid geipihvid!
          http://www.elu24.ee/?id=118758
          no kui mingitelt haigetelt emodelt küsida, siis jah....

          Kommentaar


            Raul sa oled tulbi vutihuviline ja peaksid ka seda teadma,et mõni suurturniir tagasi tehati kohtunikele selgeks,et kahe jalaga ees taklamisse tuleks on punane!

            Sa oled Kalju fänn ning sa muidugi ei näind mis see hiljem tulnud jalg tegi. Ta vist ei tabanud üldse hüppeliigest. Lisaks taklamisele peaksid olnud nägema kuidas Terja sinna kahevõitlusesse suundus. Ja üldiselt on Terja viimased hooajad nagu mingi närvipundar olnd.

            Samas Haavistu jällegi nupud ees tuleks kehasse polnud jällegi punast väärt?

            Üldiselt on müstiline,et sa vingud alati et kohtunikud teevad teile liiga. Novikovi juhtumi hala on värskelt meeles.

            Ja kui Getuliost rääkida siis ta ju alati hüppab ja kargab seal oma alla sees ja väljas ja täiesti normaalne,et neljas kohtunik tuletas meelde,et tema alal on ka piirid. Samas ei tea ma kas ta välja hüppas või mitte, kuid teadas tema temperamenti siis oletan et tegi seda. Eelnevates mängudes olen seda kogenud.

            Kommentaar


              PraS nõustun
              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

              Kommentaar


                Olerame, et getu hüppas ja kargas ja juu ta siis sealt välja astus, oletame, et see oli punane ja oletame et kahe putsa jagu korke lendas jõhkralt jürgensoni suunas, oletame, et oleks võinud lõppeda rämeda luumurruga ja oletame, et meie liigas töötab kõik õieti...

                Ütlen veelkord, et kui tahta anda seda kaarti, sisi võis anda, sest kuskil öeldi, et võib, aga kas on mõistlik anda, selle üle tasuks diskuteerida...

                Küll, aga ei ole enam mingit tahtmist vana asja arutada, sest keskendume juba järgmistele võitudele ja Floraga on meil au veel kohtuda sellel hooajal tervelt 3 korda.

                Palun ärgem enam oletagem nii palju ja oleme lihtsalt ausad!
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Ma ei ole ainult jalgpallihuviline, vaid olen 5. aastaga aidanud Kalju nullist üles ehitatada ja viia ta sinna kus ta täna on...Olen püüdnud olla maximalist oma hobis ja kulutan oma energiat, emotsioone, vaba aega ja ressursse Jk Kalju arengusse. Ja eeldan ka, et kohtunikud kes ML mänge vilistavad, suhtuvad ka oma töösse ja just sellistesse olukordadesse täie vastutustundega ja ei lõhu mängu ära ja ei toeta oma kahtlaste otsustega kaudselt ühte meeskonda.
                  Nägin asja väga lähedalt ja vaatasin ka kordust teles. Sellised kohtunike otsused loomulikult mõjutavad mängu käiku, nii oli see eile, oli ka Viljandiga mängus Novikovi juhtum.

                  Mul on alati oma arvamus ja see ei pea ühtima ei sinu-flora-JL arvamusega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                    Olerame, et getu hüppas ja kargas ja juu ta siis sealt välja astus, oletame, et see oli punane ja oletame et kahe putsa jagu korke lendas jõhkralt jürgensoni suunas, oletame, et oleks võinud lõppeda rämeda luumurruga ja oletame, et meie liigas töötab kõik õieti...

                    Ütlen veelkord, et kui tahta anda seda kaarti, sisi võis anda, sest kuskil öeldi, et võib, aga kas on mõistlik anda, selle üle tasuks diskuteerida...

                    Küll, aga ei ole enam mingit tahtmist vana asja arutada, sest keskendume juba järgmistele võitudele ja Floraga on meil au veel kohtuda sellel hooajal tervelt 3 korda.

                    Palun ärgem enam oletagem nii palju ja oleme lihtsalt ausad!
                    Muidugi ei tohi anda, kuna kalju mängis nii kenasti ja jõudis lisaajani. Punane ju "rikkus" ju mängu. Ja Terja on nii tore ja rahumeelne ja muhe jalgpallur.

                    Kommentaar


                      Täiesti loll jutt, kui tehakse punase kaardi vääriline viga, siis olenemata kohtumisest tuleb määrata ka punane kaart.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                        Olerame, et getu hüppas ja kargas ja juu ta siis sealt välja astus, oletame, et see oli punane ja oletame et kahe putsa jagu korke lendas jõhkralt jürgensoni suunas, oletame, et oleks võinud lõppeda rämeda luumurruga ja oletame, et meie liigas töötab kõik õieti...

                        Ütlen veelkord, et kui tahta anda seda kaarti, sisi võis anda, sest kuskil öeldi, et võib, aga kas on mõistlik anda, selle üle tasuks diskuteerida...

                        Küll, aga ei ole enam mingit tahtmist vana asja arutada, sest keskendume juba järgmistele võitudele ja Floraga on meil au veel kohtuda sellel hooajal tervelt 3 korda.

                        Palun ärgem enam oletagem nii palju ja oleme lihtsalt ausad!
                        jah on mõistlik anda, justnimelt sinu enda oletuste põhjal, kus sa tood välja et intsident võinuks lõppeda rämeda luumurruga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          Muidugi ei tohi anda, kuna kalju mängis nii kenasti ja jõudis lisaajani. Punane ju "rikkus" ju mängu. Ja Terja on nii tore ja rahumeelne ja muhe jalgpallur.
                          Jah sõber tulista edasi, pane siis juba üle puusa nüüd ja igas suunas
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                            Jah sõber tulista edasi, pane siis juba üle puusa nüüd ja igas suunas
                            Ega sult rohkem polnudki oodata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Õhtujuht Vaata postitust
                              jah on mõistlik anda, justnimelt sinu enda oletuste põhjal, kus sa tood välja et intsident võinuks lõppeda rämeda luumurruga.
                              Ma ei viitsi enam vastata... minu tekst oli irooniaga kirjutatud...
                              Nende oletuste põhjal tehtud otsustega kaugele ei purjeta.

                              Saatke SMS oma arvamusega sellele kohtunikule kui tahate!
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Ega sult rohkem polnudki oodata.
                                Vähemalt sa tead kellelt ja kui palju sa oodata või mitte oodata saad, Sinu puhul oleks vestluse algus soliidsele inimesele kohaselt pidanud näiteks selline olema: Tere Kuno, Mina olen Pras, päris nimega.... Sa oled mõtetu mees ja ei tea millest räägid... Ma suudaks sind isegi sellisel juhul austada, aga nii küll mitte!

                                Aga veelkord, sorry kallis sõber kui ma Sinu ootustele ei vastanud. Häbenen nüüd silmad peast välja
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X