320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
    Jalgpallihuvilisi oli täna tõesti palju!

    Aga ainult Flora alistamine ei ole põhieesmärk ja ei anna ka põhjust rahuloluks, pigem on mul heameel sellest, et Kaljul tekkinud stabiilne põhikoosseis ja mängijad on tervenenud vigastustest (v.a. Ingemar) ja koguvad vormi (Diego, Murilo) , aga siinkohal sülitan kolm korda üle õla ... Selle pealt saab ka tulemuslikult mängida. Täna oli küll Novikov väljas, aga järgmise nädala mänguks triibilistega on ta eeldatavalt juba mängukõlbulik.
    Mis Novikovi vaevab?

    Kommentaar


      Palju õnne meeskonnale, fännidele, klubile ja mulle

      Pealtvaatajaid: 1070
      Kes tunneb ennast VIP kaardi võitjana, tõstke käsi püsti.
      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Palju õnne teile ka Tartust! Tõestasite veelkord, et olete parimad fännid! Oktoobris näeme.

        Kommentaar


          Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
          Jalgpallihuvilisi oli täna tõesti palju!

          Aga ainult Flora alistamine ei ole põhieesmärk ja ei anna ka põhjust rahuloluks, pigem on mul heameel sellest, et Kaljul tekkinud stabiilne põhikoosseis ja mängijad on tervenenud vigastustest (v.a. Ingemar) ja koguvad vormi (Diego, Murilo) , aga siinkohal sülitan kolm korda üle õla ... Selle pealt saab ka tulemuslikult mängida. Täna oli küll Novikov väljas, aga järgmise nädala mänguks triibilistega on ta eeldatavalt juba mängukõlbulik.
          ühest ma aru ei saa - kaua see Maccari vormi siis kogub?
          Mingi 20 vooru või ?

          Kommentaar


            Raul, kas mängu video on üleval juba?

            Kommentaar


              Maccari on terve hooaja sisuliselt vigastustega mänginud, alles hiljuti suutsime ta terveks ravida.

              Pets, kuhu sa Kalju-Flora mänguvideo peitsid, tahaks ise ka mõnda episoodi sellest uuesti vaadata?

              Kommentaar


                Algselt postitas -Raul- Vaata postitust

                Pets, kuhu sa Kalju-Flora mänguvideo peitsid, tahaks ise ka mõnda episoodi sellest uuesti vaadata?
                Uue nädala alguses peaks DVD peale saama. Youtube-i parimad hetked ka üles.
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  võib küsida mis organ filmis?
                  pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    ühest ma aru ei saa - kaua see Maccari vormi siis kogub?
                    Mingi 20 vooru või ?
                    Kui aus olla, siis tal see bahi vigastus on siiani nats alles.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                      Maccari on terve hooaja sisuliselt vigastustega mänginud, alles hiljuti suutsime ta terveks ravida.

                      Pets, kuhu sa Kalju-Flora mänguvideo peitsid, tahaks ise ka mõnda episoodi sellest uuesti vaadata?
                      ma ei saa aru miks on vaja teda siis novikovi kombel vigaseks mängida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        ma ei saa aru miks on vaja teda siis novikovi kombel vigaseks mängida.
                        Mis tähendab Novikovi kombel vigaseks mängida? Kust selline imelik arvamus?
                        Novikov oleks vabalt võinud ka laupäeval ju mängida, tema vigastus pole nii hullus seisus, aga treener ei lubanud. Kui foorumi külastajad muutuvad juba doktoriteks, siis on asi ikka väga paigast ära. Treenerid on nad juba ammu nii koondise kui klubide tasemel MEGAIRW!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sanchez Vaata postitust
                          Mis tähendab Novikovi kombel vigaseks mängida? Kust selline imelik arvamus?
                          Novikov oleks vabalt võinud ka laupäeval ju mängida, tema vigastus pole nii hullus seisus, aga treener ei lubanud. Kui foorumi külastajad muutuvad juba doktoriteks, siis on asi ikka väga paigast ära. Treenerid on nad juba ammu nii koondise kui klubide tasemel MEGAIRW!
                          kes teab, see teab ja sina ilmselt ei tea.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sanchez Vaata postitust
                            Mis tähendab Novikovi kombel vigaseks mängida? Kust selline imelik arvamus?
                            Novikov oleks vabalt võinud ka laupäeval ju mängida, tema vigastus pole nii hullus seisus, aga treener ei lubanud. Kui foorumi külastajad muutuvad juba doktoriteks, siis on asi ikka väga paigast ära. Treenerid on nad juba ammu nii koondise kui klubide tasemel MEGAIRW!
                            sa ju bollocki vend ja peaks teadma,et kuidas kalju on surunud Jevgeenijat mängima süstide toel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sanchez Vaata postitust
                              Novikov oleks vabalt võinud ka laupäeval ju mängida, tema vigastus pole nii hullus seisus ------- Kui foorumi külastajad muutuvad juba doktoriteks, siis on asi ikka väga paigast ära.
                              Oma postituses hakkasid sa ise doktoriks ju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                kes teab, see teab ja sina ilmselt ei tea.
                                Mis soga sa ajad kallis sõber, kes teab see teab... Usun, et ma tean küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X