320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hakkasin alles hiljuti Kaljut fännama aga olen kahjuks pidanud pettuma. Järjekordselt on ühest eesti klubist saanud üks vantide kamp. Nägemist!

    Kommentaar


      Algselt postitas Timmu1 Vaata postitust
      Hakkasin alles hiljuti Kaljut fännama aga olen kahjuks pidanud pettuma. Järjekordselt on ühest eesti klubist saanud üks vantide kamp. Nägemist!
      Liiga palju oled külma saanud?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Mina ühinen ka Timmu1,ga. Olen samal arvamusel ja arvan et Kalju on oma hea näo ja maine nõmmekate ja eestlaste hulgas maha mänginud. Kahju, et eestis ei ole varsti ühtegi eestlaste klubi aga pooled klubid on sellised kus pole ühtegi eestlast.

        Kommentaar


          Mis kuradi vantide kambast Timmu soiub?
          Kas ma olen midagi maha maganud?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Mis kuradi vantide kambast Timmu soiub?
            Kas ma olen midagi maha maganud?
            No kodulehel mingit normaalset infot meeskonna kohta ei saa, aga kui tuleb selliseid uudiseid, et noortekoondislane Dmitri Kovtunovitś sõlmis Kaljuga lepingu jne-jne, siis hakkavad vaikselt juba "vantide" nimed domineerima. Savitskid, Tšegodajevid, Novikovid ja mis muud jama oli seal juba enne. Arvan, et Timmu mõtleb seda. Paar pruuni brassi ka ja ongi Tallinna Uhkus komplekteeritud. Tra mulle see Kalju meeldib

            Saba nimel!
            Piksenool
            Algselt postitas alehis
            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

            Kommentaar


              Just, just Piksenool, sul jumalasti õigus!

              Kommentaar


                Igasugu vantide ja tontidega tehakse lepinguid aga eesti poisid saadetakse pikalt! Mingi tegevdirektor ka ju Terehov, mis sealt ikka loota kui jälle ühe eesti klubi vandistumist.

                Kommentaar


                  Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
                  Igasugu vantide ja tontidega tehakse lepinguid aga eesti poisid saadetakse pikalt! Mingi tegevdirektor ka ju Terehov, mis sealt ikka loota kui jälle ühe eesti klubi vandistumist.
                  Tiitu pead silmas?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Mul oleks siiski jätkuvalt küsimus, kas on raske pärast kohtumist, kasvõi lähipäevadel teha artiklid, nagu teised võimelised on.

                    Pole poolt päevagi möödas, kui nii Levadia kui ka Kuressaare veebil on väga asjalik ülevaade, rohkem polegi vaja.


                    Oleme hästitoimiv regionaalne klubi ja meie poolt pakutav jalgpalliharidus võimaldab Saaremaalt sirgunud jalgpalluritel võidelda kõige kõrgemas tipus.

                    Kommentaar


                      Väga kummalised tegelased võtavad siin sõna. Ainult inimese perekonnanime pärast kedagi vandiks või tiblaks nimetada on lapsik ja näitab konkreetse foorumlase rumalust.

                      Kommentaar


                        Ma ei taha just teid segada siin, kuid üks tore fänn võttis enne aastavahetust sõna Kalju eelmise hooaja taustal sõna - http://soccernet.ee/kalju-fann-utlen...oik-oli-per-es

                        Minu arust täitsa toredalt pani nii mõnegi mehe paika.

                        Lahe

                        Kommentaar


                          Minu arust ültse , kalju kodulehel tehakse mängust uudis siis kui see võidetakse , kui mingi mäng kaotatakse , siis sellest ei räägita midagi.
                          Teised teevad alati mängust ülevaate , vahet pole , kas võit või kaotus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas priitval Vaata postitust
                            Minu arust ültse , kalju kodulehel tehakse mängust uudis siis kui see võidetakse , kui mingi mäng kaotatakse , siis sellest ei räägita midagi.
                            Teised teevad alati mängust ülevaate , vahet pole , kas võit või kaotus.
                            no kes ikka kaotusest väga viitsib. see pole ju promo. liigamängudel saab vähemalt kusagilt virutada selle uudise.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              kuid üks tore fänn võttis enne aastavahetust sõna Kalju eelmise hooaja taustal sõna - http://soccernet.ee/kalju-fann-utlen...oik-oli-per-es
                              aeg liigub ikka pagana kiirelt, vaevalt 2,5a tagasi oli Kalju alles esiliigas:

                              Algselt postitas -RoMaRiO-
                              Kui me Esiliigas olime, siis olin ma noor tatikas /.../

                              No näiteks 12 poolkaitsja ja kahe ründajaga läbi ei löö.
                              no siis on ju igale positsioonile kate olemas,
                              kui Kalju asetus oli enamasti 361, pikk ees ja Nunez tema taga

                              Lahe
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                No vanuse koha pealt julgeks ikkagi Mariot toetada - vahe sees, kas oled 15 või 18.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X