320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas CD7 Vaata postitust
    Ma ka nägin eile sitemaid mehi kaitses kui Albani. Eks ta on pange pannud mitmeid kordi eelmistes mängudes, aga seekord ma küll midagi ei näinud mida nüüd eriliselt kritiseerima peaks.
    Meenub kohe lisaajal löödud 1-0 värav, kus seesamune mees lasi end Dupikovil karistusalas väga kergelt ära petta ja seejärel juba võrku sahistas.

    Kommentaar


      Ma olen terve elu rääkinud, et Kalju toob mingit sitta siia sisse. Need neegrid ja muidusööjad annavad teile ainult halba feimi, muud midagi. Okei Nunes on jah päris kobe tükike, aga teised on küll ju sitemad kui Eesti ML keskmine mängija. MASENDAV

      Kommentaar


        Igavene 5/6

        Kommentaar


          No eile oli Gomes ikka üllatavalt hea, vast parim Kalju. Poleks Pedõki tõrjet, oleksite ilmselt hetkel pilvedes hõljumas.

          Kommentaar


            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            No, selleks, et mõista kui koba Albani on ei pea Kalju fänna olema.ja Kalju ikka suudab iga hooaeg 2-3 sitta meest endale hankida. Miks Eesti liiga parim äärepoolik nii hilja mängu sai? Äkki küsiks Floralt nõu välismängijate hankimise osas, see Grusiin on tunduvalt parem kui need Kalju leegionärid. Loodan, et Teever saab välja, kaua ta ikka enam siin amatöörsatsis mängib.
            Sa oled ikka marsi elanik.

            Kommentaar


              Algselt postitas Silver Vaata postitust
              Sa oled ikka marsi elanik.
              Täpsusta palun. Ma üritan järgmine kord siis roosad prillid eest ära võtta.

              Okei, ma vist läksin jah liiale, Albani on tegelikult ju päris hea, kui ta jätkab samal tasemel, mis praegu siis haavistu enam kaua Kalju esikaitsja pole. Nunez vist ei ole jah päris kõige parem äärepoolik Eesti liigas. Teeveril pole ka mõtet sinna välismaale ronida - Kalju on tema jaoks piisavalt "Suur klubi" ja See Grusiin on ju palju lühem kui Kalju mängijad.
              Muide kas kalju üritab Florat ja Levadiat jäljendada ja Muuta mängija positsiooni, ehk siis Võtti on tulevane keskvälja võlur?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mister Vaata postitust
                Hea, et küsid kuna fännid lugesid kõik Bruno peapallid kokku Bruno sai õhust mingi 23-25 palli (parandage mind mõni fänn kui eksin )
                Kuna ma ise mängu ei näind siis tekkis küsimus kas kalju peksis ainult pikka ette või viisid fännid talle õhupalle peale mängu`?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                  Meenub kohe lisaajal löödud 1-0 värav, kus seesamune mees lasi end Dupikovil karistusalas väga kergelt ära petta ja seejärel juba võrku sahistas.
                  Ahah, ma nägin et see oli Sala. See oli tõesti sitt. Samas Dupikov mängis selles olukorras väga hästi ka.

                  Kommentaar


                    Üks olukord oli ka muidugi hea, kui Albani seisis nagu post ja lasi endast nii palli kui mängija lihtsalt mööda värava poole jooksma.

                    Kommentaar


                      Ütleme nii, et sellisel tasemel kalju üle kuuenda koha ei saa. Naljakas juba, et kolm korda astutakse ühte ja samasse auku. Laupäeval uus mäng, seis on algul 0:0 kuigi kardan, et loomaaia uhuks on surnud füüsiliselt aga saab näha.
                      Edu!
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Pärast nii hingestatud fänlust mõjus see täiesti 0 olukorrast löödud värav küll näkkusülitamisena.

                        Kurb on ju tegelikult iseenesest see, kui palju füüsiliselt oldi nõrgemad, nii palju kui ma mõistnud olen, siis off-seasonil tehti korralikult ka füüsilist.

                        Ingemari kohapealt loodan samuti, et saab asjalikku satsi mängima, sest tegemist on ääretult sümpaatse inimese ning jalgpalluriga ning kaua sa selles koomikute satsis ikka aega veedad.

                        Aga noh, loodame, et suudetakse liiga vähemalt ära päästa, sest 1p 12-st suurte vastu oleks ju nali.

                        Kommentaar


                          Giovani Albani: „Laupäeval läheme väljakule otsima võitu ning parandama oma tabeliseisu. Usun, et teisipäeval mängisime hästi, kuid kahjuks võitu ei tulnud. Loodame, et seekord see tuleb!”

                          Kommentaar


                            No karikamängus Flora vastu polnud Albani mitte see kõige hullem mängija platsil.

                            Dupikovi löödud avaväravat ei saa nüüd ainuisikuliselt Albani kraesse ajada. Algas ikkagi kõik Sala poolt kaotatud pallist Dupikovile.

                            Kokkuvõttes oli mulle isegi Albani kerge üllatus platsil, olen teda varem kahel korral mängimas näinud ja nois mängudes oli ta tõesti täielik katastroof. Flora vastu oli aga täitsa mees omal kohal. Ei mänginud küll ülearu hästi, aga midagi väga ette heita on ka patt.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Viga hakkas keskväljalt vale sööduga Sala suunas.

                              Kommentaar


                                ma arvasin kohe, et see on mingi eksitus. tore, et lõpuks tõde päevavalgele tuli.
                                nüüd jääb vaid üle loota, millal kohtunik Kaasik oma konto teeb ja eelmisest mängust räägib. Pakun ise välja, et konto nimi peaks olema HannuKassu17.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X