320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Felipe, Kehra kaotas ja finaalis ojn kes?

    a tglt, kuidagi vaikseks tuntukse see asi teil jäänud... kus on aktiivsed ja loomingulised fännid, kes veel paar aastat tagasi tegid näiteks sellise asja? Kas tõesti üles poodud? (ülekantud tähenduses muidugi)

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
      Felipe, Kehra kaotas ja finaalis ojn kes?

      a tglt, kuidagi vaikseks tuntukse see asi teil jäänud... kus on aktiivsed ja loomingulised fännid, kes veel paar aastat tagasi tegid näiteks sellise asja? Kas tõesti üles poodud? (ülekantud tähenduses muidugi)

      Paar aastat tagasi oli MEESKOND keda toetada.Nüüd on seal lihtsalt mingi punt kellest pooled on sisse toodud rämps, yks veerand eesti jotad kellele meeldib palli mängida ja teine veerand mängumehed

      Kommentaar



        Tere sõbrad!

        Pole nädalakase teie alamfoorumisse postitatanud ja vaatasin, et koht täiesti välja surnud. Isegi Lasnamäe Ajaxi alamfoorumis oli arutelu rohkem.
        Kas asi võiski olla selles, et tundsite nagu koerad mingit õudsat õnnetust ette ja eelistasite vaikida. Ja täna öösel see pauk juhtus. Ma liitun siiralt teie leinaga, sest tegu oli ühega Nõmme sümboleist. Aga teine sümbol Nõmme Kalju arvatavalt suudab jalkafännide leina natuke leevendada ja Lootuse vastu Pidu tn. staadionil võidu võtta. Siis oleks taaskord väike pidu ka teie linnaosas. Nõmmele on see aasta 2010 alanud küll väga halvasti. Kõigepealt selline hädine Kalju, nüüd turg. Midaveel? Nüüd läheb ainult ülesmäge. Homsele mängule võiksite ülesse panna korjanduskastid turu toetuseks. Saaksite turule raha ja klubile meediakajastust.
        Aga ma palun, ärge hakake ise maffiaga asju ajama.

        Leinas teiega,
        Piksenool
        Algselt postitas alehis
        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

        Kommentaar


          Elagu diktatuur, elagu Nõmme Kalju, kellele jääb sektorisse varsti 10 fänni!

          Nüüd otsustas meie armastatud klubi juhtkond oma arvamust avaldanud fännide liikmekaardid peatada, mis tähendab, et teatud inimesi ei näe enam KUNAGI Hiiu staadioni fännisektoris!

          Uskumatu, kuidas armastus klubi vastu võib ühe hetkega muutuda täielikuks trotsiks ja ebasümpaatiaks. Kuna viimasel ajal on tekkinud väga palju jalgpallihuvilisi, kes ei toeta ühtegi klubi, aga kellele ei meeldi just Kalju, siis ei imesta kui varsti on mängudel Anti-Kalju rühmitus suurem kui fännklubi.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

            Nüüd otsustas meie armastatud klubi juhtkond oma arvamust avaldanud fännide liikmekaardid peatada, mis tähendab, et teatud inimesi ei näe enam KUNAGI Hiiu staadioni fännisektoris!
            hahahaah, räägi veeeeel. see tundub päris hea ja huvitav
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Algselt postitas Piksenool Vaata postitust

              Tere sõbrad!

              Pole nädalakase teie alamfoorumisse postitatanud ja vaatasin, et koht täiesti välja surnud. Isegi Lasnamäe Ajaxi alamfoorumis oli arutelu rohkem.
              Kas asi võiski olla selles, et tundsite nagu koerad mingit õudsat õnnetust ette ja eelistasite vaikida. Ja täna öösel see pauk juhtus. Ma liitun siiralt teie leinaga, sest tegu oli ühega Nõmme sümboleist. Aga teine sümbol Nõmme Kalju arvatavalt suudab jalkafännide leina natuke leevendada ja Lootuse vastu Pidu tn. staadionil võidu võtta. Siis oleks taaskord väike pidu ka teie linnaosas. Nõmmele on see aasta 2010 alanud küll väga halvasti. Kõigepealt selline hädine Kalju, nüüd turg. Midaveel? Nüüd läheb ainult ülesmäge. Homsele mängule võiksite ülesse panna korjanduskastid turu toetuseks. Saaksite turule raha ja klubile meediakajastust.
              Aga ma palun, ärge hakake ise maffiaga asju ajama.

              Leinas teiega,
              Piksenool
              Kui su lein on siiras, on tore, vastasel juhul tõmbad tule enda peale. Turg oli kindlustatud, pole vaja korjanduskasti juttu ega musta huumorit. Kurb on, kui ajaloo muinsuskaitse objekt kaob. Vanemad Nõmme inimesed poetavad praegu pisara, seega kui lahmid niisama tühja Kaljut ja turgu ühte patta pannes, siis mängid inetult tulega ja häbi sul olgu.

              Edu, põline nõmmekas
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                a ma ei toeta ühtegi eesti klubi aga mulle meeldivad kalju ja levadia

                kuhu ma kuulun?
                kes ma olen?

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Elagu diktatuur, elagu Nõmme Kalju, kellele jääb sektorisse varsti 10 fänni!

                  Nüüd otsustas meie armastatud klubi juhtkond oma arvamust avaldanud fännide liikmekaardid peatada, mis tähendab, et teatud inimesi ei näe enam KUNAGI Hiiu staadioni fännisektoris!

                  Uskumatu, kuidas armastus klubi vastu võib ühe hetkega muutuda täielikuks trotsiks ja ebasümpaatiaks. Kuna viimasel ajal on tekkinud väga palju jalgpallihuvilisi, kes ei toeta ühtegi klubi, aga kellele ei meeldi just Kalju, siis ei imesta kui varsti on mängudel Anti-Kalju rühmitus suurem kui fännklubi.
                  Uskumatu lugu tõesti. Tehti seda tõenäoliselt sellepärast, et kritiseerivad fännid tekitavad nö domino-efekti, üldine pessimism Kalju suhtes aina kasvab ning kandub üle ka piletitulusse, kuigi tegelikult on sinu puhul tegemist enamasti konstruktiivse kriitikaga, kuid mitte alati.

                  Igaljuhul täiesti arusaamatu samm, mida sellega siis saavutada püüti? Ei tundu üldse loogiline. Huvitab klubi see Kalju, midagi ei ole öelda.

                  Kommentaar


                    Mul pigem selline küsimus, miks peaks keegi jalgpallihuviline, kes ei toeta aktiivselt ühtegi klubi, hakkama häälekalt toetama Nõmme Kaljut? Kas seetõttu, et fännidel puudub igasugune õigus oma arvamusele. Praegu jäävadki need, kellel on juba tekkinud hingeline seos selle tiimiga, uusi liikmeid on aga ääretult keeruline tuua ning klubi suhtumise kui ka klubi olematute tulemuste tõttu.

                    Parimat fänlust suure tõenäosusega tehakse homme säästusektoris!

                    Kommentaar


                      Kui isik rikub mitut punkti, mille alusel ta sai fännikaardi ning kinnitas reeglite jälgimist ka oma allkirjaga - sis on see ka ainuõige, et kaardid peatatakse. Kui sa laulad soojendusel olevatele mängijatele paari meetri kauguselt, kuidas sa nende peale kused, siis millist käitumist sa klubi poolt veel ootad...?!
                      Vulgar Display Of Kalju Power

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ray Vaata postitust
                        Kui isik rikub mitut punkti, mille alusel ta sai fännikaardi ning kinnitas reeglite jälgimist ka oma allkirjaga - sis on see ka ainuõige, et kaardid peatatakse. Kui sa laulad soojendusel olevatele mängijatele paari meetri kauguselt, kuidas sa nende peale kused, siis millist käitumist sa klubi poolt veel ootad...?!
                        Kui Tallinna Häbi võrdub Nõmme Kalju mängijatega, siis tõepoolest urineerisin ma kõikide mängijate peale!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Kui Tallinna Häbi võrdub Nõmme Kalju mängijatega, siis tõepoolest urineerisin ma kõikide mängijate peale!
                          kuule tõesti, kasva suureks ükskord!

                          Kommentaar


                            Pigem tuleb see lapsik käitumine Kaljult endalt. Loll näide, aga kas rohekollaste sallidega Unitedi fännid on ka kuidagi klubi poolt "karistatud" saanud? Vaevalt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                              Pigem tuleb see lapsik käitumine Kaljult endalt. Loll näide, aga kas rohekollaste sallidega Unitedi fännid on ka kuidagi klubi poolt "karistatud" saanud? Vaevalt.
                              Salli kandmise eest muidugi mitte, aga samas igasugused bännerid võetakse küll aktiivselt maha ja nende ülesriputajaid on staadionilt välja tõstetud samuti. AFAIK on ka hooajapileteid tühistatud. Mitte et ma sellist tegevust isiklikult heaks kiidaks, kuni kirjas väljendatu pole otsene solvang, aga samas klubil see õigus on loomulikult olemas. Seda ennetades ka niisugune sallide-kampaania, mis esiteks levib ülikiiresti (massidele on ju alati raskem, kui mitte võimatu kraesse hakata, võrreldes üksikisikuga) ning teiseks kust sa otseselt kinni hakkad. Perfektne kava ses mõttes, aga see selleks.

                              Antud Kalju olukorras ma ei tea, mis kõik täpselt tegelikult on toimunud, ja seetõttu kedagi kellekski tembeldama ei soovi hakata, aga Ray poolt viidatud asjaolu on tõtt-öelda päris pädev. Ja kui see, noh, kujundlik osa ka tõele vastab, siis ei maksa tõesti väga imestada. Hea on nimetada Kalju juhtkonda kriitikatalumatuks ja praegust tegu arvamusvabaduse piiramiseks, aga kui see kriitika või arvamus tuleb solvavas vormis, siis ei näe samas ka põhjust, miks nendegi närv peaks lõpmatuseni püsima. Kui nüüd muidugi ainult see viimase mängu loosung oli põhjuseks, siis see oleks ülereageering tõesti, aga natuke kahtlane, et see üks ja ainus sündmus lõpptulemuseni viis. Tahaks uskuda, et emotsioone kõrvale jättes suudavad ka pähe saanud fännid seda tegelikult tunnistada.

                              ehk et kokkuvõtlikult - õiget asja ajades tasub ka vormile tähelepanu pöörata, muidu võib point teiste jaoks jõle kiirelt kaduma minna. Ja kriitiline arvamus on selles osas veel eriti tundlik.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                See ManU Glazerite vastased sallid ehk tõesti veits üle paisutatud teema, aga ehk oleks parem näide selle video 1.25



                                kus klubi presidendile või peatreenerile on rist peale tõmmatud ja karjutakse "idiotas". mis te arvate, kas terve sektor sai staadionikeelu?

                                Eks Kalju fännid jagunevadki kolme gruppi, ühed kes kehvade tulemuste puhul ei käi, teised kes soovivad oma arvamust avaldada ja kolmandad on need vähesed, kellel puudub oma arvamus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X