320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas CD7 Vaata postitust
    Kas te rääkis ka sama juttu aasta tagasi? Kuidagi lihtne on tagantjärgi targutada.
    Mina personaalselt olen sama põhimõttega juttu nagu härra Piir üle aasta rääkinud, aga mind on alati persse saadetud. Kas samamoodi käitutakse ka aupresidendiga? Muidugi täiesti uskumatu, et Kalju enda lehes selline kritiseeriv intervjuu, samas väga positiv.

    Kommentaar


      Kui jutt juba läks kord sellele Kalju ajalehele... Kelle kulu ja kirjadega see trükiti ja üle Nõmme postkastidesse topiti? Lehe kujundus on üks-ühele maha tehtud linnaosa lehe pealt. Ja kui mulle vaatab vastu Edgari jooksupoisi hr. Vakra naerusuine nägu (koos loomulikult kasutab seda enda promomiseks), siis kas ma saan õigesti aru, et Tallinna linna maksumaksja raha eest?

      Kommentaar


        see ongi Nõmme Sõnumite erileht..niiet pole ime ka, et ta sellele originaal-lehele niivõrd sarnaneb

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Mina personaalselt olen sama põhimõttega juttu nagu härra Piir üle aasta rääkinud, aga mind on alati persse saadetud. Kas samamoodi käitutakse ka aupresidendiga? Muidugi täiesti uskumatu, et Kalju enda lehes selline kritiseeriv intervjuu, samas väga positiv.
          Miks peaks aupresidendi keegi perse saatma kui ta tagant järgi räägib seda juttu? Nagu ma aru saan siis klubi on ise just seda teed minemas.

          Sina palun räägi nüüd ka meile ära mida aasta pärast see leht räägib. Oled meil ju see ennustaja siin. Äkki kuulame su praegu ära ja hakkame kõik seda nüüd klubilt nõudma? See "targutamine" hakkab muidu täitsa närvidele kohe käima.

          Kommentaar


            Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
            see ongi Nõmme Sõnumite erileht..niiet pole ime ka, et ta sellele originaal-lehele niivõrd sarnaneb
            Küsimus oli teine.

            Aga ma ei imestaks kui mingi osa linnaosa kinni plekib ja et Kalju ise mingi osa plekib. Õllesummeri mingi voldik mis postimehe vahel välja tuleb oli minumeelest postimehe poolt kinni makstud, samas müüb ka postimees sinna reklaamid vahele. Midagi sarnast oli.

            Kommentaar


              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
              Miks peaks aupresidendi keegi perse saatma kui ta tagant järgi räägib seda juttu? Nagu ma aru saan siis klubi on ise just seda teed minemas.

              Sina palun räägi nüüd ka meile ära mida aasta pärast see leht räägib. Oled meil ju see ennustaja siin. Äkki kuulame su praegu ära ja hakkame kõik seda nüüd klubilt nõudma? See "targutamine" hakkab muidu täitsa närvidele kohe käima.
              Sa ei taba ikka üldse asja tuuma. Keegi ei ole siin ennustanud, vaid ma räägin, et minu juba aasta tagused mõtted ühtivad inimesega, kes on jalgpalliga seotud olnud rohkem aastaid kui kõikide tõeliste Kalju fännide vanused kokku arvestatuna.

              Ja kui mind omal ajal taolise jutu peale persse saadeti, siis oleks ju mõistlik ka see härra sinna saata, kuigi tuleb tunnistada, et nüüd on tõepoolest tekkimas klubile korralik visioon ja selle kohapealt ei ole mul miskit enam viriseda.

              Kuigi tuleb tunnistada, et veidi kahemõtteliseks jääb see, et klubi oma sõnade kohaselt panustab väga kõvasti noortejalgpalli, aga peaaegu kõik treenerid annavad hoopis teist infot, et klubi toetus võiks suurem olla ning tuleb majandada iseseisvalt.

              Kommentaar


                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                Küsimus oli teine.

                Aga ma ei imestaks kui mingi osa linnaosa kinni plekib ja et Kalju ise mingi osa plekib. Õllesummeri mingi voldik mis postimehe vahel välja tuleb oli minumeelest postimehe poolt kinni makstud, samas müüb ka postimees sinna reklaamid vahele. Midagi sarnast oli.
                Postimees on eraettevõte ja võib teha oma rahaga mis tahab. Kui mulle näiteks ei meeldi selle lehe sisu, siis ma lihtsalt ei osta/telli seda. Kohalik omavalitsus aga ei tohiks nii mõtlematult raha sellise propaganda peale kulutada. Nagu seda laristamist siin kilulinnas veel vähe oleks.
                Mulle oleks sobinud, kui sellest ajalehest oleks välja jäetud kõik viited Nõmme linnaosavalitsuse suunas. Ehk olnuks nagu tavaline reklaam otsepostitus, millega päevast päeva postkaste risustatakse.

                Kommentaar


                  pole hullu,hullem oleks see kui keskerakonna jk saaks nõmme duubliks,kesik jääb kesikuks,aga vakra kõige hullem mees nüüd ka ei ole! kuigi ei imestaks,et kalju tõmmatakse varsti valimiskeerisesse
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    Kujutan ette. Keskerakonna kandidaat nr. 123 Tanel Võtti.
                    sigpic
                    It's all about Football, Football and Nothing else.

                    Kommentaar


                      Aitäh Pelle, et sa Kotteri perse saatsid.

                      Mängupilt ei midagi ilusat, esimene poolaeg oli küll parem. Ingemari väravat kahjuks ei näinud, aga Jevdokimov lõi Kõrtsmiku tsenderduse sisse.

                      Kommentaar


                        Jevdokimov on hoos. Hea töö, jätka samas vaimus!
                        sigpic
                        It's all about Football, Football and Nothing else.

                        Kommentaar


                          Esimene poolaeg oli väga ilus. Terjalt super mäng. Jevdo ja Ingemar ka tublid! Kõrtsmik meeldis ka ees rohkem kui Kõlu.

                          Kommentaar


                            Tundub nagu oleks Kalju imelise partii esitanud. Tõepoolest I p.a oli täitsa mõnus, mille krooniks oli henriklarssonliku soorituse teinud Jevdokimovi koll, tõesti väga kaunis. Aga II p.a, soojenduseks lasti endale täiesti haige värav ning 11 vs 10 mäng oli nii mannetu, et kui hokis oleks niimoodi ülekaalu mängitud, oleks terve meeskond lahti lastud.

                            Jõudsin säästusektorile 35 minti enne mängu algust ning nähes, et tribüünil polnud MITTE ÜHTEGI inimest, oli üpris mõru meel. Lisaks tegi kurvaks see, kuidas mängijad soojendusse suhtusid, nii mõnelgi mängijal, kes algkoosseisus oli, oli tõeline raskus sööta kõige elementaarsemaid sööte kaaslasele. Kas motivaatsioonipuudus oma töösse korralikult suhtuda või raske eilne õhtu?

                            Aa kui Ingemar ära läheb, hakkab täitsa nalja saama kui kedagi asjalikku ründesse juurde ei saa. Õnneks on selle hooaja staar Jüri, kes on tõesti väga hea. Võiks välismaale juba saada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Tundub nagu oleks Kalju imelise partii esitanud. Tõepoolest I p.a oli täitsa mõnus, mille krooniks oli henriklarssonliku soorituse teinud Jevdokimovi koll, tõesti väga kaunis. Aga II p.a, soojenduseks lasti endale täiesti haige värav ning 11 vs 10 mäng oli nii mannetu, et kui hokis oleks niimoodi ülekaalu mängitud, oleks terve meeskond lahti lastud.

                              Jõudsin säästusektorile 35 minti enne mängu algust ning nähes, et tribüünil polnud MITTE ÜHTEGI inimest, oli üpris mõru meel. Lisaks tegi kurvaks see, kuidas mängijad soojendusse suhtusid, nii mõnelgi mängijal, kes algkoosseisus oli, oli tõeline raskus sööta kõige elementaarsemaid sööte kaaslasele. Kas motivaatsioonipuudus oma töösse korralikult suhtuda või raske eilne õhtu?

                              Aa kui Ingemar ära läheb, hakkab täitsa nalja saama kui kedagi asjalikku ründesse juurde ei saa. Õnneks on selle hooaja staar Jüri, kes on tõesti väga hea. Võiks välismaale juba saada.
                              Motivatsiooni puudus??? I poolaeg näitas kõike muud kui seda, et Kuressaaret alahinnatakse või meestel oleks motivatsiooni puudus, tempo oli kõrge ja võideldi väga korralikult. Sellise võitlusliku mänguga suudetaks isegi Levadia ja Flora vastu mängida, rääkimata siis sellest et Narva vastu tuldi 0-2 kaotusseisust välja. Meeskond näitab sisu hetkel. Karel on head tööd teinud siiani. Kui kaua suudab olla Nõmme Kalju järjest kaotuseta???

                              Teine poolaeg Kure ehmatas on pressingu ja survega aga Kalju kontrollis õnneks mängu käiku ning ei lasknud 3 punkti käest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                                blabla... Kui kaua suudab olla Nõmme Kalju järjest kaotuseta???
                                järgmine mäng Levadiaga, seal see kaotusteta seeria lõppeb arvatavasti..

                                Igatahes tänane mäng oli selline enam-vähem. I poolaeg oli muidugi päris ilus. Eriti hea oli täna Jevdokimov + Terja ka võitles ja jooksis päris tublisti. Ainult, et Kõrtsmikul ei tulnud täna eriti midagi välja. Ta on küll hull tööhobune, kuid kui palli saab, siis ei oska täpselt õiget söötu anda..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X