320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Njaa ilus logo liblikaga
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Aga tundub, et Maarjamäel on põrgu lahti:
      "Mänguolud: +114, pilves ilm; muruväljak väga heas seisukorras. "
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Aga tundub, et Maarjamäel on põrgu lahti:
        "Mänguolud: +114, pilves ilm; muruväljak väga heas seisukorras. "
        Siis pole ime , et teletehnika ei tööta

        Kommentaar


          Huvitav kas väljak on süüdatud, kuna ilm on kirjelduse järgi pilves, seega pole selline temperatuur väga loogiline?

          Kommentaar


            nii.. nüüd antakse hoopis flora - narva mäng.. pagan
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              täitsa p....s no nii ei saa teha ju, krdi tv14 - pangu vähemalt teiseks poolajaks pilt ülesse....aarrghhhh... vihakramp

              Kommentaar


                Päris närvi ajab selline asi ikka küll.

                Kommentaar


                  Vaadake parem EUROSPORT2 Bayern vs Köln mängu
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Vaadake parem EUROSPORT2 Bayern vs Köln mängu
                    Tundub nii..

                    Kommentaar


                      Kas kellelgi Oti number on? Helistage küsige, mis värk on ja kas on lootust 2. poolaeg näha?

                      Kommentaar


                        Kõige kummalisem on, et selle kohta pole mingit infot edastatu - ei telekanali ekraanile, ei EJL kodukale. Kas sedasi soovitakse siis televaatajaid võita? Kõige hullem asi mis üldse olla saab on info puudumine - isegi halvad uudised on paremad.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Kalju, tublid, tra, rsk, ptsi..piiiip...!!! Levadia on psa ja viik on Kalju (meistritiitel Flora) oma...

                          Veits veel kannatada Flora-Trans "lubatud" otsekordust ja kauaoodatud "meie aja kangelane" superman-K-anarhist" Tallinna tõeline uhkus Trubetskoi taaskord väsimatult Tallinna TV igihaljal saviekraanil:

                          Tallinna TV:
                          19:05
                          Tõnu Trubetsky film: The Swindle, The Flowers of Romance,

                          Võtke Sillamäelt eurokoht/papp, Eesti jalgpall eestlastele!

                          Kommentaar


                            Huvitav kes Levadia uueks treeneriks saab - Sarap? või tuuakse välismaalt - Eestist kedagi eriti võtta pole. Prinsi vallandamine oli vist viga.

                            Kommentaar


                              Võitu päris ei saanud, aga punkt on ka korralik tulemus

                              TV14 ma enam ei usalda... Minu jaoks telemänge enam ei eksisteeri, tuleb ainult koha peale vaatama minna.

                              Kommentaar


                                kuidas täna mängupilt oli? Kuna tv14 pani pange siis plaan soojast kodust mängu vaatada läks nurja...
                                Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                                Kommentaar

                                Working...
                                X