320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Uus kodulehekülg on tegemisel. Eks siis ilmub.
    Loodetavasti läheb siis veidi libedamalt, kui eelmisega. Jõudu!
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas Silver Vaata postitust
      Uus kodulehekülg on tegemisel. Eks siis ilmub.
      Silver on väikse teaseri ka kunagi fb pannud:

      Kommentaar


        JK Kalju ei saanud litsentsi. ootaks klubi/Kuno kommentaari. mängijaid hangitakse, aga litsentsi ei saada. uskumatu

        Kommentaar


          Algselt postitas spekter Vaata postitust
          JK Kalju ei saanud litsentsi. ootaks klubi/Kuno kommentaari. mängijaid hangitakse, aga litsentsi ei saada. uskumatu
          Eesti Jalgpalli Liidu litsentsikomisjon väljastas oma eilsel koosolekul Meistri- ja Esiliiga litsentse.
          Komisjon otsustas väljastada Meistriliiga litsentsi 2011. aasta hooajaks Paide Linnameeskonnale, Tallinna FC Florale, FC Kuressaarele, Tallinna FC Levadiale, JK Sillamäe Kalevile ja Tartu JK Tammekale. Esiliiga litsents väljastati Tallinna FC Infonetile, Tallinna FC Puumale, JK Tallinna Kalevile ja Tallinna JK Legionile. Esiliigas osalevad Tallinna FC Levadia II ja Tallinna FC Flora II said litsentsi koos esindusmeeskonnaga.

          Teiste klubide osas teeb litsentsikomisjon otsuse 2. märtsil toimuval koosolekul.

          Kust sa võtad, et kalju litsentsi ei saanud? Lihtsalt teiste kohta tehakse otsus 2 märtsil.
          Pressikast ma küll kuskilt välja ei loe, et mingid puudused kellegil oleks. Või on sul muud andmed?

          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Soccerneti poolt siis valesti tõlgendatud lihtsalt.

            Kommentaar


              Tahaks kah selgust saada , et kas teiste klubide osas lihtsalt otsustatakse märtsis või oli see mingitel põhjustel edasi lükatud litsenseerimine nendel klubidel ?

              Kommentaar


                Selge see, et oli mingeid puudujääke, nii on see ju alati olnud, et osad klubid ei saa kohe ja siis hiljem saavad, vahel ka koos karistustega.

                Seda, et näiteks ajapuudusel ei antud seekord välja, kuna kell sai 5 ja lihtsalt mindi koju, nii kohe kindlasti ei olnud, kuigi kindlalt seda ma muidugi ei väida ka.

                Kommentaar


                  Aga kas pärast karistusi jagab EJL või Flora, kui nad üldse on erinevad ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Seda, et näiteks ajapuudusel ei antud seekord välja, kuna kell sai 5 ja lihtsalt mindi koju, nii kohe kindlasti ei olnud, kuigi kindlalt seda ma muidugi ei väida ka.

                    Tundub, et oli ikkagi nii.
                    Miks muidu pole mingeid kommentaare puudujääkide kohta?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      On tõesti uskumatu, sest reaalset põhjust küll polnud, pigem selline pastakast välja imetud mambo-jambo! Aga mõned pisiasjad mis millegipärast ei jõudnud komisjoni, aga olid esitatud peaks nö puudujäägid 2. märtsiks kõrvaldama. Nõmme Kaljul on asjad korras ja mingit ohtu ei saa olla, et litsensi järgmisel koosolekul ei väljastataks.
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        nii kohe kindlasti ei olnud, kuigi kindlalt seda ma muidugi ei väida ka.
                        kindlasti võib-olla
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          kalju alustab -5 punniga

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jkj Vaata postitust
                            kalju alustab -5 punniga
                            Kas tead millest räägid? Kui tead, siis palun täpsusta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Yes Vaata postitust
                              Kas tead millest räägid? Kui tead, siis palun täpsusta.
                              kes teab, see teab
                              soccernet.ee vanasõna
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Idüll

                                Kommentaar

                                Working...
                                X