320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aitäh teile poisid kes täna väljakul käisid! Arusaamatu on tõesti Hr peatreeneri käitumine sellises olukorras. Ei teagi kohe hoopealt treenerit kes sellises mängufaasis ei kasutaks taktikalist vahetust. Samuti suurimad kiiduavaldused Ken Kallastele kes näitas kuidas iga endast lugupidav Kalju mängija peaks võitlema!

    Kommentaar


      Vahetuste teemal olen täiesti nõus eelkõnelejatega.

      Kommentaar


        Mitmes mäng see juba oli mille härra Igor persse teil keeras?
        Enivei Kallaste oli tubli ja Alo Bärengrub on lihtsalt supervana..ükskõik kus ta ka ei mängiks!
        FC Flora

        Kommentaar


          kahju tegelikult, et nii vara kokku mindi karikas - Kalju ikkagi sümpaatsuselt teine sats liigas (eriti pärast seda, kui pool vana Levadiat üle võeti)
          ärge olge väga kurjad Igõri peale.. ega ju tea, kas need nõutud vahetused oleksid mingi positiivse muutuse toonud mängukäiku. eks ta üks õnne/õnnetuse mäng olnud (kummalt poolt vaadata)
          ja Kalju mäng on sel hooajal ikkagi jõudnud uuele tasemele - "selles on nüüd loogikat", tsiteerides klassikuid
          pealegi saate nüüd keskenduda liiga võitmisele, tsiteerides jällegi klassikuid
          fännid on teil tublid!
          pea püsti!
          PS! Vints, kui sa ei näinud, siis Senaatori postitus kustutati siit teemast just ära. tervitused billylt, kes ei eksi kunagi!
          kaks firmatorti, kast pepsit!

          Kommentaar


            Kahjuks on Kalju veebil olev ülevaade kohtumisest üpriski pinnapealne ja kommentaare mängust pole kuskil...

            Oleks Prins aumees, siis otsiks ta ise võimaluse kommenteerida oma jätkuvat tegevusetust.

            Kommentaar


              Prinsi taktika peab 120st minutist 119 ... ega tema ju mängijat markeerimata ei unustanud. Prinsi süü on võrdlemisi väike.

              Kommentaar


                Oleks suremas Viikmäe (90 minutit oli väga hea, aga väsis, mis on ka loogiline) asemel olnud lisaajal väljakul uus mängija Rodrigues, oleks ehk kaitsel vähem tööd olnud, noh kindlasti oleks kuna vend on ikka päris korralik lõhkuv poolik, ja ka värav löömata jäänud Levadial.
                Aga oleksid ei maksa enam midagi, minu meelest lihtsalt vahetused oleks vägagi kasulikud olnud, aga see on kõigest minu arvamus.. ja nii mõnekümne inimese veel

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mister Vaata postitust
                  Oleks suremas Viikmäe (90 minutit oli väga hea, aga väsis, mis on ka loogiline) asemel olnud lisaajal väljakul uus mängija Rodrigues, oleks ehk kaitsel vähem tööd olnud, noh kindlasti oleks kuna vend on ikka päris korralik lõhkuv poolik, ja ka värav löömata jäänud Levadial.
                  Aga oleksid ei maksa enam midagi, minu meelest lihtsalt vahetused oleks vägagi kasulikud olnud, aga see on kõigest minu arvamus.. ja nii mõnekümne inimese veel
                  Kui kaua on uued mehed meeskonna juures olnud??? Kokkumängu ja mõistmist ei ole ju veel.
                  Vanade olijate vigastusi teate??? Mitsu vorm??? Mida ta on teinud II liigas mängides?
                  Oleksid ainult nendega kas vahetada või mitte.

                  Kommentaar


                    No tra...selline asi, nagu ajaviitmine on ju kah olemas ja seda kasutatakse päris palju. Miks siis meie peatreener sellise asja peale ei tule, et lõhkuda lõpus mängutempot ja teha lõpu-eel paar taktikalist vahetust?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
                      No tra...selline asi, nagu ajaviitmine on ju kah olemas ja seda kasutatakse päris palju. Miks siis meie peatreener sellise asja peale ei tule, et lõhkuda lõpus mängutempot ja teha lõpu-eel paar taktikalist vahetust?
                      + miljon

                      Asi ei ole absoluutselt meeste vormis, kokkumängus või milleski muus. Tark treener oleks viimastel minutitel välja võtnud kõige kaugemal asetseva mängija (Konsa), kelle vahetuseks oleks kulunud mõnusalt aega, mind ja Kaljut poleks üldse kottinud, kas ta oleks isegi teise kollase selle eest saanud, sest järgmises voorus oleks suure tõenäosusega vastu tulnud meeskond, kellest oleks jagu saanud ka ilma Konsata. Jah, vahetuse eest annab tõesti peakohtunik lisaaega, aga asja olulisem külg on mängutempo lõhkumine. Vaadake natuke tippvutti, kas te näete, et mõni tippmeeskond jätaks kasutamata võimaluse lõhkuda vastase mängurütmpi ja tappa sellega tempot?

                      Oli mis oli. Kahju on mul vaid sellest, et Kalju kodulehte ei kaunista treeneri kommentaar. Kui seda laupäevaks ei ilmu, siis mina + mõned aktiivsed fännid käivad välja klausli, et 44 minutit (vastavalt Prinsi vanusele) ei tee me piiksugi häält!

                      Mind absoluutselt ei koti, et Kallaste selle penalti mööda lõi, või Koogas väga rumala vea viimasel hetkel tegi, või et Neemelo(?) mehe markeerimata jättis. Mind huvitab see, et meie treener ei vääri jalgpallitreeneri nime ja samasugused avaldused käiks ma ka välja, kui me selle kohtumise oleks võitnud. Kes jalgpalli taktikalisest poolest natuke mõistab, siis see näeb, et Kalju mänguplaan seisneb vaid mängijate meisterlikkusel, mitte treeneri suurepärases geniaalsuses.

                      Kommentaar


                        jesus christ, strap some balls on and shut the fuck up.

                        Kommentaar


                          Romariot lugedes ei saa ainult aru et miks ta küll ise Kalju peatreener ei ole.. teoorias oled ju tugev!
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jansa Vaata postitust
                            Romariot lugedes ei saa ainult aru et miks ta küll ise Kalju peatreener ei ole.. teoorias oled ju tugev!
                            Olgu iroonia või mitte, aga eks need poolehoidjad ju tea ikka täpselt, kuidas need asjad olema peaks

                            Aga noh, jalgpalli olen ma elus mõned korrad vaadanud, mind huvitavadki just erinevad taktikalised lükked ja kombinatsioonid, mitte Ronaldode üleastumised.

                            Kommentaar


                              Igaüks võiks rohkem tegeleda oma asjadega ja teha neid hästi!
                              Treenerid las teevad omi asju, mängijad omi ja fännid omi... Ma ei kujutaks väga hästi ette, et Igor Prins tribüünil parem kui Mario oleks ja samamoodi ei kujuta ma hetkel Mariot Kalju peatreenerina ette.

                              CHILL MEHED! Prins on viinud Kalju ajaloo kõige kõrgemale tasemele ja ma arvan, et ta väärib RESPEKTI!
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Kuno, kas Prins on viinud Kalju ajaloo kõige kõrgemale tasemele, või äkki sina ja teised klubijuhid olete suutnud tagada niivõrd head finantsilised võimalused, et Kaljul on lihtsalt läbiaegade parim koosseis? Meil on väga hea väravavaht, liiga parim keskkaitse ja ka ründava suunitlusega mängijad on Eesti liiga tasemel superstaarid. Vaevalt sina või mina Barcelonatki väga persse suudaks keerata, kui just Messit ja co-d pingile ei jätaks.

                                Tänasest, tuli väga-väga tähtis ja magus võit, aga ma ei suuda mõista, miks ei või lisaminutitel kasutada seda viimast vahetust ajaviitmis meetodil. Täna küll vedas, aga lõpusurve oli ju Levadialt täitsa asjalik ja lõpus Terja jalad kohe üldse ei liikunud, muidu tegi Terehhov väga asjaliku partii. Mõistlik oleks ju teha see vahetus ära või mitte? Täna õnneks ära ei karistatud.

                                Positiivselt üllatas Rantanen, Soome jalgpallikooli tehniline pagas teisest klassist kohe, soojendusel andis see Itaalia leegionär väga mõnusaid tsenderdusi, kui kuulsin, et tegemist kaitsjaga, siis vajus küll suu lahti, meenutas pigem ääreründajat. Negatiivselt tooks esile Manucho, kellel väga head eeldused olemas, aga talle soovitaks näidata sellist ilusat spordiala, nagu tennis, kes on seda mängu mänginud/vaadanud, siis teab, et vastutulevale pallile ei ole võimalik järgi jõuda, kui jooksma hakata sel ajal, kui pall sinu poole juba teel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X