320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga lahe!

    Kommentaar


      nii roosa, nii rooosaaaaaa )) soccernet täna mu lemmik
      Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

      Kommentaar


        Ma mõtlesin, et olen ikka veel nii täis, et arvan roosat värvi nägevat Soccernetis...aga tuleb välja, et ei ole täis...teised näevad ka...või on kõik foorumlased täiesti täis

        Kommentaar


          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
          Jah see ala on kaasatud ürituse alaks ja korraldaja saab neid reegleid ise kehtestada vastavalt oma äranägemisele.
          Ma leian, et pilet peaks olema, aga mitte kindlasti täispilet, paar euri näiteks (seda enam, et kogu üritus on heategevusliku suunitlusega). Seal on turva kes hoiab korda ja valvab, et metsa põlema ei panda või ära ei lagastata meie kallist Nõmme loodust.

          Ei lähegi maale, sest niiduk läks katki ja seega olen tulemas, aga tekkis paar küsimust. Loodetavast Kuno viitsib vastata.
          Kas FBs saab ka säästukale attentida poole hinnaga?
          Oma jooki võib kaasa võtta? Õlut müüakse seal? WC on olemas?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Ei lähegi maale, sest niiduk läks katki ja seega olen tulemas, aga tekkis paar küsimust. Loodetavast Kuno viitsib vastata.
            Kas FBs saab ka säästukale attentida poole hinnaga?
            Oma jooki võib kaasa võtta? Õlut müüakse seal? WC on olemas?
            Staadionile ehitatakse lisatribüün mille kohad on kasvanud 500 pealt 800 peale... Tegemist on tõsiselt vinge asjaga mille ehituseks läheb homme varahommikul. Säästukaga on nii, et see on piiratud ja turvatud ala, vajadusel avame selle rahvale ja kuna seal puuduvad mugavused, siis on ka pilet 5 eur asemel 2,5 eur. Facebook sinna ei laiene. Kogutud raha läheb heategevuseks!

            Selleks ürituseks tuuakse juurde 10 moodulvetsu ja need paiknevad festivali alal (Hiiu staadionil).

            Need kes säästukal omale pileti lunastavad saavad templi käe peale ja sellega saab ka staadionile sisse, et näiteks WC'd külastada. Fair Play?

            4 suurt baari asuvad festivali alal, Hiiu staadionil, seega joogi ja söögi järgi tuleb sisse tulla.
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Ja kuna jalgpall on kunst, siis on lastele avatud ka joonistamistelk kus kunstnik Meru oma asja teeb!
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Roosa panter on puurist lahti pääsenud?
                Hala Madrid !

                Kommentaar


                  Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
                  Roosa panter on puurist lahti pääsenud?
                  On jh rsk!
                  professionaalne jalgpalliklubi Eestis, jalgpalli trennid ja laste jalgpall
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Kui suur on pantri kinnipüüdjale vaevatasu ? Tegutseda tuleb ju kiiresti, sest mis Kalju-Flora see ilma pantrita on.
                    Hala Madrid !

                    Kommentaar


                      Kalju h4kK03r1d on vallutanud soccernet.ee, kuradima roosa on nüüd kogu see asi...

                      Kommentaar


                        Hea et pa portaali ei külasta just üleliia tohti. Õudne

                        Kommentaar


                          raha ei haise.

                          ja väga normaalne, et meistriliiga mängu reklaam ka portaalis on.

                          Kommentaar


                            Nõmme Kalju palub kõigil, kes tulevad 10. septembril Kalju jalgpallifestivalile, teha seda võimalusel ilma autota, et vältida ummikuid ja parkimisprobleeme. Kasutage elektrironge (peatus: Hiiu jaam) või bussi nr 10 (peatus: Pidu). Kui siiski tulete autoga, kasutage parkimiseks Vääna, Seljaku, Läänekaare, A. Kitzbergi ja Leina tänavat. Samuti Pidu tn. lõiku, mis jääb Harku ja Seljaku tänavate vahele.
                            Palume mõistvat suhtumist seoses võimalike kitsendustega parkimis- ja liikluskorraldustes.
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Kas rattaparkla ka on?

                              Kommentaar


                                Täna potsatas siis postkasti 2 piletit Kalju-Flora mängule. Kas seda tehakse iga mäng või on see esimene kord?

                                Igatahes väga lahe ettevõtmine ja kasutan neid pileteid kindlasti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X