320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
    Juu siis, aga selleks, et aru saada mida ma ütlesin peaksid sa ka teiste kommentaarid ennem minu poolt öeldut läbi lugema... See võib muidugi üle jõu käia, seega las jääb
    No muidugi käib ülejõu. Ma olen ju see raiskuläinud põlvkond ja jalgpalli allalaskja (ja ütle veel, et su sõnu on moonutatud), mida minust ikka oodata. Äkki tuleb sinu filosoofiliste mõtete äratabamiseks lugeda ka kaheaastataguseid poste, et nende sõnade sügavus jõuaks vaimust vaevatuteni.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Lillestrøm - Vålerenga 18.09.2011



      Ilus, kas pole, teeme järgmisel hooajal Hiiul ära

      Kommentaar


        Katsu aru saada, et minu sõnum ei olnud suunatud ainult Kalju fännidele. Sõnum on mõeldud kõigile! Ükskõik kui hästi üks fännirühmitus ka oma asja ei teeks, ei suuda nad olla jätkusuutlikud kui teised midagi ei tee! Kui Narvast rääkida, siis võiks kohe spekuleerida kas Kalju fännid oleks Narva sõitnud kui seal oleks neid ees oodanud suur Narvakatest fännirühmitus? Võibolla, aga Sillamäel see rühmitus on ja saab näha palju sinna minejaid on, kui vaja ajan ise tasuta bussi ka välja fännidele, andke ainult tuld ja olge aktiivsed!

        NB! Mis ajast kriitika sõimu tähendab?

        Algselt postitas Stok
        Kui ma oleks Kalju fänn, siis ma kutsuks kaasfänne üles vähemalt ühte Kalju mängu boikoteerima, aga kuna mul on Kaljust poogen, siis ma jään enda juurde, et Kuno - fännide sõimamisega kaugele ei sõida.
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Kuna mina ei tea kes on Nahkpea, siis on raske öelda, kas minu ütlus sinu pihta käis, väga vabalt, et käis, sest ma küll ei tea mida sina hr. Nahkpea jalgpalli heaks teinud oled?

          Ja see, et sulle lobiseda meeldib näitab 1330 postitust mida sa foorumisse teinud oled!

          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          No muidugi käib ülejõu. Ma olen ju see raiskuläinud põlvkond ja jalgpalli allalaskja (ja ütle veel, et su sõnu on moonutatud), mida minust ikka oodata. Äkki tuleb sinu filosoofiliste mõtete äratabamiseks lugeda ka kaheaastataguseid poste, et nende sõnade sügavus jõuaks vaimust vaevatuteni.
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Lillestrøm - Vålerenga 18.09.2011



            Ilus, kas pole, teeme järgmisel hooajal Hiiul ära
            FAKK ANDKE MINNA, VÕIN ISEGI RAHA SELLEKS ANDA! (Ärge ainult kellegile öelge)
            Täpselt sellest ma teile ju räägin koguaeg!
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              kui vaja ajan ise tasuta bussi ka välja fännidele, andke ainult tuld ja olge aktiivsed!
              See on just see, mida saaksid klubid omaltpoolt fännidele pakkuda, poleks vaja tasuta, vaid mõistliku hinnaga aga neile, kellel on hooajakaart, võiks olla tasuta.

              Kommentaar


                Meeskond on medalitest kaugel, aga Sillamäelt Paidesse viitsiti minna! RESPECT!
                Nagu näha suudeti ka RASKE VÕIT sealt saada...

                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                  Kuna mina ei tea kes on Nahkpea, siis on raske öelda, kas minu ütlus sinu pihta käis, väga vabalt, et käis, sest ma küll ei tea mida sina hr. Nahkpea jalgpalli heaks teinud oled?

                  Ja see, et sulle lobiseda meeldib näitab 1330 postitust mida sa foorumisse teinud oled!
                  Oot-oot, mida üks jalgpallihuviline peab jalgpalli HEAKS niiväga tegema, peale selle, et üritab nädalas korra mõnd mängu külastada? See pole minu töö, minu töö on hoopis teisest vallast. Seda, mida keegi Eesti jalgpalli hüvanguks teeb või tegemata jätab, küsi EJL-ist ja oma klubijuhtidest kolleegidelt, kelle esmane ülesanne ja TÖÖ see ikkagi on.

                  Ja eriti lame on mingeid postitusi nagu suutäisi lugeda. Sinu postituste arvuni on mul veel tükk maad minna.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                    Meeskond on medalitest kaugel, aga Sillamäelt Paidesse viitsiti minna! RESPECT!
                    Nagu näha suudeti ka RASKE VÕIT sealt saada...
                    Sillamäe omad on jah tublid. Vanema generatsiooni fännid viitsisid isegi duubli mängu võõrsile vaatama tulla (Rakvere JK Tarvas vs Sillamäe Kalev II). Vähe senniilsed olid, aga vähemalt olid.

                    Kommentaar


                      Nagu näha oled sa ka üks järjekordne "TÖÖKÕRVALT" jalgpallihuviline, stiilis "kui pauk käis olin mina puuotsas"... seega ei ole mul mõtet väga sinu ütlusi ja arvamusi tõsiselt võtta. Ilusat päeva sulle tundmatu Nahkpea

                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Oot-oot, mida üks jalgpallihuviline peab jalgpalli HEAKS niiväga tegema, peale selle, et üritab nädalas korra mõnd mängu külastada? See pole minu töö, minu töö on hoopis teisest vallast. Seda, mida keegi Eesti jalgpalli hüvanguks teeb või tegemata jätab, küsi EJL-ist ja oma klubijuhtidest kolleegidelt, kelle esmane ülesanne ja TÖÖ see ikkagi on.

                      Ja eriti lame on mingeid postitusi nagu suutäisi lugeda. Sinu postituste arvuni on mul veel tükk maad minna.
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                        Nagu näha oled sa ka üks "TÖÖKÕRVALT" jalgpallihuviline, stiilis "kui pauk käis olin mina puuotsas"... seega ei ole mul mõtet väga sinu ütlusi ja arvamusi tõsiselt võtta. Ilusat päeva sulle tundmatu Nahkpea
                        Peaksin ma nüüd häbenema ja silmad peitma, et mu töö pole jalgpalliga seotud? Sul on mingi kummaline arusaam, et huvi jalgpalli vastu kohustaks kedagi millekski. Ei, ei kohusta. See ei pea isegi elus prioriteetne olema. Shokeeriv, eks?

                        Aga no ilusat päeva sullegi, mitte-nii-tundmatu Kuno.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          täpselt

                          Algselt postitas AndresR Vaata postitust
                          Sillamäe omad on jah tublid. Vanema generatsiooni fännid viitsisid isegi duubli mängu võõrsile vaatama tulla (Rakvere JK Tarvas vs Sillamäe Kalev II). Vähe senniilsed olid, aga vähemalt olid.
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                            Nagu näha oled sa ka üks järjekordne "TÖÖKÕRVALT" jalgpallihuviline, stiilis "kui pauk käis olin mina puuotsas"... seega ei ole mul mõtet väga sinu ütlusi ja arvamusi tõsiselt võtta. Ilusat päeva sulle tundmatu Nahkpea
                            Oot. See on tõesti nüüd veits mööda statement, milles on tunda kerget kibetumust. Olen Nahkpeaga nõus, et huvi jalgpalli suhtes ei kohusta veel millekski. Kõik ei saa jalgpalli juures töötada või asjaga tihedalt seotud olla. Osad ongi ainult huvilised ja minu meelest on just neid huvilisi eesti jalgpallis üleüldse kõige enam puudu!

                            Kommentaar


                              Appi, te oskate ridadevahelt ka lugeda või ei?
                              Siin foorumis on palju postitajaid kes varjunimede alla kõike mis liigub kritiseerivad ja kui nendelt küsida "MIDA SINA JALGPALLI JAOKS REAALSELT TEINUD OLED", et sa nii palju halvustad ja kritiseerid (kirjutatu põhjal võiks arvata, et kõik on spetsialistid ja palju teinud), siis selgub, et stiilis "TÖÖKÕRVALT" ei peagi keegi midagi tegema jne. Halvustada võib, aga oma panust anda, et paremaks asja teha ei või/ei pea?

                              Minujaoks on see silmakirjalikkus. Siinkohal meenub paar vanasõna "Kui näed häda siis tule ja aita" või, siis "Suuga teed suure linna, käega ei löö lahtigi"... Valige sobiv...


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Oot. See on tõesti nüüd veits mööda statement, milles on tunda kerget kibetumust. Olen Nahkpeaga nõus, et huvi jalgpalli suhtes ei kohusta veel millekski. Kõik ei saa jalgpalli juures töötada või asjaga tihedalt seotud olla. Osad ongi ainult huvilised ja minu meelest on just neid huvilisi eesti jalgpallis üleüldse kõige enam puudu!
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                                Appi, te oskate ridadevahelt ka lugeda või ei?
                                Appi-appi!

                                Mida ma peaks lugema ridade vahelt küsimusest: mida oled sina teinud jalgpalli heaks!? Selgita siis üldsusele, mida üks jalgpallihuviline peab tegema kodumaise vuti hüvanguks ja milliseid ohvreid tooma? Et edaspidiseid arusaamatusi vältida. Selle asemel, et selgitada, pritsid siin mingeid sarkastilisi ja iroonilisi märkusi.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X