320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõik on ilusti kirjas, loe uuesti läbi eelnevad leheküljed ja sa leiad oma vastused. Soovitan sinule nüüd seda juba kolmandat korda ja viimast korda...

    Mulle jääb mulje, et sa soovid lihtsalt õli tulle valada oma provotseerivate postitustega... - ei lähe läbi kallis Nahkpea

    Süvene ja sa leiad oma küsimustele mis sind vaevavad ka vastused, kuigi sa tead kõike seda ka ise mida ma sulle ütlen.


    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Appi-appi!

    Mida ma peaks lugema ridade vahelt küsimusest: mida oled sina teinud jalgpalli heaks!? Selgita siis üldsusele, mida üks jalgpallihuviline peab tegema kodumaise vuti hüvanguks ja milliseid ohvreid tooma? Et edaspidiseid arusaamatusi vältida. Selle asemel, et selgitada, pritsid siin mingeid sarkastilisi ja iroonilisi märkusi.
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Et siin süüdlaste otsingul lahmimine liiga ühte auku ei läheks, siis ütlen, et minu meelest on Kuno pihta suunatud kriitika ebaõiglane. Lugege kuno postitusi palun aeglasemalt üle ja püüdke aru saada, et kuno ei otsi süüdlasi, vaid vastab enda suunas tulnud kriitikale.

      Kommentaar


        Võtke tuba või midagi. Sellest saate ikka mõlemad aru, et see üksteise suunas paukumine sellises stiilis ja sellise sisuga aitab täpselt samapalju jalgpalli ja fänluse arengule kaasa kui pasunad koondisemängul, eks?

        Miljon postitust stiilis "attack - counter attack" ja tulemus on null, emb-kumb hakkab varsti nutma ka...

        Djuudid, KASU (seda te siin vist taga ajate, mis?) oleks teie väitlusest siis, kui te vis-a-vis istuksite maha, võtaksite kuus õlut ja tõhusad biifsteegid ja arutleks, mitte ei paugutaks üksteisele labakäega skrootumisse siin foorumis. Ja siis peale kuut õlut ja kaht biifsteeki annaksite teada, millest rääkisite ja kuhu jõudsite ja millest järgmine kord võiks rääkida ja kes veel võiks seal kohal olla. Ja kes õllede eest maksab.

        Kuno, küsimus - VIL-KAL mäng suve lõpupoole, 27.august vist oli - mitu Kalju fänni seal kohal oli? Mina olin seal, erapooletu nagu ma üldiselt ML mängudel olen (mäng on oluline, mehed!) ja vitnesseerisin Viljandi ahastamapanevalt paska mängu, mille Kalju lõbusalt ära karistas. 27.august oli laupäev, meenutan. Viljandi ei ole Narvas, meenutan. Ja Kaljusid oli Viljandis kohal täpselt meeskonna jagu + valgete ketsidega Kuno. Miks sa siis pauku üles ei tõmmanud? Tunnistan, nüüd, peale kaotust ahastamine on pisut kõrvalmekiga.

        Nahkpea, stiki teemasse ja ära esine nagu plika. Foorumis solvumine on nõrkadele.

        Kommentaar


          Mulle pasunad koondise mängul meeldivad Pasunate all mõtlen trompeteid Tuba võtta Nahkpeaga... Ma ei tea küll kes ta on, aga ma eeldan, et ta pole minu maitse
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
            Kõik on ilusti kirjas, loe uuesti läbi eelnevad leheküljed ja sa leiad oma vastused. Soovitan sinule nüüd seda juba kolmandat korda...
            Minupoolsed vabandused, enne oma postituse tegemist seda seal polnud. Ma ei tea, kas sa nüüd mind selle all silmas pidasid, aga ennast ma küll puudutatuna ei tunne "varjunime all kõike, mis liigub ja kõiki kritiseeriv ning halvustav". Pole seda kunagi teinud. Aga no küllap sa siis pidasid kedagi teist silmas.

            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
            Mulle jääb mulje, et sa soovid lihtsalt õli tulle valada oma provotseerivate postitustega... - ei lähe läbi kallis Nahkpea
            Ei püüa siin kedagi ega midagi provotseerida, saati õli tulle valada. Lihtsalt mind torkasid mõningad sinu märkused ja su valulik reaktsioon sellele oli enam kui kummaline.

            Üldiselt, võiks selle jauramise nüüd siin lukku panna.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Selgita siis üldsusele, mida üks jalgpallihuviline peab tegema kodumaise vuti hüvanguks ja milliseid ohvreid tooma?
              Võttes arvesse, et teatud Flora fännid varjavad oma nimesid ja tegevusalasid nagu riigisaladusi, on keeruline muidugi sellest nurgast vastata, kuid võib ju olla, et te oskate või teate midagi, millega enda klubile abiks olla. Ja kui otseselt neid oskusi kasutada ei saa, on alati võimalik juurde õppida. Näiteks suudaks ma sulle tõenäoliselt umbes tunniga selgeks teha, kuidas teha sarnast kava nagu ma ise praegu Tammekale tegema hakkasin.

              Võib-olla oleks aga Pohlak huvitatud sellest, et te ise hakkaks staadionil korda pidama a'la tsiviilturva stiilis vms nagu Inglismaal on. Aitaks kulusid kah kokku hoida.

              Kui need asjad tunduvad keerulised, siis ehk oled võimeline päev või kaks enne mängu linnas flaiereid jagama või suudad enda elu- ja tööpiirkonda plakateid riputada.

              Või kui see on liiga keeruline, siis tee FB event ja kutsu enda sõbrad mängule ja saada neile iga nädal selle kohta kiri.

              Räägi klubiga ja äkki nad annavad sulle tasuta pääsemd, mille saad anda enda pojale/türele ja kõigile nende klassikaaslastele.

              Jne, neid võimalusi on sadu, asi on ainult selles, et kas sa tahad.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Mulle pasunad koondise mängul meeldivad Pasunate all mõtlen trompeteid Tuba võtta Nahkpeaga... Ma ei tea küll kes ta on, aga ma eeldan, et ta pole minu maitse
                Life is like a box of chocolates, Kuno. See käis siin selle Nahkpeaga toa võtmise kohta.
                Ja ma editeerisin oma postitust, äkki võtad vaevaks veel korra sinna pilgu peale visata. Üks küsimus oli.

                Kommentaar


                  Martinile: ma heameelega vastaks sulle, aga see teema on siin juba nii pikaks ja selliseks ärapanemiseks läinud, et ei viitsi enam. Tõenäoliselt on ka kõik teised sellest juba väsinud.

                  Muide, mu töö pole sugugi mingi riigisaladus, sa oled seda privaatselt minult ka küsinud ja ma olen sulle vastanud.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Minugi poolest, paneme lukku (no hard feelings), seda enam, et ma pole kordagi konkreetselt kellegi pihta midagi öelda soovinud, räägin üldiselt asjadest mis vajaks tähelepanu ja parandamist. Muidugi on alati võimalik, et keegi tunneb ennast mingis olukorras ära ja tänu sellele ka puudutatuna, aga mis teha, kriitika on edasiviiv jõud ja ma usun, et me kõik tahaks pigem edasi kui tagasi minna?

                    NB! Igatahes näitamaks seda, et nii mina kui Kalju hoolime oma fännide eest pakume me omal initsiatiivil fännidele välja võimaluse sõita meeskonnaga Sillamäele kaasa eraldi bussiga ja selle lõbu eest maksan mina isiklikult pool ja Kalju teise poole!

                    Respect kõigile, ja äkki leiate kuskilt jõudu, et ka ise midagi juurde panna...


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Minupoolsed vabandused, enne oma postituse tegemist seda seal polnud. Ma ei tea, kas sa nüüd mind selle all silmas pidasid, aga ennast ma küll puudutatuna ei tunne "varjunime all kõike, mis liigub ja kõiki kritiseeriv ning halvustav". Pole seda kunagi teinud. Aga no küllap sa siis pidasid kedagi teist silmas.



                    Ei püüa siin kedagi ega midagi provotseerida, saati õli tulle valada. Lihtsalt mind torkasid mõningad sinu märkused ja su valulik reaktsioon sellele oli enam kui kummaline.

                    Üldiselt, võiks selle jauramise nüüd siin lukku panna.
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                      Tuba võtta Nahkpeaga... Ma ei tea küll kes ta on, aga ma eeldan, et ta pole minu maitse
                      Siga! Alles nimetas mind kalliks ja juba tahab maha jätta!

                      Ja sinu eelneva postituse jätkuks: no hard feelings...elu läheb edasi!
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Life is a beatch!

                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Siga! Alles nimetas mind kalliks ja juba tahab maha jätta!

                        Ja sinu eelneva postituse jätkuks: no hard feelings...elu läheb edasi!
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Jutujätkuks http://www.jkkalju.ee/nomme-kalju-pa...si-sillamaele/
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                            Life is a beatch!
                            Mis või kes see on?
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Naabri puudel, julm ülbik

                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Mis või kes see on?
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Mis või kes see on?
                                rannalibu rinnanibu
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X