320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oeh, no lõpetaks selle hala "ärge kedagi tooge, kasutame oma poisse" jama ära. Kasutatakse oma poisse ja edu ei saavutata, jälle häda, kohe kuulutatakse Eesti jalgpalli matused välja. Mis nüüd siis prioriteetsem on? Iga hinna eest omi platsile sokutada või edu väljakul?

    Ei jää ükski talent Eestis sellepärast märkamata ja kui noortel mängijatel kaob sellega mott ära, siis polegi nendega midagi peale hakata. Tehku tööd ja nähku vaeva, küll see ennast ka ära tasub. Ei tooda siia nii pöörase tasemega välismaalasi, et omad ei suudaks neid platsikõrvale istutada kui nad tõesti seda väärt on.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Sekundeerin, Nahkpea!

      Kommentaar


        Word. Julgeks öelda, et võitlus oma koha eest on ehk isegi üks olulisemaid asju, mida siinne klubivutt taseme tõstmiseks vajab. Kui mees ei ole valmis seda tegema, siis tõepoolest, mida temalt üldse oodata maksab.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          mina järgiks lihtsat põhimõtet, et väljast tuua sisse ainult neid, kes omadest pea jagu üle on. kui on enam-vähem samal tasemel, siis tuleks eelistada oma noori (olgu see välismaalalne kui tahes kirev ning toob publikut kohale).

          Kommentaar


            Eks kohaliku kraami tarbimist piirab kohaliku kraami kunstlikult üleskruvitud hind.
            Poola liha on ju odavam kui Eesti oma...

            Kommentaar


              Tõsijutt, milleks hoitakse Kaljus seda neegripoissi?, "mul on jälle vigastus" Mitsubishit? ja mingit itaallast pingiotsal? Alles rääki siin keegi, et esiliigasse püüdlevas satsis oli näha nii mõndagi perpektiivikat venda, tooks nad siis vähemalt pingilegi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Detsembris peks Kaljus testimisele tulema tsirka 13 mängijat erinevatest klubidest ja riikidest... Mõned ka Eestist.
                Ok, aga kas see nimekiri on avalikustatav, kelle leping katab 2012 hooaja? (ausalt, ei viitsi hakata vanu uudiseid meeste kaupa otsima)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                  Tõsijutt, milleks hoitakse Kaljus seda neegripoissi?, "mul on jälle vigastus" Mitsubishit? ja mingit itaallast pingiotsal? Alles rääki siin keegi, et esiliigasse püüdlevas satsis oli näha nii mõndagi perpektiivikat venda, tooks nad siis vähemalt pingilegi.
                  Kas sa oled üldse Manuchot näinud platsil? Ta on noor ja areneb veel. Hetkel ta päris põhivend tõesti poleks, kuid ta on suurepärane vahetusmees, kel kiirust ja uljust omajagu, et väsinud kaitseliini üllatada. Mitsul oli üks õnnetu hooaeg ning lihtsalt olid paremad vennad ees ning Puri, Toshi ning Rantanen olid ilmselgelt eelisjärjekorras. Itaallane... oeh jah, oled sa mõnda ta mängu näinud? Ta toodigi pooleks hooajaks duublisse ning järgmisel hooajal hakkab alles põhisatsis figureerima. Ta on samuti noor, kuid julgen paari nähtud mängu põhjal väita, et mingine täisudu ta küll ei ole - andkem kutile aega.

                  Vot nii
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Kuno saan sinust kui klubijuhist aru,et saavutada maksimum tulemus aga nende välismaalaste lisandumisega kaob ju Teie klubi noortel mott kuna nad näevad,et põhimeeskonda ei olegi lootust pääseda kuna alati mingid tegelased mujal on juba sisse toodud.Üldises plaanis see käik hästi ei mõju kui siis vaid publikunumbritesse
                    Millistest noortest sa muidu räägid? Meie ainuke enda noorte pealekasv tuleb 1996 aasta poistest kes oma arenguga jõudsalt esinduse poole liiguvad.
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Neegripoiss ei jätka Kaljus, aga itaalia poiss on 19 ja treenerite arvates perspektiivikas.

                      Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                      Tõsijutt, milleks hoitakse Kaljus seda neegripoissi?, "mul on jälle vigastus" Mitsubishit? ja mingit itaallast pingiotsal? Alles rääki siin keegi, et esiliigasse püüdlevas satsis oli näha nii mõndagi perpektiivikat venda, tooks nad siis vähemalt pingilegi.
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Varsti katsume selle kohta uudise teha, et saaksite ülevaate sellest mis Kaljus toimub
                        Palume natukene kannatust.

                        Algselt postitas spekter Vaata postitust
                        Ok, aga kas see nimekiri on avalikustatav, kelle leping katab 2012 hooaja? (ausalt, ei viitsi hakata vanu uudiseid meeste kaupa otsima)
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Manucho oli vähemalt minu jaoks küll üpris suur pettumus, kui Voolaiu ajal ta tuli, siis jutud olid positiivsed, aga mängult-mängule sai selgeks, et ei ole tal ei oskusi ega mängutarkust, viimati nimetatud oli tal üleüldse üks nõrgemaid, mida ma Meistriliiga tasemel näinud. Ei ole kindlasti mingi kaotus Kaljule.

                          Mitsuyama puhul on see küsimus, et tegelikult tavapublik (k.a mina) ei teagi, mis ta tase on. Kas lihtsalt ei suutnud pärast pikka vigastust enam samal tasemel mängida või ta ongi selline Eesti liiga keskmiku taseme põhikoosseisumees?

                          Marcot sai eelmine hooaeg küll ainult korra nähtud ja sedagi Ajaxi vastu, aga mulle ta liikumine meeldis, on kohe näha, et Itaalia kool on selja taga ja päris suvaline sadamatööline ei ole. Omaette küsimus on see, et kui järgmisel hooajal suurelt mõelda, kas ta suurtes mängudes väljakule mahuks, on omaette küsimus, aga pink peab olema kindlasti pikem kui oli tänavu.

                          Kommentaar


                            maeiteakust pärit kõlakas - oper kaljusse - on sel miskit pära ka või lihtsalt "naised saunas, jalgpallist" - teema?!
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                              Millistest noortest sa muidu räägid? Meie ainuke enda noorte pealekasv tuleb 1996 aasta poistest kes oma arenguga jõudsalt esinduse poole liiguvad.
                              no teil seal pingipeal ju poisse on.Mul ei ole välismaalaste vastu midagi kui nende tase on meie omadest kõvasti parem aga kui suht sama siis pean ma seda raha raiskamiseks
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas chac Vaata postitust
                                maeiteakust pärit kõlakas - oper kaljusse - on sel miskit pära ka või lihtsalt "naised saunas, jalgpallist" - teema?!
                                Oper on inglismaal ja vaevalt ta veel Eestisse mängima tuleb
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X