320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Teleš aastate eest veel tvmk-s mängis, oli tal kena tagasihoidlik ajateenija siilisoeng. Nüüd aga näeb oma lehvivate kiharate ja peapaelaga 1-1`le välja nagu noor Pareiko.

    Kommentaar


      Vaese mehe Pareiko*
      Väga mannetu esitus täna Levadia vastu, pettusin.

      Kommentaar


        pettuda pole seal midagi.. esitus oli kahvatu, aga esimene mäng ja küll kõik klikib...
        see must lõhkuv poolik tundus oskustelt päris asjalik aga ta peaks kogu oma vaba aja jooksulindi peal veetma. uus jaapanlane ka kindlasti pigem positiivne. ja eesti liigas kindlasti neemelo pingile jätmine on mõttetu tegevus. kuna puhtaid ääri kaljul nagu väga ei ole, siis äkki peaks keskväljal proovima rombi, kus must mees kaitseliini ees ja wakui ründajate taga augus?

        Kommentaar


          Wakui+Takeda oli küll hea.
          Hala Madrid !

          Kommentaar


            Ütleks, et selles mängus oli vägagi Quintierist puudust tunda... Loodan, et järgmine mäng on juba väljakul.

            Kommentaar


              Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
              Wakui+Takeda oli küll hea.
              Minu arust tegid kõik mängijad üsna korraliku esituse, mitte keegi ei langenud ansamblist välja.

              Algselt postitas Mister Vaata postitust
              Ütleks, et selles mängus oli vägagi Quintierist puudust tunda... Loodan, et järgmine mäng on juba väljakul.
              Damiano seisis koos uue poolakaga minu kõrval. Päris häälekalt elas ta omadele kaasa vaikse publiku keskel.

              Kommentaar


                Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                Minu arust tegid kõik mängijad üsna korraliku esituse, mitte keegi ei langenud ansamblist välja.
                No see Rodrigues keskkaitses oli ülekaalukalt kõige nõrgem lüli Kaljul. Kaitses ei tohi selliseid rumalaid valesööte ja eksimusi omale lubada.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Ma õtleks, et kui Viikmäe mängida saab, siis eelistaksin teda Takedale. Muidu ka paanikat ei ole. Alles esimene mäng.

                  Kommentaar


                    Minu meelest tegi Rodrigues väga korraliku esituse. Ma ei saa aru, millest sa räägid..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Silver Vaata postitust
                      Minu meelest tegi Rodrigues väga korraliku esituse. Ma ei saa aru, millest sa räägid..
                      1 sööt läks kaitsest otse vastasele. Rohkem meelde ei tule.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Silver Vaata postitust
                        Minu meelest tegi Rodrigues väga korraliku esituse. Ma ei saa aru, millest sa räägid..
                        Me vist vaatasime erinevat mängu. Loe valesöödud (kingitused Levadia ründajatele) kokku.

                        Edit: esimesel poolajal ta eriti ette käike ei otsinudki, mängis palli kiirelt Bärengrubile või Kallastele. Teisel poolajal otsustas ka ise palli ette mängima hakata ja tulemused olid üsna kesised.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Masendavalt kole mäng oli. Sellise ilmaga oli meeldivalt palju rahvast aga platsil näidatud tase oli masendav.
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Kui positiivsest Kalju puhul rääkida, siis see uus japs Takeda oli üsna sümpaatne ja sellelt mehelt võib veel nii mõndagi oodata. Potentsiaali on.

                            Äärekaitsjad tegid Kaljul üsna korraliku partii, nii Šišov kui ka Kallaste. Konsa oli äärel üsna terav ja andis nii mõnegi hea tsenderduse kasti. Puri oli ka keskel mees omal kohal.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Kui positiivsest Kalju puhul rääkida, siis see uus japs Takeda oli üsna sümpaatne ja sellelt mehelt võib veel nii mõndagi oodata. Potentsiaali on.

                              Äärekaitsjad tegid Kaljul üsna korraliku partii, nii Šišov kui ka Kallaste. Konsa oli äärel üsna terav ja andis nii mõnegi hea tsenderduse kasti. Puri oli ka keskel mees omal kohal.
                              Minu meelest oli Kalju sõna otseses mõttes pasa .
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                olgem ikka positiivsed- kaotusteta mängude jada ju jätkus. kuigi 2012 eesti meister kaotas oma esimesed punktid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X