320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    huvitav, kas samasugune tiraad tulnuks ka siis, kui eile poleks tulnud Pohlaku varade arestimise uudist, millelt on ilmselgelt vaja tähelepanu mujale juhtida?

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      huvitav, kas samasugune tiraad tulnuks ka siis, kui eile poleks tulnud Pohlaku varade arestimise uudist, millelt on ilmselgelt vaja tähelepanu mujale juhtida?
      Jah, Pohlak helistas Kunole ja ütles, et ole mees, lase üks pressikas, mul kipub sitt leivakotti tulema siin värkidega...

      Kommentaar


        Õnnelikul kombel viibisin jalgpalliliidu ruumides, kui parasjagu sealsed ametnikud avastasid, et selline kiri on onlainveergudele jõudnud. Järgnevad avatud uste tagant kuuldud laused:
        "Oot, Aivar ütleski NII??"
        "Oeh"
        "Kuidas see juba lehte sai? Aa, see on onlainis ainult."
        "Oeh."
        "Miks ta küll nii ütles..."
        "Oeh."

        Kommentaar


          mingit nikkumist kuulasid pealt või?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            huvitav, kas samasugune tiraad tulnuks ka siis, kui eile poleks tulnud Pohlaku varade arestimise uudist, millelt on ilmselgelt vaja tähelepanu mujale juhtida?
            Täpselt. Konsa ja kihlvedude asjad toodi avalikuks vahetult enne selleks, et varjutada kohe ilmsiks tulevat varade arestimise skandaali.

            Kommentaar


              ok. võibolla on asi minus. aga minu meelest "Jalgpall on kriisis, teeme ümarlaua" ideele vastuseks avalik ja laias plaanis põhjendamatu plahvatamine stiilis "Sinu ööklubis jalgpallurid joovad, Sinu klubi rahastatakse kahtlastest allikatest (jep, narkorahad) ja Sinu klubi mängijad panustavad mängudele" on kummaline. olenemata sellest, kas antud 3 väidet on tõesed või mitte.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                see on küll sitt, et hooaeg läbi on. praegu veaks ennast kohale nagu viis kopikat.
                Noo, laupäeva lõunaaeg vähemalt üks tore kohtumine. Ehk Kalev ja Tarvas suudavad veel midagi ilusat siia hooaja lõppu pakkuda.

                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                mingit nikkumist kuulasid pealt või?
                Haha, asja olemuse võtab iseenesest kokku küll :d

                Kommentaar


                  Postimehe kommentaariumis pluss- ja miinusmärke analüüsides võib öelda, et 95% kodanikest toetab selles küsimuses Pohlakut.

                  "Selge sõna - tänapäeva Eestis enam mitte lihtsalt kullakaalu, vaid lausa poolt kuningriiki vääriv.
                  Ja sisuliselt Pohlakuga vägagi nõus. Igaüks lürpigu oma suppi ise."
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Viimased päevad on Soccerneti lahti tehes nii tormilised, et see teeb kogu senisele Eesti jalgpalli ajaloole silmad ette.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      terve hooaja jooksul polnud intriigi pooltki nii palju kui praegu. kui platsil toimuv inimesi ei huvita, siis see, mis ööklubis ja ööklubi peldikus toimub paelub kõiki... ohjah
                      keegi saatis kellegi perse - O.Ruitlane kirjutas miskis raamatus ("Naine"), et nii aetaksegi asju meeste maailmas
                      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                      Kommentaar


                        POstimehe kommentaariumis on muidugi arvamusliidrid koos.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Viimased päevad on Soccerneti lahti tehes nii tormilised, et see teeb kogu senisele Eesti jalgpalli ajaloole silmad ette.
                          + 7
                          ise mõtlesin sama. huvitav, mis homme?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jooseps Vaata postitust
                            + 7
                            ise mõtlesin sama. huvitav, mis homme?
                            Homme on enamikel üleminekumängule minek. Seal saame laivis heietada

                            Kommentaar


                              Tere tulemast jälgima reede pärastlõunast kohtumist selgitamaks välja eesti ausaim ja parim jalgpalliklubi meediamaastikul:

                              Punanes nurgas - Naisepeksjast, palgamittemaksjast ja oma varade põhjalaskjast tõemonopoli omav jalgpallidiktaator AIVAR!
                              Sinises nurgas - kõikide maailma jalgpallurite lemmikkoha narkodiilerite kasvatajaklubi ja universumi parimate dj'de maaletooja KUNO!

                              ----------- ?


                              Umbes selline näeb see asi praegu välja.
                              Seos reaalsusega - 10%

                              Natuke naljakaks ei kisu, mehed?
                              Natuke halenaljakas ei ole siin pläkutada, Dannar, teenides rohkem klikkide ja honorari, kui jalgpalli huve?
                              (ausalt on sitaks kõrini neist ((õnneks viibisin seal ja seal tagatoas aga teile ei räägi, lugege homsest lehest yoyo)) juttudest.

                              C'mon:
                              Ma ei hakka siin põhimõtteliselt pooli valima,aga hetkel teete kõik jalgpallile kui spordile täie pasaga rohkem kahju kui kasu. Sel samal armsal põhjusel, et naabrimees, teine eestlane, andis võimaluse end mustata ja nüüd ma saan end paremast küljest näidata ja ehk saan rohkem feimi ja respekki ja mõni preili tuleb minuga ehk nüüd klubi baarijärjekorras rääkima. Türaküll, ei tule!

                              Halenaljakas on lugeda Aivari avaldust.
                              KUi mees on otsustanud alustada ja edendada ööelu, meelelahutust ja muusikamaailma, siis on äärmiselt lame tembeldada tema klubi kui jalgpallurite kogunemiskohaks? wtf? jalgpallur ei ole inimene, ei või väljas käia? (ps! osad pallurid veel saavad väljas käia, mõnel lihtsalt on nii, et laekub tehtud töö eest palk kontole, teisel ei ole, ei ole vaja kohe kadedaks ja kibestunuks muutuda, eksole)

                              Olles olnud eesti klubiscenes sees nii umbes 10 aastat, võin pohhuilt välja tuua mõned faktid:

                              Mis iganes ööklubi see on, kes iganes on omanik, kes iganes on kliendid - vähem kui 10m kaugusel sinust igal ajahetkel on keegi, kellel on kaaasas või on tarvitanud meelemürke. Sa võid teha klubi KAPO agentidele ja eliitpoliitikutele ainult, ka seal kehtib sama reegel.

                              Mismoodi see puutub antud keissi? Me räägime siin KONSA'st, mitte eesti narkoprobleemidest (mis minu arust on ülepaisutatud ja absurdne teema üldse. Me võrdleme siin narkokuritegu massimõrvaga, aga samal ajal tolereerime sõpradest osside arveteklaarimis lakku täis peaga klubi ees või enda kodutülisid oma naisega, sees kohustuslik õlu, või veel loogilisem, peale mängu õlusõpradega baaris)

                              Mismoodi see Aivar mängu tuli? Miks see eesti parimaks isaks valitud olend üldse siia puutub?

                              Mismoodi see Prive mängu tuli? See, et Prive on KAlju ametlik afterclub, teeb nüüd Kaljust süüdlase? Kuno = prive = Kalju, sellega see asi piirdub. Kus nad siis veel peavad end lõdvaks laskma, üle tee Wabankis, kus on pmst kusel käimine võimatu, sest pool eesti "koorekihti" on kuuekesi koos vetsukabiinis end "puuderdamas"?

                              Te olete üldse väljas käinud ja silmi lahti teinud aegajalt?


                              Tegelt ma ei jõua oma plaanitud esseed lõpuni kirjutada, aga ilmselgelt on siin tegemist äärmiselt ebasportliku käitumisega mõnelt konkreetselt isikult, mis tegelikult ei kahjusta nii palju Kalju, kui kogu jalgpalli mainet (või olen ma ainus, kellel on meeles esimene uudis pealkirjaga "EESTI KOONDISLANE vahistati seoses narkokahtlustusega"?)

                              Rahunegem nüüd maha . Küll kohtuveskid jahvatavad ja süüdlased oma karistuse saavad. Hekteolukord paistab aga selline, et Konsa-poiss kipub oma kahjutegudes varsti alla jääma muule seltskonnale, kes meeleheitlikult üritavad süüd kellegi teise kaela veeretada. Vaevalt et KAlju poisi müüma pani ja vaevalt , et Aivar puhaski poiss on.


                              siinjuures:
                              100 euri vahele, et kui kogu EJL palgal olevad töötajad kohe praegu haiglasse testi saata, siis sealt ühtegi patuoinast veel välja ei kooruks. AInult selle vahega, et ühed on ametnikeraisad, teised profisportlased.

                              JA vat profisportlasele ebasobiva käitumise peame me hukka mõistma. Mitte eesti jalgpalli, mitte Aivarit, mitte Kunot, mitte klubisid.

                              Vot tak my 2 cents.
                              ja kui ma juba on the roll olen - grammar nazid võivad ka perse käia.
                              MIA SAN MIA!

                              Kommentaar


                                Ma pole enda teada ühtegi vihjet, linki ega muud sarnast siia pannud, et klikke ja honorare selle kaudu juurde teenida. Ja antud kaklusest ma ka ei kirjuta ja jalgpalliliidus olin hoopis teisel põhjusel. Kuku raadio link ei too näiteks mulle mingeid klikke ega honorare, et ma ei saa aru, et millest mina nüüd antud ranti üks sihtmärkidest olen.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X