320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päevalehes täna Kuno mainis, et kuldsponsor on olemas ja see avalikustatakse märtsis.
    Miks märtsis, aga mitte kohe? Vägisi jääb mulje, et aetakse pläma.

    Ajakirjanik muidugi kirjutas ka hästi, et eelmise sponsori Triobetiga lõpetati leping, sest nad ei saanud luba tegutsemiseks. Tegu oli siiski Unibetiga
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas R.Madridista Vaata postitust
      Mul aint hea meel, et Nõmme see hooaeg Kadriorus. Saite endale 4 aktiivset külastajat juurde tänu asukoha muutumise tõttu. See Hiiu staadion oli linnainimese jaoks liiga kaugel ja ebamugavas kohas.
      Peab tunnistama, et ka ise kavatsen tänu sellele mõnele Kalju mängule sattuda tulevasel hooajal.

      Kommentaar


        Ohe seda Reinu küll

        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Päevalehes täna Kuno mainis, et kuldsponsor on olemas ja see avalikustatakse märtsis.
        Miks märtsis, aga mitte kohe? Vägisi jääb mulje, et aetakse pläma.

        Ajakirjanik muidugi kirjutas ka hästi, et eelmise sponsori Triobetiga lõpetati leping, sest nad ei saanud luba tegutsemiseks. Tegu oli siiski Unibetiga
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
          Ohe seda Reinu küll
          Tänud vastuse eest, Kuno. Umbes midagi sellist ootasingi.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Tänud vastuse eest, Kuno. Umbes midagi sellist ootasingi.
            mida sa selle umbluu peale siis vastuseks ootasid? vastus tuli samasugune. oota märts ära.

            Kommentaar


              Kas Mateus da Silva on asjalik ?
              "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

              Kommentaar


                Noh koomikud, olete meistrikarika juba teele pannud? Kõva avaldus muidugi taas, kuigi tuleb tõdeda tõesti, et hooajal saab selgema pildi, kas need resultaadid hetkel midagi ka maksavad. Üks on aga kindel, et eesmärkidele vastavaid tulemusi saavutada, on hädavajalik meeskonna tuumik koos hoida, millega Kalju on eeskujulikult ka hakkama saanud. Julgen väita, et ka eelmisel aastal oli meil koosseisu poolest Eesti tugevaim tiim, aga siin saigi määravaks hooaja alguse kehv kokkumäng ning lühike pink.

                Man City ja Chelsea on elavad tõestused, miks ei tasu pool koosseisu ringi vahetada ning loota vaid staaridele.

                Kommentaar


                  http://www.facebook.com/wakuihidetoshi 615 like'i. pole paha.
                  "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                  Kommentaar


                    Skonto - Kalju 0-3 (0-1) (Y)

                    Kommentaar


                      Ei taha kellegi rõõmu rikkuda aga ennem tahaks teada, kui tugeva koosseisu Skonto üldse välja pani?

                      EDIT:
                      http://www.skontofc.lv/lv/news/2022

                      Nõnda siis, raske hinnata tegelikult. Pole suur Läti jalgpalli ekspert aga eelmise hooajaga võrreldes on mõni tähtis mees maha müüdud ja noored poisid sisse toodud... paberil just väga tugev koosseis ei tundu, kuigi 0-3 on muidugi väga kena.

                      Kommentaar


                        Viimste mängude tulemusi vaadates tundub, et Kalju on teinud tugeva avalduse meistritiitli suunas. Ega muidugi ei tea, mis kooseisudega Läti klubid mängisid, samas tegu on ikkagi Skontoga ja poleks arvanud, et võit nii suureskooriline on, hea meel selle üle!

                        Kommentaar


                          Juhtunu naabrite pilgu läbi:

                          http://www.skontofc.lv/lv/news/2022

                          Paistab, et väga õnnejoovastusse veel sattuda ei tasu, Skontost on peale viimast hooaega lahkunud nii mõnigi tähtis (ja siiamaani asendamata) mees ning tänagi mängiti Kalju vastu osalt ka väga noorte mängijatega (Rajeckis on 17 a).

                          0-3 iseenesest on muidugi väga kena.

                          Kommentaar


                            Super tulemus! Skontol oli peal põhikosseis (võrdlesin soccerneti poolt antud koosseisu ja wikipediat).
                            Kõik on tõesti liiga hea praegu, loodame, et ka hooajal jätkub sama vorm

                            Kommentaar


                              Vaadates koosseisu (+treener) arvan, et tiitel tuleb kindlasti see aasta

                              Kommentaar


                                Skonto poolt alustas mängu kuus mängijat, kes mängisid nende eest CL qualis, ning lisaks üks testimisel olev Ventspilsi mängija, kes mängis EL qualis. Ei ütleks, et just kõige noorem koosseis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X