320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Ma olen sel hooajal vähemalt pooltel kodumängudel käinud ja olen ka täna kohal. Magustoit on aga veel ees-üleminekumängud.
    Vist väljendasin ennast valesti.Tahaks ,et edasipääseja selguks nii öelda mängu tulemusena aga mitte ,et seda mõjutaksid regamata mängijad jne.
    Kuule, aga statal näeme
    Magustoidu vastu pole meil kellegil midagi
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Kui paljud Kalju põhimehed duublisse registreeritud on? Arsti ma tean, aga kas keegi veel?

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Kui paljud Kalju põhimehed duublisse registreeritud on? Arsti ma tean, aga kas keegi veel?
        Tammo ka vist on regatud teise satsi. Brassid tõenäoliselt pole siiski.

        Kommentaar


          Valdab kaks emotsiooni, neljandat kohta pmst ei ole lootust enam saada. Samas üleminekumängudele pääsesime. Miinimum eesmärk täidetud.

          Viik on suhteliselt õiglane tulemus, mõlemal võistkonnal olid omad šansid ja fänne oli ka korralikult. Järgmine nädal Valgas.

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Tammo ka vist on regatud teise satsi. Brassid tõenäoliselt pole siiski.
            Peale Arsti pole kedagi, seega on kõik kontrolli all
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Kuidas Arruda jalg on? Millal vigastuse tõsidus selgub?

              Kommentaar


                Operaator kõpsud Saare TV-st võiksid Kaljule saata saarlaste poolt filmitud Kalju mängud, tahaksime ise ka vaadata. Ja pealegi on saarlastel nõmmekatele autoritasu maksmata filmimise eest!

                Arruda ütles mulle täna peale mängu, et talle meeldib väga praamiga sõita ja saarlastega mängida, seega on ta kurega mängudeks valmis..

                Kommentaar


                  Tänase mängu kommentaarid! Kalju fännid on tublid aga natuke oleks vaja repertuaarui mitmekesistada. Karjusin ise ka vahepeal kaasa aga liiga pikaks venis mõni hüüdmine. Aga positiivne on see ,et noortele meeldib fännata ja koos olla. Mul tulid täna lausa oma noorusajad meelde ,kui 30 aastat tagasi karjusime Kalevi staadionil ( endisel komsmolka staadionil) Võitle eesti ,võitle.
                  Mujal euroopas on jalgpalli fännikultuur omaette nähtus ,see on poppkultuur.. Eks me liigu tasapisi selles suunas.
                  Kalju oli uimane , mängis täpselt nii palju ,et vajalik punn kätte saada. Tartlastel oli võimalusi tunduvalt rohkem aga realisatsioon jättis oovida.
                  Hiiu staadion on pime ,valgust oleks rohkem vaja siis oleks ka mängu atmosfäär parem Loodame ,et kahkeks ülemineumänguks koguneb nii Kuresse ,kui Nõmmele hulgaliselt publikut.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    Kuidas Arruda jalg on? Millal vigastuse tõsidus selgub?
                    pole hullu, ühe varba peab vist loovutama, aga nädalapärast on rivis
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Tänase mängu kommentaarid! Kalju fännid on tublid aga natuke oleks vaja repertuaarui mitmekesistada. Karjusin ise ka vahepeal kaasa aga liiga pikaks venis mõni hüüdmine. Aga positiivne on see ,et noortele meeldib fännata ja koos olla. Mul tulid täna lausa oma noorusajad meelde ,kui 30 aastat tagasi karjusime Kalevi staadionil ( endisel komsmolka staadionil) Võitle eesti ,võitle.
                      Mujal euroopas on jalgpalli fännikultuur omaette nähtus ,see on poppkultuur.. Eks me liigu tasapisi selles suunas.
                      Kalju oli uimane , mängis täpselt nii palju ,et vajalik punn kätte saada. Tartlastel oli võimalusi tunduvalt rohkem aga realisatsioon jättis oovida.
                      Hiiu staadion on pime ,valgust oleks rohkem vaja siis oleks ka mängu atmosfäär parem Loodame ,et kahkeks ülemineumänguks koguneb nii Kuresse ,kui Nõmmele hulgaliselt publikut.

                      Jah, katsume valgustust paremaks timmida, aga kinnitamata andmetel oli fännide kisa laagri statoili kuulda olnud
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        ei noh siis me olime täna tublid arruda homme noortele trenni annab või jätab vahele ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas YuWo Vaata postitust
                          ei noh siis me olime täna tublid arruda homme noortele trenni annab või jätab vahele ?
                          Trenn toimub kindlasti, kui Arruda ei saa, siis Getulio on ikka platsis!
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            teadagi et getulio on platsis , kui arruda ei saa aga nuh head paranemist talle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                              pole hullu, ühe varba peab vist loovutama, aga nädalapärast on rivis
                              Pange ta jah järgmisel pühapäeval mängu. Poogen ju, et tal nüüd kolmas kollane all on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sosku Vaata postitust
                                Pange ta jah järgmisel pühapäeval mängu. Poogen ju, et tal nüüd kolmas kollane all on.
                                see kolmas kollane sai võetud meelega, et üleminekumängudeks puhta lehega olla. Varvast peab parandama 2 nädalat, sega flora mänguks ehk paraneb ära.
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X