320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Mina isiklikult arvan, et suuremad võimalused on Kurel, aga 8 päeva pärast oleme kõik targemad.

      Nagu näha ma eksisin. Õnnitlused Kalju meeskonnale. Kurb on muidugi see, et aasta pärast olete tagasi esiliigas.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Nagu näha ma eksisin. Õnnitlused Kalju meeskonnale. Kurb on muidugi see, et aasta pärast olete tagasi esiliigas.
        Aasta pärast oled targem
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Silver, tee see jube Bänner väiksemaks, lööb kujunduse sassi

          Kommentaar


            Algselt postitas FootYgod jr. Vaata postitust
            Nõmme ei väärinud seda võitu arvestades nende teist väravat mis oli kindlalt sulust- ja kure võimaluste arvu suurusest .Brasiiliased jätsid väga halva mulje.Mina neid küll vaatama ei tuleks
            Minu meelest jälle tegid neegrid mängu ära...

            Kommentaar


              Tänud kõigile fännidele Kalju juhatuse poolt, kes täna tegid sama tõsise töö nagu meeskondki!!!!!!!!!!!!!!

              Sügav kummardus.......!!!!!

              Kommentaar


                Palju õnne Nõmme Kaljule
                Te olite täna paremad, lükkasite hästi söötu, kasutasite võimalused ära ja lõite kaks kolli. Tublid olite ja õnnitlen.

                Hakkas silma, et teisel poolajal väsisite. Siiralt loodan, et muretsete omale uueks hooajaks täiendusi sest, kes ei suuda kure vastu kahte poolaega mängida sellel pole MLi asja. Kahju, et nüüd MLis viis Tallinna satsi aga mis teha.

                Soovin teile edu!
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Superluks, kasulik tulemus Eesti jalgpallile.
                  Loodetavasti saab Kalju veel häid täiendusi ning tuleval aastal hakkab vähemalt viienda koha eest võitlema!
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    NÕMMMMEEEE KALJUUUUUUUUUUU

                    suured tänud fännidele!!!! ilma teieta poleks me kindlasti võitnud!!!

                    nüüd anname kuuma!!!
                    http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

                    Kommentaar


                      Kõigepealt õnnitlused!

                      Aga ega Teil kerge olema saa.Profesionaalsust kasvatada tulevate kaotuste ja muude meistriliiga juurde käivate nõudmiste ilmnevate probleemidega.

                      Igaljuhul veelkord õnnitlused!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas FootYgod jr. Vaata postitust
                        Nõmme ei väärinud seda võitu arvestades nende teist väravat mis oli kindlalt sulust- ja kure võimaluste arvu suurusest .Brasiiliased jätsid väga halva mulje.Mina neid küll vaatama ei tuleks
                        KUULE PREILI!
                        Saa yle! iga kord kui sinu soov ei täitu ei ole vaja krigiseda! Tuli välja et kalju ON PAREM!
                        MEIE OLEME MEISTRILIIGAS!
                        kniks! meie tegime äraaaaa!!!!
                        .

                        Kommentaar


                          Olé, olé, óle, Nõmme Kalju, Nõmme Kalju! Ülikõva mäng! Super Muru oli küll Kuressaares hea, eriti praeguse aja kohta.

                          Kommentaar


                            Hommik-karm ülestõus ja raske bussi peale minek.
                            Praamisõit-Kuressaare mängijatega väike ühis hommikueine.
                            Mäng-Kalju lihtsalt oli parem, paremini valmistunud ja kiire algusega tehti asi ära. Kalju fännid tegid 100 muule isikule tuule alla.
                            Tagasisõit-Oi kui karm.
                            Edasine-???

                            Kommentaar


                              Algselt postitas HABE Vaata postitust
                              Kalju fännid tegid 100 muule isikule tuule alla.
                              mis mõttes nagu?
                              lehvitasite seal oma lippe ja toss oli ka lahe aga miko karjus teid oma paari sõbraga küll päris tihti üle. Rohkem peaksite orgunnima oma tegevust tribüünil
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                                mis mõttes nagu?
                                lehvitasite seal oma lippe ja toss oli ka lahe aga miko karjus teid oma paari sõbraga küll päris tihti üle. Rohkem peaksite orgunnima oma tegevust tribüünil
                                Oleneb kus sa ise asusid. Meil asi toimis täna ilusti. Teid me ei kuulnudki enamasti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X