320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas manifest Vaata postitust
    Oh saaks ometi selle hääle tagasi... aga super, oli kena tripp.Oskame häält teha küll, kui tahame. Kure lauldi üle nagu naks. Kure toetajatele siinkohal ka suur kummardus, olite väärilised oponendid.
    Mario, kuda on, kas käsi surnud suurest trummi tagumisest
    Oi jah, vaata kes üles saanud ennast. Häälega sama jama.

    Kommentaar


      Palju önne ja jöudu meistriliigas vöi(s)tlemiseks!

      Kommentaar


        Algselt postitas kaups Vaata postitust
        Palju önne ja jöudu meistriliigas vöi(s)tlemiseks!
        Aitähh. Kohtumiseni aastal 2009 ML-s.

        Kommentaar


          Algselt postitas billy t Vaata postitust
          Ats Purje???
          ma ütlesin midagi kindlalt ei ole vast kellelegi teada on küll igast jutte kes tuleb jne aga mina ei räägi neid küsi kuno käest kui teada tahad midagi kindlamalt
          aga eks ma usun et need mis käivad ringi on ainult jutud ja teod ja rivistust näeme alles järgmisel hooajal või nuh trennis

          Kommentaar


            Algselt postitas kaups Vaata postitust
            Palju önne ja jöudu meistriliigas vöi(s)tlemiseks!
            Teile esiliigas eks 2009 Meistriliigas näeme ehk ?
            Ja suur tänu kogu kuressaare meeskonnale te olite ka tublid tegelikult ja lõite väga ilusa värava pole midagi öelda - Aplaus ! ( Nagu ma ka peale mängu kuresaares seal keskel ütlesin )

            Kommentaar


              Algselt postitas YuWo Vaata postitust
              ma ütlesin midagi kindlalt ei ole vast kellelegi teada on küll igast jutte kes tuleb jne aga mina ei räägi neid küsi kuno käest kui teada tahad midagi kindlamalt
              aga eks ma usun et need mis käivad ringi on ainult jutud ja teod ja rivistust näeme alles järgmisel hooajal või nuh trennis
              järelikult ongi siis Ats jah
              kaks firmatorti, kast pepsit!

              Kommentaar


                Algselt postitas silvester Vaata postitust
                Et Kure ei peaks hakkama saama mingi esilliga 6 koha satsiga, seda nüüd küll kuidagi ei usu. Need Kaljukad võivad prääksuda kui palju tahes - nende koht järgmise aasta esilligas näidatakse üsna pea kätte!
                Prääks prääks.


                Aga au ja kiitus igatahes Kaljule. Ei uskunud, et saarelt võiduga tagasi tullakse, kuid õnnestus. Võin omalt poolt kinnitada, et õige mitu nõmmekat, kes muidu väga suured liigajalgpalli huvilised pole, on hakanud sellist meeskonda nagu Kalju viimase aasta-paari jooksul hoopis rohkem endale teadvustama ja usutavasti leiavad uuel hooajal nii mõnigi kord ka tee staadionile. Minu meelest ei saa olla paremat näidet sellest, et klubil on identiteeti ja on tulevikku. Veelkord, tubli töö.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar




                  Pildid ka reisist, no on ilus. Veelkord tänud kõigile, kes asja superiks tegid. Ootan juba järgmise aasta reise.

                  Kommentaar


                    mis staadionil kalju uuel aastal kodumänge mängib... meistriliigas peab ju vist naturaalne murukate olema..?

                    Kommentaar


                      männikul äkki?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas taku* Vaata postitust
                        mis staadionil kalju uuel aastal kodumänge mängib... meistriliigas peab ju vist naturaalne murukate olema..?
                        Hiiu muruväljakul

                        Kommentaar


                          Haha, http://nagi.ee/photos/Pr22kzz/3075793/in-set/54919/, mõni mees... on väga omas mullis seal. Kõva pilt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas taku* Vaata postitust
                            mis staadionil kalju uuel aastal kodumänge mängib... meistriliigas peab ju vist naturaalne murukate olema..?
                            EJL oleks ikka eriti tropp asutus, kui Kalju hubaselt kunstmuruväljakult kuhugi poollagunenud muruväljakuga staadionile surutaks. Praegu staadion on ideaalne nii oma suuruselt, asukohalt kui mänguolustikult. Eks ole näha, kui tähtsaks EJL`is peetakse seda, et inimesed käiksid mängudel kohal ja neil oleks hea olla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              EJL oleks ikka eriti tropp asutus, kui Kalju hubaselt kunstmuruväljakult kuhugi poollagunenud muruväljakuga staadionile surutaks. Praegu staadion on ideaalne nii oma suuruselt, asukohalt kui mänguolustikult. Eks ole näha, kui tähtsaks EJL`is peetakse seda, et inimesed käiksid mängudel kohal ja neil oleks hea olla.
                              Äre põe, järgmisel hooajal näeb Meistriliigat 18 korda Hiiul.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maniaacos Vaata postitust
                                NÕMMMMEEEE KALJUUUUUUUUUUU

                                suured tänud fännidele!!!! ilma teieta poleks me kindlasti võitnud!!!

                                nüüd anname kuuma!!!
                                Õnnitlused Sulle ja kogu meeskonnale.Uskumatu sai teoks,tegi nädalalõpu kohe rõõmsaks see uudis,(Tantsud Tähtedega ju see nädal jäi vahele )
                                Ma vaatan,siin on palju sitarattaid kah kommimas,kel eriti usku pole.See teeb asja huvitavaks,sportlik viha kasvab.Järgmine aasta on toetajaid kindlasti topelt-kaugel see meistritiitel enam
                                Nüüd on aega talvel "dopingut" lasta,siis kevadel...-ülikuuma!!!
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X