320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sedin ikka puidu/ mööbliäris, millest saanud kesklinna kinnisvaraäri.

    Kommentaar


      nu olgu sedin selline nagu ta on aga vähemalt on oma raha jalkasse pannud
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas willane Vaata postitust
        Sedin ikka puidu/ mööbliäris, millest saanud kesklinna kinnisvaraäri.
        Vabandan, läks jah veidi valestu mul.
        Algselt postitas budulojus
        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

        Kommentaar


          no aga tänapäeva Eestis vist siiani neid kõvasid ärimehi täis, kes ei tea turundusest midagi. turunduse all mõeldakse tutvusringkonda, mille kaudu asju maha parseldada ja pappi saada. nagu need puidu ja kalatööstused.
          näide: kunagi olin ühes ettevõttes praktikal, kus siis oli vaja ettevõtte filosoofia kirja panna. direktor ütles mulle otse näkku- me udutamisega ei tegele. seda ettevõtet enam ei eksisteeri ka minu teada enam.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Mujal maailmas on igal linnapeal au asi, et nende linnal oleks tugev vutimeeskond ja korralik staadion, siis tuleb tükk tühja maad ja alles siis teised spordialad.

            Aeg oleks meil ka muu maailmaga ühte jalga käia![/QUOTE]

            Raul see on jummala õige jutt! Ja tundub, et nüüd on (viimane) aeg käes tegutseda
            Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

            www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
            https://twitter.com/BeachSoccer_EE
            https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

            www.rannajalgpall.ee
            http://rannajalgpall.ee

            Kommentaar


              Eestis alles hakkab kätte jõudma aeg, kus firmajuhid ja omanikud on ise noores põlves jalkat tagunud. siiani oli see kaua-kaua muukeelsete spordiala. teine side on firmajuht ja tema jalgpalli mängiv poeg. siis tilgub ka veidi raha jalgpallile.
              enamus annab ikka sinna, millega ta ise tegeles. stiilis Kruuda ja käsipall. muidugi hea on, kui mingit sporti toetatakse. on ka neid, kes kaikaga igasugu sportlased eemale ajavad. läheb veel veidi aega ...

              Kommentaar


                Väga asjalikuks on see jutt siin läinud! Super, huvitav lugeda kohe!
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  nu olgu sedin selline nagu ta on aga vähemalt on oma raha jalkasse pannud
                  Ja mida on Eesti jalgpall selle raha eest saanud? Mitu väljakut on Sedin üles ehitanud või vähemalt korda teinud? Mitu inimest on ta juurde staadionitele meelitanud? (Nüüd ma lahmin natuke, aga minu mäletamist mööda oli nii) Ja noortegrupidki on teiste väiksemate klubide poolt üles ostetud ja need oleks eksisteerinud ka ilma temata? Kui Sedin peakski oma rahavood lõpetama, siis ei jää tema rahast mitte mingisugust märki Eesti jalgpallile, välja arvatud TVMK tiitel.

                  Kommentaar


                    Sedin on olnud aastaid jalgpallis ja talle tuleks panna sinna Fanerka krundile mälestusmärk püsti, et ta on investeerinud jalgpalli raha ja oma energiat.
                    Te mehed ehitage üles jalgpalliklubi ja siis kritiseerige, ehk vaatate siis elu teise nurga alt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Ja mida on Eesti jalgpall selle raha eest saanud? Mitu väljakut on Sedin üles ehitanud või vähemalt korda teinud? Mitu inimest on ta juurde staadionitele meelitanud? (Nüüd ma lahmin natuke, aga minu mäletamist mööda oli nii) Ja noortegrupidki on teiste väiksemate klubide poolt üles ostetud ja need oleks eksisteerinud ka ilma temata? Kui Sedin peakski oma rahavood lõpetama, siis ei jää tema rahast mitte mingisugust märki Eesti jalgpallile, välja arvatud TVMK tiitel.
                      Sedin on ikka sellist raha sinna kühveldanud, oma raha, päris mage on teda kritiseerida. kas parem oleks old, kui ta senttigi poleks pannud? ma usun, et üksi kritiseerija ei paneks senttigi jalkasse.

                      Kommentaar


                        Toimub justkui TVMK matus juba? Vara veel, TVMK teene Eesti jalgpallile on kasvõi see, et on pakutud konkurentsi tippklubidele ja küllap pakuvad edasigi. Vaatamata raskustele ikka tähtede poole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas billy t Vaata postitust
                          no siis ei ole sa ju oma praegusele lemmikklubile eriline kaotus, kui sõõriku ja puljongi pärast oled valmis poolt vahetama.
                          Ma arvan, et mu praegune lemmik ei võta ühegi toetaja kadumist erilise kaotusena. Mäletan kui Estoniga särke orgunnisime endale. See oli ikka paras saaga. Üldiselt kaob isu kedagi toetada, kui klubi absoluutselt fännide olemasolu ei huvita.
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LittleGreenDevil Vaata postitust
                            Teever võiks küll Kaljus mängida
                            Ta ju ise ka Nõmmekas

                            päris reaalne see võimalus :P

                            Kommentaar


                              Teever Kaljus?

                              Linnalehes oli vähemalt jutt.

                              Kommentaar


                                Delfi uudisteportaal väidab sama

                                Kommentaar

                                Working...
                                X