320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Autogrammiküttidele, Kalju meeskond sööb homme kell 13 Stereos lõunat, seega pastakad ja paberid kaasa ning Harju tänavale

    Kommentaar


      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust

      mul terve päeva kaljukate leht ees olnud ja sõrmed F5 nu*simisest rängalt haiged .
      Küsimus kõlabki; KAUA VEEEEL ?
      Ps, nats aega" pole mõtet mulle enam öelda, muidu valmistan Teie lehe ise.

      operal on automatic reload olemas> reloadib iga sekundi või paari tagant

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Autogrammiküttidele, Kalju meeskond sööb homme kell 13 Stereos lõunat, seega pastakad ja paberid kaasa ning Harju tänavale
        Tööajal ei ole võimalik Stereosse liikuda.

        Kommentaar


          Algselt postitas HABE Vaata postitust
          Tööajal ei ole võimalik Stereosse liikuda.
          Ega töö hunt pole kes eest ära jookseb
          Neljapäeva õhtul võite kalju meeskonnaga kinno ka tulla
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            mulle meeldib see, kuidas kalju tegutseb.. tahaks ise jube hea jalgpallur olla ja kaljus mängida :P

            Kommentaar


              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              Ega töö hunt pole kes eest ära jookseb
              Neljapäeva õhtul võite kalju meeskonnaga kinno ka tulla
              Parem võta oma trenni asjad kaasa hiiule. Raul ikka peab sind ja teisi trenni küll piitsa, küll präänikuga ajama.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Neljapäeva õhtul võite kalju meeskonnaga kinno ka tulla
                Panite sõpruse kino kinni ning vaatate "Cool Runnings" filmi ära terve meeskonnaga? nice move!
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                  Panite sõpruse kino kinni ning vaatate "Cool Runnings" filmi ära terve meeskonnaga? nice move!
                  http://www.imdb.com/title/tt0106611/
                  irw... just
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    vaatasin ka korra seda vana kodukat ja tuli meelde paralleel Karl Vainoga. Vaino olla tahtnud kunagi paraadil eesti keeles esineda ja hüüdnudki "elagu üks mai". Vanal Kaljul on ka kiri " Uus kodukas stardib 1. märts!"

                    Kommentaar


                      no ütelge ära millal umbes kodukas üles jõuab silm vajub juba kinni ega jõua üleval püsida

                      Kommentaar


                        Kalju 6x3m pvckangad uue kampaaniaga paigaldatakse Tallinna reklaamkandjatele 4. ja 5. märtsil!! Tundub, et uue koduka avamine jääb samadele päevadele...

                        Silver, pane puid alla, muidu läheb ilma kodukata lahti!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas map Vaata postitust
                          no ütelge ära millal umbes kodukas üles jõuab silm vajub juba kinni ega jõua üleval püsida
                          Kui kodukas saab valmis homme enne 12.00, siis lähen mina Kalju laupäevasele mängule. Mütsi ei viitsi süüa.
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas oku Vaata postitust
                            Kui kodukas saab valmis homme enne 12.00, siis lähen mina Kalju laupäevasele mängule. Mütsi ei viitsi süüa.
                            Aga kui ei saa, siis lähed Flora mängu vaatama?

                            PS. Päris nõmedad on siin lubadused, et kohe-kohe tuleb üles. Loodetavasti toimub muus osas vähem mullitamist.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dareth Vaata postitust
                              Aga kui ei saa, siis lähed Flora mängu vaatama?

                              PS. Päris nõmedad on siin lubadused, et kohe-kohe tuleb üles. Loodetavasti toimub muus osas vähem mullitamist.
                              Ma arvan, et siis ma leian muud tegemist. Laupäev on muidu ka üsna vahva päev.
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Kas uus kodukas on muidu sama aadressiga, mis vana või tuleb uus aadress?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X