320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõige parem on ikka kuskil pimedas toanurgas arvuti taga lihtsalt vinguda. Nagunii te vaatama ei tule. Hea kui tasutagi tuleks, jumal teab, võib-olla peab ühistranspordis ühe õlle raha maha sõitma või midagi. Ja äkki Milan mängib samal ajal...

    Kommentaar


      Algselt postitas saun Vaata postitust
      Kõige parem on ikka kuskil pimedas toanurgas arvuti taga lihtsalt vinguda. Nagunii te vaatama ei tule. Hea kui tasutagi tuleks, jumal teab, võib-olla peab ühistranspordis ühe õlle raha maha sõitma või midagi. Ja äkki Milan mängib samal ajal...
      Sellistele tegelastele üks kõik mille tegemine on aja raiskamine! Seda olen üritanud juba ammu kõigile öelda... Kus need tasuta tahtjad siis tribüünidel on? Kellele seda tasuta ja poolmuidu asja vaja teha on kui neid polegi!?

      Hea on vaeva näha kui saad ka vastu midagi, sellepärast me Kalju fännidega nii positiivselt arenemegi, et üks toitub emotsionaalselt teisest!
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
        Soovitan virtuaalelu vahetada reaalsuse vastu... Ausalt noh... avardagem silmaringi, värske õhk on tervislik ka muide
        kord nädalas peab käima jalkat vaatamas jah

        Kommentaar


          ma saan igast asju tasuta ... koguaeg ... aga Kalju mängud on midagi mille eest olen nõus maksma! okei ... 75 eeku ma muidugi ei maksa ... aga 450 hooajapileti eest ikka võib :P

          Kommentaar


            Tahtsin Flora lehelt tänaseid skoore näha, aga leht maas hoopiski.. Ma loodan, et eilse pärast kedagi lahti ei lastud
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              Tahtsin Flora lehelt tänaseid skoore näha, aga leht maas hoopiski.. Ma loodan, et eilse pärast kedagi lahti ei lastud
              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

              RocknRolla (2008)

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Tahtsin Flora lehelt tänaseid skoore näha, aga leht maas hoopiski.. Ma loodan, et eilse pärast kedagi lahti ei lastud
                Äkki Flora lööb tagataskust jokkeri lauale ja avaldab maailma parima kodulehekülje
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                  Äkki Flora lööb tagataskust jokkeri lauale ja avaldab maailma parima kodulehekülje
                  See oleks väga äge! Eesti jalgpalli jaoks veel ägedam! I LIKE!
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Selline küsimus koduka kohta, et kas te ei võiks sponsoritele linke panna, et kui vajutad mingi sponsori peale, siis avaneb nende koduleht.

                    Kas suurtoetajad on seal lehe all ja tavatoetajad on paremal pool?

                    BTW, kuidas Nõmme Turg teid toetab? Saate liha pealt 15%?
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      Selline küsimus koduka kohta, et kas te ei võiks sponsoritele linke panna, et kui vajutad mingi sponsori peale, siis avaneb nende koduleht.

                      BTW, kuidas Nõmme Turg teid toetab? Saate liha pealt 15%?
                      Silver vastab sellele küsimusele, lingid on tulemas ja sponsorite lahterdamine muudetakse ka veel paremaks...

                      Liha pealt saame -15% Cawi Foodsilt, Nõmme Turult on pross kartulitelt
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Silver on nagu webmaster?
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          Silver on nagu webmaster?
                          Silver on web-master of disaster-turundus divisjoni assistant-manager and hell of a nice dude
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Ha ha Kadarbiku Talu porganditelt on discaunt -30%, kapsalt aga lausa -40%.
                            As Haljaselt saab aga Kunn kartulikrõpse..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                              Ha ha Kadarbiku Talu porganditelt on discaunt -30%, kapsalt aga lausa -40%.
                              As Haljaselt saab aga Kunn kartulikrõpse..
                              WELCOME TO ESTONIA!
                              Õppige kuidas peab jalgpalli raha tooma
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Kas eilne mäng oli nii super et keegi mängu ei kommenteerigi siin?????? Just vaatasin lindist mängu ja ma arvan et kui Aurelio tahab sinna tipu poole saada siis on just temal väga palju tööd teha. Juba see taktika mis oli valitud tundus sobivat vaid ühele mehele, Nunesile, teised olid kas kergelt segaduses või lihtsalt ei tundunud sobivat. Kaks mängijat jäi veel silma, Haavistu ja Tükk. Haavistu eksis mitmetes olukordades. Tükk mängis hea mängu kuid Tükk on võimeline suurepäraselt mängima ning tema ja Nunes võiksid ja peaksid olema Kalju vedajad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X