320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aadu ja viinad
    Kas Balti liiga mängudele jääb pilet samaks mis Eestiliiga mängudele?
    Balti liigas on ju vaid 1 kodumäng sellel aastal.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
      31. jaanuar Valga - Kalju mäng on edasilükatud. Samal päeval on Kalju Soomes. Küll, aga on lisandunud selline mäng:

      13. veebruar, kell 19.00 Viljandi Tulevik - Nõmme Kalju, Sporland Arena
      Fännid on kohal 13. veebruaril kindlasti Sportlandil kohal.

      Kommentaar


        Algselt postitas HABE Vaata postitust
        Fännid on kohal 13. veebruaril kindlasti Sportlandil kohal.
        väga meeldiv kui kohal, kohal ja kohal
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Habe on nii erutatud, et saab jälle fännata ja kohe rõhutab korduvalt, et kohal on

          Kuno, minumeelest võiks fännidele ka kodumängule sissepääs olla 25.-
          Citius! Altius! Fortius!

          Kommentaar


            Algselt postitas KÄRTINHO Vaata postitust
            Habe on nii erutatud, et saab jälle fännata ja kohe rõhutab korduvalt, et kohal on

            Kuno, minumeelest võiks fännidele ka kodumängule sissepääs olla 25.-
            Võib, aga mul on teine näide olemas... Pakkusin ükskord ühele meie fännile, et viin ta tasuta sisse. Selle peale sain vastuseks, et ei, ma austan seda mida Kalju teeb ja ma toetan klubi selle väikse piletirahaga, et klubi saaks areneda... Selliste fännide eest kummardan ja võtan mütsi maha, need on need fännid kelle üle võib iga klubi uhke olla.

            Iga väike abi teeb ainult teie lemmikklubi paremaks ja sellest võidavad kõik, nii klubi kui fännid... Mõelge korra ka niipidi...
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              Võib, aga mul on teine näide olemas... Pakkusin ükskord ühele meie fännile, et viin ta tasuta sisse. Selle peale sain vastuseks, et ei, ma austan seda mida Kalju teeb ja ma toetan klubi selle väikse piletirahaga, et klubi saaks areneda... Selliste fännide eest kummardan ja võtan mütsi maha, need on need fännid kelle üle võib iga klubi uhke olla.

              Iga väike abi teeb ainult teie lemmikklubi paremaks ja sellest võidavad kõik, nii klubi kui fännid... Mõelge korra ka niipidi...
              Ma olen sinuga täiesti nõus Kuno. Ega ma tahagi ilma rahata saada ja olen nõus pisikese toetuse Kaljule andma
              Meil lihstalt palju kooliealisi fänne,nagu sa tead, kes paar korda maininud, et pilet võiks neilegi 25.- olla ja nad ei suuda koguaeg emmelt/issilt raha välja lunida.
              Citius! Altius! Fortius!

              Kommentaar


                Algselt postitas KÄRTINHO Vaata postitust
                Ma olen sinuga täiesti nõus Kuno. Ega ma tahagi ilma rahata saada ja olen nõus pisikese toetuse Kaljule andma
                Meil lihstalt palju kooliealisi fänne,nagu sa tead, kes paar korda maininud, et pilet võiks neilegi 25.- olla ja nad ei suuda koguaeg emmelt/issilt raha välja lunida.
                nendele kehtib flayer 40 eeki, see 25 ja 40 vahe on juba marginaalne
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                  nendele kehtib flayer 40 eeki, see 25 ja 40 vahe on juba marginaalne
                  Jah ma olen sinuga nõus
                  Citius! Altius! Fortius!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas KÄRTINHO Vaata postitust

                    Kuno, minumeelest võiks fännidele ka kodumängule sissepääs olla 25.-
                    Muuseas, kui osta hooajapilet, siis tulebki ühe kodumängu hinnaks miskine 27 eeki. Ma usun, et tänapäeval pole see ütlemata suur raha, kui arvestada seda, et kossupiletite hinnad on kordades kallimad.
                    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                      Muuseas, kui osta hooajapilet, siis tulebki ühe kodumängu hinnaks miskine 27 eeki. Ma usun, et tänapäeval pole see ütlemata suur raha, kui arvestada seda, et kossupiletite hinnad on kordades kallimad.
                      Just! Vastasel juhul kaob meil hooajapileti mõte ära kui me teeme veel erandeid... Hooajapileti ostuga toetate klubi väga selgelt ja tagate endale ka soodsa hinnaga sissepääsu... Õige Pets!
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Tuleb vanematele selgitada, et korra 500 eeki välja käia on mõtekam kui terve hooaeg piletiraha küsida
                        Vulgar Display Of Kalju Power

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ray Vaata postitust
                          Tuleb vanematele selgitada, et korra 500 eeki välja käia on mõtekam kui terve hooaeg piletiraha küsida
                          Vanematel oleks mõtekas, siis ise see pilet juba osta ja kingitus teha
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Ma ootan natuke veel ja kui Piletilevvi ei ilmu, sõidan laupäeval linna ja ostan Stereost ära saaks keegi aadressi öelda?

                            Kommentaar


                              Fänn on see, kes teeb kõik mis võimalik et mängul olla, ükskõik kas siis pilet on 25- või 200- aga ta on kohal ja toetab meeskonda. Kärt, su mõte on õige et on palju kooliealisi fännem kes käivad mängudel oma vanemate rahadega, et siis neile võiks olla pilet odavam. Sellest ka minu mõte, et teha hoopis nn perepilet, 1 täiskasvanud + 1 laps ning hind siis kokku soodsam kui eraldi ostes.

                              Kommentaar


                                + see tooks ka rohkem rahvast mängudele Hea idee iseenesest

                                Kommentaar

                                Working...
                                X