320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eilsest mängust. polnud sellist uisutamist nagu viljandi vastu ja brassid said näidata oma osavust. esimene poolaeg oli kalju oma kuni 2-0 juhtimiseni. teine poolaeg kadusid kaljukad kaitsesse ja tammekas surus korralikult. haavistu peax veel puhkama veic, oma peatööga sai hakkama kuid ohtlikud söödud rikkusid kõik ära, andke talle veel puhkust. teine poolaeg oli täiesti käest ära, niimoodi ei saa kuidagi medalile, plats oli ok ja 2-1 tammekale teha on hirmuäratav, sest sellise mänguga ei jõua kuhugi, ootama nyyd siis sillamäe vastu mängu ää ja siis vaatame mis saab, kas oleme konkurendis või mitte
    maccari karistuslöök oli super, väravavahi mahamagamine kuid siiski ilusti nurka ja felippe pealöök ja oli teenitud võit olemas, haavistu mahaniitmine ja penalt oli küll kurja väärt, kuid pidaasid vastu, mitte nagu viljandi aeg et lasti lõpus viigivärav ära lyya.

    Kommentaar


      Algselt postitas almar Vaata postitust
      eilsest mängust. polnud sellist uisutamist nagu viljandi vastu ja brassid said näidata oma osavust. esimene poolaeg oli kalju oma kuni 2-0 juhtimiseni. teine poolaeg kadusid kaljukad kaitsesse ja tammekas surus korralikult. haavistu peax veel puhkama veic, oma peatööga sai hakkama kuid ohtlikud söödud rikkusid kõik ära, andke talle veel puhkust. teine poolaeg oli täiesti käest ära, niimoodi ei saa kuidagi medalile, plats oli ok ja 2-1 tammekale teha on hirmuäratav, sest sellise mänguga ei jõua kuhugi, ootama nyyd siis sillamäe vastu mängu ää ja siis vaatame mis saab, kas oleme konkurendis või mitte
      maccari karistuslöök oli super, väravavahi mahamagamine kuid siiski ilusti nurka ja felippe pealöök ja oli teenitud võit olemas, haavistu mahaniitmine ja penalt oli küll kurja väärt, kuid pidaasid vastu, mitte nagu viljandi aeg et lasti lõpus viigivärav ära lyya.
      Düsgraafia.
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        veel täna hommikul kutsus Foorumi seinal olev ekraan kõiki 21.03 Tammeka-Kalju mängule

        Kommentaar


          Algselt postitas oku Vaata postitust
          Kunn, et sa jälle jõusaalis nädalavahetuse pohmelle meenutades ei oigaks!
          Seekord lõppes kõik õnnelikult ja täna olin saalis parimas vormis
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Seekord lõppes kõik õnnelikult ja täna olin saalis parimas vormis
            Panid topelt rinnalt?

            Kommentaar


              Mira ja Murilo profiilid siis ka lisatud.

              Kommentaar


                Ma ei saa ikkagi aru, miks mängija ja muu kirjutise vahel suur valge ruum on jäetud? Ainult Novikovil pole seda tühja ruumi, aga temal pole ka pilti. Nagu ma aru saan, see tühimik ilmub sinna iseenesest, või äkki on see jäetud mängija isikliku sponsori reklaamiks?

                Kommentaar


                  Sa urmar vaata parem flora.ee käkki ja siis tule tagasi kritiseerima.

                  Kommentaar


                    Ega muud vastust poleks oodanudki.

                    Kommentaar


                      Omad vitsad peksavad

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Ma ei saa ikkagi aru, miks mängija ja muu kirjutise vahel suur valge ruum on jäetud? Ainult Novikovil pole seda tühja ruumi, aga temal pole ka pilti. Nagu ma aru saan, see tühimik ilmub sinna iseenesest, või äkki on see jäetud mängija isikliku sponsori reklaamiks?
                        Kusjuures, mina oma Firefoxiga ei näe mingit tühja ruumi.

                        Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
                        Sa urmar vaata parem flora.ee käkki ja siis tule tagasi kritiseerima.
                        Uskumatult kohatu vastus muidugi.
                        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                        RocknRolla (2008)

                        Kommentaar


                          U-19 Eliitliiga Kalju - FC Flora 2:3 (2:0)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            U-19 Eliitliiga Kalju - FC Flora 2:3 (2:0)
                            Statistikat on ka pakkuda?

                            Kommentaar


                              24.03. 13.00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2:3 (2:0)
                              Väravad: 19., 21. Silvestr Belozjorov - 59., 86. Karl Mööl, 82. Janno Roosimets
                              Hoiatused: 54. Denis Vnukov - 42. Erkki Junolainen, 64. Karl Mööl, 89. Janno Roosimets

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Ma ei saa ikkagi aru, miks mängija ja muu kirjutise vahel suur valge ruum on jäetud? Ainult Novikovil pole seda tühja ruumi, aga temal pole ka pilti. Nagu ma aru saan, see tühimik ilmub sinna iseenesest, või äkki on see jäetud mängija isikliku sponsori reklaamiks?
                                oled sa kunagi mõnda süsteemi arendanud? Ma võin sulle pika loengu anda sel teemal, millest üks või teine asi põhjustatud on. Muidugi enamustele küsimustele leiaksid sa ka vastuse google.com-ist.
                                Ei maksa lihtsalt lampi hakata inisema, arendajal on prioriteedid. See pisiasi tõenäoliselt saab ka fixitud, kui tähtsamad asjad valmis on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X