320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina arvan küll , et liivo veel mängib eestis ja arvan , et paide eest , 99 prossu kindel

    Kommentaar


      Algselt postitas Vova Vaata postitust
      äkki tunned ise ennast lillana
      Musi sina vä?

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        mis puudutab siin eespool äramainitud kodanike personaalteemat ja Kalju kohta oma arvamuse avaldamist, siis mõnel mehel soovitaks lihtsalt teinekord oma seisukohtadesse natuke konstruktiivset kriitikat ka lisada, nagu näiteks mõni teine mees on võimeline tegema. Niisama iga natukese aja tagant ilkumine ei ole tõesti kuigi tõsiseltvõetav.

        Mul on savi mida sa arvad. Vpiigo vähemalt teab, et see kui ma vingun siin Kalju teema all ei tähenda seda, et ma Kaljust sitasti arvan. Mulle lihtsalt meeldib palju vinguda. Kalju on minu arvates väga tubli tegelt ja Eestis olles käisin ma nende mänge kõige enam vaatamas.

        Samuti ei meeldi mulle härrased kes ei tea, et eesti keeles alagab lause suure algustähega. Isegi Ballack suutis selle selgeks õppida, loodetavasti õpida ka sina selle kunagi ära.

        Sorry OT pärast.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Mul on savi mida sa arvad. Vpiigo vähemalt teab, et see kui ma vingun siin Kalju teema all ei tähenda seda, et ma Kaljust sitasti arvan. Mulle lihtsalt meeldib palju vinguda. Kalju on minu arvates väga tubli tegelt ja Eestis olles käisin ma nende mänge kõige enam vaatamas.

          Samuti ei meeldi mulle härrased kes ei tea, et eesti keeles alagab lause suure algustähega. Isegi Ballack suutis selle selgeks õppida, loodetavasti õpida ka sina selle kunagi ära.

          Sorry OT pärast.
          Hea töö, Rein! Kui "mul on savi mida sa arvad" ja "mulle lihtsalt meeldib palju vinguda" argumendid otsa said, kukkusid ühe näpuka kallal ilkuma. Rõõm muidugi näha, et sellise märkuse teeb tegelane, kes ise ei suuda sisuliselt ühtki koma õigesse kohta paigutada.

          Sorry OT pärast.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            Kas Kalju euromängu pileteid hakatakse piletilevis müüma?

            Kommentaar


              Algselt postitas Shermann Vaata postitust
              Kas Kalju euromängu pileteid hakatakse piletilevis müüma?
              Pole veel otsiustanud, kohapeal on pilet 75, flayeriga 40 kõik Kalju VIP kaardid kehtivad.
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Pole veel otsiustanud, kohapeal on pilet 75, flayeriga 40 kõik Kalju VIP kaardid kehtivad.
                Ja hooajapiletid???

                Palju Lätis mängu pilet maksab???

                Kommentaar


                  Algselt postitas HABE Vaata postitust
                  Ja hooajapiletid???

                  Palju Lätis mängu pilet maksab???
                  Hooajapiletid on EESTI MV hooajaks, seega ei pääse nendega sisse euro mängudele.

                  K.
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                    Pole veel otsiustanud, kohapeal on pilet 75, flayeriga 40 kõik Kalju VIP kaardid kehtivad.
                    Seesamune flaier kehtib?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                      Seesamune flaier kehtib?
                      Jah kehtib.
                      Eelmüügipilet tuleb ka, hinnaga 50 eek, müügile, siis piletilevi müügipunktidesse. Meile väga meeldiks kui rahvas ostaks pileti just eelmüügist, siis saame aimu kui palju publikut on tulemas ja vastavalt sellele avaks ka erinevaid sektoreid rahva jaoks arenal...
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        jh mõte on tõesti hea, et saax umbkaudu teada palju rahvast tuleb, kuid mix peax ostma publik pileti piletilevist 50 eek´ga, kui saab flaieriga sisse 40 kulli per kärss

                        Kommentaar


                          Algselt postitas HABE Vaata postitust

                          Palju Lätis mängu pilet maksab???
                          Midagi ei maksa, küsige Kalju käest "complimentary ticket"-id.
                          Ma ei tea palju neid jagatakse aga oma 20-30 piletit peab kindlasti tasuta saama.

                          Kommentaar


                            Õhtulehe andmetel on laupäevane Kalju-Flora mäng edasi lükatud ning ka Transi mäng Paidega on edasi lükatud.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              kui kaugele tulevikku siis, keegi teab?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas almar Vaata postitust
                                kui kaugele tulevikku siis, keegi teab?
                                Seda veel ei teata...Floral ja Levadial arvatavasti ka oma euromängude tõttu mänge edasi vaja lükata ja äkki ka Kaljul...A varsti pole kuhugi lükata neid enam.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X