320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah aga ,mis parata Kalju kaotas ja mitte vähe ,sest rahaline boonus on siiski samuti väga oluline ja oleks klubile kasuks tulnud. Ühe nüansina tooks veel välja Kalju peatreeneri imelikud valikud. Algkooseisu pannakse põhiliselt omad copakabana poisid ,kes mitte kuidagi välja ei vea. Tribüünidel saavad kõik sellest juba esimese 5-10 minutiga aru ,et kes on mängumees ja kes niisama brasilia kodanik. Teisel poolajal hakkab treenerile kah kuidagi see kohale jõudma ja siis hakkab ta eestlastega vigade parandust tegema.
    Tänane edasipääs jäi osaliselt kindlasti selle taha pidama ,et treener ei ole ikkagi tasemel ja ,kui Kalju tahab tulevikus tõsiselt midagi ära teha siis tuleks eelkõige korralik treener palgata.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      North või keegi, miks te oma rahvuskaaslastele meie vastas kaasa ei elanud?
      Mine persse, Romario miks sa oled idioot? Ma ei saa sinu küsimustes aru, miks ma pean Lätlasi toeatama? Kuigi nad räägivad vene keelt...
      Täna ma lihtsalt naudisin jalgpalli...
      FCLT.EU
      ----------------------------------------------------------------------
      Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

      Kommentaar


        Algselt postitas North Vaata postitust
        Mine persse, Romario miks sa oled idioot?
        See, et brasse ahvihäälitsustega tervitate, on norm? Muidugi vabandan, kui sa nende Levadia Crew tegelaste seas polnud.

        ja Kalevi sõpsile, siis aitasime teha Eesti parimat saalifänlust,. Muidugi jäi see üleüldse viimaseks korraks mingit muud klubi siin toetada Kalju fännina.

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Ma ei saa aru kuidas sai Kalju mäng jõle hea olla ?

          Esmalt mängitakse ikka nii idiootset taktikat et jube kohe. Pikk pall ja veel ebatäpne pikk mängijale kes oli täielik udu. Kui veel esimesel poolajal sai midagi aru, siis teisel poolajal oli mäng tema jaoks liialt kõrge tempoga ja kaotas palli pea igakord.

          Ja siis see mängu üldine üldehitus. Kaitsest rünnakule liikumine oli ka aeglasem kui IV Lääne tsooni kehvemal satsil. Lihtsalt müstiline kuidas "see lühike sööt" täna liikus. Lühikene pass pole oma poolel palli liigutamine.

          Aru ma ei saa ka kuidas saavad need "geeniused " nii kehva palli surmamisega olla. Kalju mäng oli täna ikka nii ettearvatav kui veel olla sai. Sööt liikus nii aeglaselt,et seda polnd raske kaitsta.

          Ja siis see staartreener Getulio on repliigiga - me lähme ründama. Kus krt see tänane rünne oli?

          Kohtunikust ka siis. Lätlased oleks pidanud juba esimese poolaja lõpupoole pidanud punase saama kui nende mingi kiluvaras kannaga Maccari meheuhkust kenasti togis.
          Mis taktika?? Polnud seal mingit taktikat.. see Getulio ikka täitsa napakas vend. Uskumatu sooda.
          Rünnakust polnud jälgegi, Kaas, Macari ja Novikov kokku juba venitasid miski 10minutit, endal oli väravat vaja.
          Ainus "positiivne" asi tänase mängu juures oli see, et see pakkus palju nalja ja kurk on nüüd naermisets haige, kuna sellist praaki pole tükk aega näinud.
          Enne see sats ei mängi, kui pole tüüpi, kes ta mängima paneks.
          Parem georg otsas kui Paul keres.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            See, et brasse ahvihäälitsustega tervitate, on norm? Muidugi vabandan, kui sa nende Levadia Crew tegelaste seas polnud.

            ja Kalevi sõpsile, siis aitasime teha Eesti parimat saalifänlust,. Muidugi jäi see üleüldse viimaseks korraks mingit muud klubi siin toetada Kalju fännina.
            Mina seda ei teinud, seda kes ahvihäälitsusi tegi palusin suu kinni hoida...
            FCLT.EU
            ----------------------------------------------------------------------
            Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

            Kommentaar


              Mäng näitas taseme ära ja ega amatööridelt ei saagi rohkem tahta.

              Kommentaar


                Nagu ikka Eestlastele kombeks, parastada ja targutada...
                Kaks aastat meistriliigas, karikafinaal, euroopa liiga, baltiliiga jne... Kas see on, siis paha tulemus?

                Kui kellegil on põhjust kurb või pahane olla, siis peaks Kalju seda olema, aga teate, meil on päris hea tunne, sest vaatamata sellele mida siin mõned tegelased järjepidevalt üritavad foorumites oma negatsiooniga teha, hoiame meie oma meeled erksad ja jätkame seda rasket teekonda. Meeskond mängis hingega ja värav oli lähedal...

                Esimene Eurokogemus, siit on hea edasi minna...
                Tänud fännidele kes meid toetasid, jänest kübarast seekord välja ei tõmmanud, aga küll me seda veel teeme

                Peace!

                Kommentaar


                  Algselt postitas sanchez Vaata postitust
                  Nagu ikka Eestlastele kombeks, parastada ja targutada...
                  Kaks aastat meistriliigas, karikafinaal, euroopa liiga, baltiliiga jne... Kas see on, siis paha tulemus?

                  Kui kellegil on põhjust kurb või pahane olla, siis peaks see olema mina, aga teate, mul on päris hea tunne, sest vaatamata sellele mida siin mõned tegelased järjepidevalt üritavad teha hoiame meie oma meeled erksad ja jätkame oma teekonda. Meeskond mängis hingega ja see värav oli lähedal...

                  Esimene Eurokogemus, siit on hea edasi minna...
                  Tänud fännidele kes meid toetasid, jänest kübarast seekord välja ei tõmmanud, aga küll me seda veel teeme

                  Peace!
                  Muide, rahvused kirjutatakse väikese tähega.

                  Ei ole paha tulemus Kaljult, kui nii kokku võtma hakata. Aga oleme ausad, teie klubi juhtkonna ja fännide ootused olid ja on palju kõrgemad. Enne hooaega rääkisite võimalikust sekkumisest tiitliheitlusse, mis oli selgelt absurd. Millele te lootsite? Välismängijatele! Aga paraku pole need teie võõrmängijad samal tasemel teie visiooniga (Nunese jätan siinkohal välja).

                  Mina tänast mängu ei näinud ja ei oska kommenteerida kui hingega Kalju mängis, aga mitte kõik siin kommenteerijad ei näinud seda hinge täna väljakul (kaasa arvatud mõned teie enda fännid). See kvalifitseerub kohe virisemise ja parastamisena?

                  Lugesin just Soccerneti artiklit Tallinna Kalevist. Seal Raimo Nõu on mõnusalt enesekriitiline (klubi kohapealt), lust kohe lugeda. Halva mängu juures polegi mõtet head nägu teha. Tuleb osata ka vigu leida, mitte iga kord hurraatada "tegelikult olime tublid ja küll me veel näitame". Pärast kaklust rusikatega ei vehita. Enne näidake ja siis kaagutage!

                  Veelkord, mina mängu ei näinud ja tänast ei taha üldse kommenteerida, kuid igatahes ei pidanud Kalju lahkuma Eurotandrilt häbiga nagu need koomikud Narvast.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    nunes tõmbas mõne kutile väga prolt atskooga koti pähe. seda on vaadata sama hea kui teha.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Publik sai elamuse täie raha eest - nägi võitluslikku mängu ja Eesti parimat fänlust!!!
                      Vulgar Display Of Kalju Power

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ray Vaata postitust
                        Publik sai elamuse täie raha eest - nägi võitluslikku mängu ja Eesti parimat fänlust!!!
                        Kahju, et väravaid ei näinud, suht igav oli selle pärast... Aga see esimene Rene tõrje oli supper, Fänlus oli tasemel
                        FCLT.EU
                        ----------------------------------------------------------------------
                        Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                        Kommentaar


                          0:0 näha on alati kahju. Rene tõrje oli väga super - otse meie silme all. Väga vähe oli väravast puudu...
                          Vulgar Display Of Kalju Power

                          Kommentaar


                            North, sorri et enne rahvuslikuks läksin. Vabanan hetkeemotsiooni tõttu.

                            Aga ma ei saa aru inimestest, kes siin vinguvad. Kalju andis oma parima, kuigi mõni asi jättis ka minu silmis soovida, siis mängiti siiski oma parimat jalgpalli. Sellise mänguga oleks 0:0 tagatud kõikide Meistriliiga tiimide vastu.

                            Jah, palli liigutati ehk liiga aeglaselt, aga järelikult individuaalsed oskused ei luba teha seda paremini. Keskmine Eesti satsi tase, sama meisterlikult nagu Flora.

                            Ja Novikovi kriitika Õhtulehes on küll :O. Mees, kes võttis viimasteks minutiteks ühe Kalju parima õhuvõitleja, vast ei ole õige inimene kommenteerima ründajate tulemuslikkuse puudumisest.

                            Kommentaar


                              Tore on näha, et nii paljudele läheb korda Kalju käekäik. Veel toredam on muidugi näha, kuidas koheselt hakatakse mustama mängijaid ja treenerit. Kahju, et meeskond edasi ei saanud, kuid mina olen nende üle uhke. Poisid näitasid, et nendes on sisu ja tegid seda südi partiiga. Ainukene, mis eile löömata jäi oli värav. Ma usun, et kui oleks see värav tulnud, siis poleks siin seda kolmelehelist nuttu ja analüüsi, et kõik oli jama ja kõik mängisid kehvasti.

                              Müts maha, pinget jätkus kuni lõpuvileni ja see tekitas sooja tunde. Usun, et siit on mille najal edasi liikuda. Meistriliigas ei ole veel midagi kadunud + Balti Liiga on samuti ju alles ees.

                              Erinevalt Transi teemast, kus kostub vaikus, on Kalju teemas tõsine andmine. Ka see näitab juba midagi. Jäämäed on liikuma pandud ning Kalju tegemised lähevad väga paljudele korda, olenemata sellest, kas oled pooldaja või parastaja. Miks muidu PraS ja teised nii agaralt kohe kritiseerima asuvad ja alatasa oma arvamust siin teistega jagavad. Järelikult oleme suutnud ka pessimistidele midagi pakkuda ja see on juba pool võitu.

                              Kommentaar


                                Terjale, Nunesele ja Novikovile võiks hindeks hea panna aga ülejäänud tiim oli keskpärane. Üldiselt oli igav, aeglase tempoga mäng. Teise poolaja algus välja arvatud, siis nagu hakkas midagi tulema.

                                Minu arust on sel tiimil päris hea materjal aga treener ei suuda neid mängima panna. I poolaeg taoti lühikese Rafaeli peale, kes oli üksi ründes, pikka palli. Loomulikult ei saanud Rafael ühtegi käte, kuna ta oli kaitsjatest peajagu lühem. II pa tulid parimad momendid kui Terja äärekaitsest triblas karistusalasse. See valgevenelane on küll naljakas aga samas tema kaudu tulid mõned reaalsed väravavõimalused. Ühe korra võttis kõrge palli kenasti rinnaga maha ja poolik sai kenasti löögile.

                                Soovitus: vahetage treener välja.
                                Kalju fännid on aga tublid, pange edasi!
                                Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                                http://www.jkpiraaja.ee/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X