320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna plaksutades Tirkale, peale mängu, tuli mu juurde väike tüdruk. Tahtis autogrammi saada ning oli pettunud, kui sai teada, et ma kõigest fänn. Siiamaani teeb tuju heaks

    Mäng aga oli ülikõva, kõik õnnestus. Tiiriku värav oli iludus, talle meeldib neid ilusaid kõmmutada :P Smiskost ei olnud ka Hurdale vastast, võinuks ikka kübara ära lüüa. Kütt võttis ka ühe löögi ära, mis minu meelest oli juba väravas. Nii jätkata.
    Narva vägilane kordas ka ühe Flora nolgi vägitegu, kui meile keskmist sõrme näitas. Tubli

    Algselt postitas Stok
    Küsimus, mida peaks esitama vist Liidule, aga miks ei tohi õlu konservis olla? Nad ei oska ju seal telgis poolt liitrit õlut pooleliitrisesse topsi mahutada. Kui ma tahan viskerelva kasutada, siis on selleks miljon paremat võimalust kui mingi alumiiniumpurk.
    See muide ka üks põhjusi, miks ma sealt õlut ei osta.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Kaugelt vaadates turvas Tammeka fännisektorit Marko Kristal.

      E: Mida Andrejev Koserile ütles kui väljakult minema jalutas?

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Täna plaksutades Tirkale, peale mängu, tuli mu juurde väike tüdruk. Tahtis autogrammi saada ning oli pettunud, kui sai teada, et ma kõigest fänn. Siiamaani teeb tuju heaks
        Iseenesest võiksid sa ju kiilakas Tekko olla küll
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Iseenesest võiksid sa ju kiilakas Tekko olla küll
          Eks Tekko ongi mu igatsetud vend vist

          Algselt postitas Stok
          Mjaasal oli täna "müts" peas.
          Tahtsin juuksurisse enne mängu minna, et midagi teistsugust teha, kuid ei jõudnud. Pean homme kodus maha ajama, hakkab juba ennast häirima see sent
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Mis täna Tartus toimus? Kas mängupilt vastas ka tulemusele?

            Õlle kohapealt, siis ainuke miinus Tartus jalgpalli vaatamas käies on tõesti see, et müügileti neiud ei oska õlut valada. Samas viimane kord pakkusin välja, et valan märjukest ise.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Mis täna Tartus toimus? Kas mängupilt vastas ka tulemusele?

              Õlle kohapealt, siis ainuke miinus Tartus jalgpalli vaatamas käies on tõesti see, et müügileti neiud ei oska õlut valada. Samas viimane kord pakkusin välja, et valan märjukest ise.
              Ütleme nii, et teenitud võit. Narva küll proovis, kuid Tammeka mängis targalt, nii rünnakul kui ka kaitses. Koser on ka vist õppust võtnud, et eduseisus ei ronita uisapäisa ette, mis tõi ka edu täna. Mängupilt on võrreldes eelmise hooajaga ikka paranenud, nagu ka senised mängud näidanud on. Pärnu oli vist lihtsalt tööõnnetus, vähemalt tundub nii.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Küsimus, mida peaks esitama vist Liidule, aga miks ei tohi õlu konservis olla? Nad ei oska ju seal telgis poolt liitrit õlut pooleliitrisesse topsi mahutada. Kui ma tahan viskerelva kasutada, siis on selleks miljon paremat võimalust kui mingi alumiiniumpurk.
                Ära jäta endasse Kümnest efektiivsemalt piisaks täiesti ...
                Olen põnevil :P
                299195

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Mis täna Tartus toimus? Kas mängupilt vastas ka tulemusele?

                  Õlle kohapealt, siis ainuke miinus Tartus jalgpalli vaatamas käies on tõesti see, et müügileti neiud ei oska õlut valada. Samas viimane kord pakkusin välja, et valan märjukest ise.

                  Teen ka ise kõva kniksu ja võtan härrasmehelikult kaabu peast, aga mängupilt oli tõesti vägagi positiivne, pärast Pärnuga mängu tundus asi ikka väga lootusetuna, eriti just füüsise osas, sest toona II. poolaeg laguneti täielikult. Edasised mängud on juba väga positiivsed olnud ja Narva vastu lõpuks tuli ka hooaega silmas pidades ülioluline võit, kindlasti nii mõnelgi mehel lastekooli kontoris pulss langes. Ma ei taha koguaeg skeptiline olla, aga eks Narva oli eile sitt ka, joosti nagu peata kanad ilma ideeta, ei tea, kas ettevalmistati ennast nii vaimselt kui füüsiliselt ette, et tuleb Tammal kerge spärring? Ülimalt kummardama panevad aga need vanad pussud seal ründes (Loe: Hurt ja Tirka), Hurt oli ka eile ikka mees omast klassist, tegelt oleks tal ka see "KOLMEKAS" ära tulnud, aga enne oma esimest väravat luhtas päris kenakese väravaesise olukorra, II. poolaeg muidugi ka väsis, aga siis hakkas Tiirik korraldama, kes pani ikka ülisuperhüperpuper mammu sinna Šmisko seljataha. Nagu Mjaasa juba mainis, siis vaatasin ka mina, et see Tautsi sööt läheb persse, aga võta näpust, ilmselt kuu kauneim mammu tuli sealt
                  Natukene kritiseerides, siis tundub, et Tamme Levadias käik mõjus talle ikka halvasti, kui eelnevatel hooaegadel on Tamm olnud ikka raudpolt kindel vana seal ja hea, siis eile tegi kohati kakat palju ja pildis ei olnud, samuti on Paju kuidagi ära vajunud, just esimene poolaeg tuli tema nurgast nii mõnigi ohtlik olukord. I. poolaeg oligi kaitses tegelikult rabedam, ka Anderson võitis küll paar peapalli, aga need lendasid oma värava poole - samuti väga ohtlikult.
                  Muidu igati viis mäng ja vahva oli näha, et publikut nii palju oli ja ilm oli super - mõnus jalkaõhtu Nii jätkata. Järgmine mäng Paide vastu ootan juba huviga, kui sealt ka võiduga koju tullakse, siis see segab tabeli lõpuosas võib-olla et kaarte juba väga märkimisväärselt.

                  Kommentaar


                    ...kuulus "kuussada tuhat" või "600, 1000?"

                    Mõtlemapanevaid mõtteid vutimatšilt :) HELIMATERJAL: http://sport.postimees.ee/3153127/tammeka-sai-kodupubliku-toel-transi-ule-vaart-voidu11. aprillil kell 1...

                    Kommentaar


                      Laupäevase Tirka iluvärava juurde lisaks ühe nüansi, mida laiem üldsus ei tea, aga mis võib huvi pakkuda ja mis sobib siia.
                      Oli aasta 2002 juulikuu ja 5 aastane Rasmus Tauts liitus Tammeka noortesüsteemiga. Kõikide juhuste tahtel juhendas esimestel päevadel tema treeninguid nooruke Kristjan Tiirik. Aeg meid muutnud on.
                      On aasta 2015 aprillikuu ja mängus Narva vastu söödab 18 aastane Tauts mitte enam nii noorukesele Tiirikule ette palli, millest see
                      lööb oma karjääri ühe ilusaima värava.
                      Selline ongi järjepidevus, mida me ühelt jalgpalliklubilt ootame.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Graham Poll Vaata postitust
                        Laupäevase Tirka iluvärava juurde lisaks ühe nüansi, mida laiem üldsus ei tea, aga mis võib huvi pakkuda ja mis sobib siia.
                        Oli aasta 2002 juulikuu ja 5 aastane Rasmus Tauts liitus Tammeka noortesüsteemiga. Kõikide juhuste tahtel juhendas esimestel päevadel tema treeninguid nooruke Kristjan Tiirik. Aeg meid muutnud on.
                        On aasta 2015 aprillikuu ja mängus Narva vastu söödab 18 aastane Tauts mitte enam nii noorukesele Tiirikule ette palli, millest see
                        lööb oma karjääri ühe ilusaima värava.
                        Selline ongi järjepidevus, mida me ühelt jalgpalliklubilt ootame.
                        5+! Hea töö!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lavrenti
                          Kas keegi oskab kosta mida see sponsoritele mõeldud Tammeka mängu VIP-pääse sisaldab?


                          Sealt esimene link: http://www.jktammeka.ee/piletipaketid2015/

                          Ehk let me google that for you!
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Pirlo on Luigendi wannabe, Stok

                            Mäng oli meie poolt kole, tulemus okei. Mängukorraldus vahva, rahvast palju nagu Tammel ikka. Hea töö, Tammeka!

                            Ja sa vana kurat, kus teil on alles ultrate järelkasv! Meie kohal ülemisel tasandil seisid viis-kuus Tammeka dressides noormängijat, vanuses ehk 9-10. Üheksa florakat, kes me seal all olime, saime enda suunas 90 minutit järjepidevat flow'd, vägisõnadega ja ilma, kusjuures lasti adekvaatset riimi vahepeal. Peale häälemurret on poistel suur tulevik.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Hea klubi, fänne pole?
                              Nagu ka staadionil mainisin siis palju fänne on samas kohas tööl ja sattusid samasse vahetusse ka veel. Mällar on sõjaväes Petteriga.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                                Nagu ka staadionil mainisin siis palju fänne on samas kohas tööl ja sattusid samasse vahetusse ka veel. Mällar on sõjaväes Petteriga.
                                Üks narkoman sattus ka sel korral fännisektorisse.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X