320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tammeka senine punktisaak on olnud meeldiv üllatus. Narva ja Paide üle saavutatud võidud on tulnud suurepärase meeskonnatöö ja õhustiku tulemusena. Kogu meeskond soovib mängida ja see toob ka tulemuse. Selle hooaja Rocki mängu on näiteks halb vaadata, meestel silmad tuhmid, oma tulemus tehakse ära ja kõik (milline kontrast ajaga kui Liivakud ja co tahtejõuga ja tuhhiga aastal 2000 tollasele superklubile Kalevile finaalis ära tegid). Seevastu Tammeka mängu on palju ägedam vaadata. Ei peagi alati võitma kuid kirge ja tahet on lihtsalt silmale ilus vaadata ja nagu juba mainitud, tulevad koos kirega ka tulemused. Nii edasi Tammeka poisid!!!
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Vabanda väga, mängu edenedes ei vaadanud enam sinnapoole. Mida siis Hurt välja põristas? Mina ei kuulnud.
      Las ta jääb, ma ei taha mingit a la "player kicked the ball boy" teemat. Ei midagi, mida poleks enne nähtud-kuuldud ega kuuldaks edaspidi. Peale nii lollilt väljaräägitud punast oleks mina ka väga närvis olnud. Las olla

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Miks nii kibestunud? Nagu ütlesin, tegi Paidega pm mis tahtis, värav oli kirsiks
        Kibestunid? Oh jäta nüüd, pole selleks põhjust. Lihtsalt ühe kõrvalseisja arvamus, kes ei saa aru millest nii vaimustusse on satutud.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Kibestunid? Oh jäta nüüd, pole selleks põhjust. Lihtsalt ühe kõrvalseisja arvamus, kes ei saa aru millest nii vaimustusse on satutud.

          Õige eestlane ei satu kunagi vaimustusse. Tuleb olla tõsine ja võidu korral olla veel rohkem mures tulevaste mängude pärast!
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Kibestunid? Oh jäta nüüd, pole selleks põhjust. Lihtsalt ühe kõrvalseisja arvamus, kes ei saa aru millest nii vaimustusse on satutud.
            Sa vaatasid mängu või ainult kokkuvõtet?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Ma kommenteerisin ainult seda ühte väravat, mitte mängu. Enda arvates väljendasin ennast selles osas piisavalt selgelt.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Ma kommenteerisin ainult seda ühte väravat, mitte mängu. Enda arvates väljendasin ennast selles osas piisavalt selgelt.
                No selge. Mina aga ei rääkinud väravast, vaid mängust peale tema sissevahetamist.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Vaatasin Tammeka ja Viljandi ülekannet ja peab tõdema, et Tartlastelt ikka eriti halb mäng. Tiiriku kommentaar "Hea meel, et me ei kaotanud" võtab mängu päris hästi kokku. Ilmselt kõige suurema süüna võib näha individuaalseid oskusi. Olukorrad mis oleks võinud mängida ühe-kahe puuttega mängiti nelja viiega. Selliseid olukordi paar tükki järjest ja mängjate kaalikas enam ei kestnud - pandi balloon kuhugi kasti suunas ja loodeti, et keegi on seal võitlemas - ei olnud. Sama kehtib näiteks Lorenzi puhul, miks taguda tagumisest liinist pikka palli ette ründajale kelle ümber oli kolm meest kui keskväljal on mehed vabad?

                  Suurpere hoiab Tammekat punktidel, muidu oleks ikka väga nutune seis!

                  Kommentaar


                    Eks selline kevadine muruväljak kohe üldse ei soosi kvaliteetset jalgpalli ja eks see rohkem võitluse peale jalgpall ole, aga arvestades seda, et täna oli Tartus ka korvpalliseeria poolfinaal Rock - Tarvas, siis väga kõva publikunumber, Tammeka!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Karter Vaata postitust
                      Vaatasin Tammeka ja Viljandi ülekannet ja peab tõdema, et Tartlastelt ikka eriti halb mäng. Tiiriku kommentaar "Hea meel, et me ei kaotanud" võtab mängu päris hästi kokku. Ilmselt kõige suurema süüna võib näha individuaalseid oskusi. Olukorrad mis oleks võinud mängida ühe-kahe puuttega mängiti nelja viiega. Selliseid olukordi paar tükki järjest ja mängjate kaalikas enam ei kestnud - pandi balloon kuhugi kasti suunas ja loodeti, et keegi on seal võitlemas - ei olnud. Sama kehtib näiteks Lorenzi puhul, miks taguda tagumisest liinist pikka palli ette ründajale kelle ümber oli kolm meest kui keskväljal on mehed vabad?

                      Suurpere hoiab Tammekat punktidel, muidu oleks ikka väga nutune seis!
                      Vähemalt näitas Tulevik kvaliteetset vutti, pika palli peksmises. Tõele au andes, võttis Tamm enam-vähem kõik pallid ära ka. Tammekal oli selline vend puudu, Rääbis ei sobi sinna (eriti kohe mängu algusest). Ta võiks teisel poolajal vahetusest tulla, siis saaks ta väsinuid vastaseid lollitada. Tamm on ka kuidagi kohmakas selle palliga, mängu lõpu poole näitas küll paar ilusat liigutust. Ehk tuleb veel vana hea Heiko tagasi. Miller on taaskord vigane. See valmistab mulle, kui tema talendi austajale muret. Vigastustega ei arene ju kuskile, loodetavasti on varsti tagasi.
                      No ja need eksimused kaitses. Iga mäng saab keegi millegagi hakkama ning lüüakse meile ära. Masendav
                      Lohutab ainult see, et Hurdaga oleks vast Tulevikule koti pähe tõmmanud, kuid see selleks.

                      Lisaks veel: pink on meil maru sitt, isegi Koser ei tahtnud kedagi vahetada. Näitab selgelt vist ära, et meestes pole kvaliteeti. Kuigi ma pole neid eriti mängimas näinud. Pean siis silmas Koskorit, Nuumat ja Moksi.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Vähemalt näitas Tulevik kvaliteetset vutti, pika palli peksmises. Tõele au andes, võttis Tamm enam-vähem kõik pallid ära ka.
                        Vaatasin mängu küll rohkem Tammeka seisukohast aga peab tõdema, et Tamm sai palle päris hästi ja põhjustas kaitsjatele raskusi. Oli selgelt näha, et Viljandi plaan oli eest enda mehi otsida, Tammekal peksti palle lootuses et seal on keeg. Tuleviku kohapealt võiks ehk veel kommenteerida, et Post-Tamm partnerlus ei töödanud eriti. Oleks oodanud, et Post võtab pika poisina esimesi ja Tamm korjab palle aga pigem oli vastupidi ja Posti ei olnud toetamas - temalt üleüldiselt ikkagi nõrk mäng.

                        Mis puudutab kõlanud väljaku konditsiooni kommentaare siis sellega ei saa õigustada, et kahe meetri pealt antud söödud lähevad kolm meetrit mööda või et lühikest söötu antakse väliskülje vindiga, õhust ja maa põrkega.

                        Kommentaar


                          Tammeka võõrustas reedel jalgpalli meistriliiga kohtumises Viljandi Tulevikku ja kuuesaja-pealise publiku ees tehti viik 1:1.


                          Tammeka võõrustas reedel jalgpalli meistriliiga kohtumises Viljandi Tulevikku ja kuuesaja-pealise publiku ees tehti viik 1:1.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Vähemalt näitas Tulevik kvaliteetset vutti, pika palli peksmises. Tõele au andes, võttis Tamm enam-vähem kõik pallid ära ka. Tammekal oli selline vend puudu, Rääbis ei sobi sinna (eriti kohe mängu algusest). Ta võiks teisel poolajal vahetusest tulla, siis saaks ta väsinuid vastaseid lollitada. Tamm on ka kuidagi kohmakas selle palliga, mängu lõpu poole näitas küll paar ilusat liigutust. Ehk tuleb veel vana hea Heiko tagasi. Miller on taaskord vigane. See valmistab mulle, kui tema talendi austajale muret. Vigastustega ei arene ju kuskile, loodetavasti on varsti tagasi.
                            No ja need eksimused kaitses. Iga mäng saab keegi millegagi hakkama ning lüüakse meile ära. Masendav
                            Lohutab ainult see, et Hurdaga oleks vast Tulevikule koti pähe tõmmanud, kuid see selleks.

                            Lisaks veel: pink on meil maru sitt, isegi Koser ei tahtnud kedagi vahetada. Näitab selgelt vist ära, et meestes pole kvaliteeti. Kuigi ma pole neid eriti mängimas näinud. Pean siis silmas Koskorit, Nuumat ja Moksi.
                            +1
                            Taktika väga lihtne, kui pall oma, kohe kohe edasi peksnud Tammile ja loodame paremini. Vahemalt, Tammeka proovib pall madalamalt sööta aga probleem et ei saa rohkem kui 3 söötu järiest kokku panna.

                            Suurpere värav oli küll sulus
                            Sulu.jpg

                            Ma ei saa aru kuidas Reinvald seda ei näe?
                            Siin näitab et kui pall lendab, ta on samal joonel tartlasega, siis tundub et ta oli tagant jooksmas?
                            Sulu1.jpg

                            Tuleb ka mainida et Lang oli teist kollast väärt kui ta võttis maha Rääbis teise pooalajal, siiski Viljandi oleks pidanud 10kesi mängima...
                            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                            Premium Liiga Clubs News
                            Facebook
                            Twitter

                            Kommentaar


                              Ja kus on videod viljandi osapoolelt või on õhtuleht Tammeka pressiteenistuse üks vorme ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Ja kus on videod viljandi osapoolelt või on õhtuleht Tammeka pressiteenistuse üks vorme ?
                                Better luck next time.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X