320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
    Oled sa need kõik olukorrad üle vaadanud?

    Kui keegi tuleb ütleb "nutupall" ja mõnitab teist väga lapsikul tasemel, siis tegemist pole eeskujuliku käitumisega ja kõik õige Nasfali poolt.
    Ei ole vaadanud. Mõned olukorrad tulid tuttavad ette, osad mitte. Küll aga vaatan ma päris kõvasti Premiumi ja no kuidagi ei ole silma hakanud, et just Tammekat röövitakse. Probleem on muidugi olemas, minu meelest antakse meil nt liiga kergelt punaseid ja penalteid. Iga puude pole penalti.

    Ja mis puudutab seda "nutupall" postitust, siis no tahtsite ju emotsioone ja kirge? Nüüd järsku ei sobi? Ei näinud kuskil mõnitamist.

    Tammekale edu!

    Kommentaar


      Aga Santos ei öelnudki ju, et just Tammekat röövitakse. Alumist kuuikut röövitakse vs ülemised neli.

      Kommentaar


        See Alliku olukord oli jah nii, et mõlemad maadlesid seal. 50-50 peaks ründaja kahjuks minema. Teistpidi ei oleks vilistatud.

        Mätase olukorras pole vahet, kas Pürg nägi või mitte. Muidu võiks ju kogu aeg selg ees mehi maha joosta või selja taha sirutatud jalaga lükatud jalaga maha võtta.

        Siin eelnevalt mainitud olukordadest:
        https://etv2.err.ee/1608565534/jalgpalli-premium-liiga 1:13:32 alates (43-44 minuti kandis). Tamm selgelt tõmbab Puri maha. Ei viga ei midagi.

        Emotsionaalsus meeldib või mitte, aga põhjust pahane olla oli.

        Kommentaar




          Selja tagant hoiab ümbert kinni. Mis kuradi 50-50?

          Emotsionaalne võib juu olla küll, toobki särtsu juurde, aga võiks siiski ausalt asjadest rääkida. Santos lahmi tühja nagu nasfal SN foorumis.

          Kommentaar


            Algselt postitas Supelman Vaata postitust


            Selja tagant hoiab ümbert kinni. Mis kuradi 50-50?

            Emotsionaalne võib juu olla küll, toobki särtsu juurde, aga võiks siiski ausalt asjadest rääkida. Santos lahmi tühja nagu nasfal SN foorumis.
            Sa ikka selline hale nutupall... kahju, et sinusuguseid täislaskjaid veel kipub olema (fännide näol, kes huilgavad sellise toreda vaheseiga pärast).

            Kommentaar


              maadlus2.png
              Alliku lihtsalt lasi lahti õigel ajal ja viskas end pikali. Maadlus käis enne juba kui pall nendeni jõudis. Aga no point pigem selles, et sama viga teistpidi ei oleks ära vilistatud.

              Ma vaatasin ka kuidas Sapit kallistati Euro ja koondise mängudes sarnaselt. Mõtsin ka kogu aeg et raisk miks ei vilistata, et viga ju.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                Sa ikka selline hale nutupall... kahju, et sinusuguseid täislaskjaid veel kipub olema (fännide näol, kes huilgavad sellise toreda vaheseiga pärast).
                Väga lapsik koguaeg isiklikuks minna kui kommenteeritakse midagi millega sa päri pole. Väga-väga lapsik. Delfi kommentaariumi tase.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Supelman Vaata postitust

                  Väga lapsik koguaeg isiklikuks minna kui kommenteeritakse midagi millega sa päri pole. Väga-väga lapsik. Delfi kommentaariumi tase.
                  Ma ikka imestan, et moned tegelased ei saa endiselt aru, nasfal annab teile musta suure vomba ette ja enamus hakkavad kohe polvitama, sest ei saa aru nasfali irooniast, pohhui et foorumis ollakse juba pikemat aega. Nasfal utleks sellepeale ilmselt, et on ikka lihtsameelsed koerad.

                  Aga mis asjasse puutub, siis lugedes eesti uhe voimsama PR tiimi peamehe lauset, et kuidas jubedalt ikka eesti vuti mainet kahjustati ja toekomisjon tuleb kokku kutsuda, samal ajal muidugi ilmselgelt pohhui mida enda suur juht on korraldnud, mis on muidugi 5x korda karmim vuti maine kahjustamine, siis pole nagu emmigi. Ollakse vait nagu tavalised penid ikka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust

                    Ma ikka imestan, et moned tegelased ei saa endiselt aru, nasfal annab teile musta suure vomba ette ja enamus hakkavad kohe polvitama, sest ei saa aru nasfali irooniast, pohhui et foorumis ollakse juba pikemat aega. Nasfal utleks sellepeale ilmselt, et on ikka lihtsameelsed koerad.

                    Aga mis asjasse puutub, siis lugedes eesti uhe voimsama PR tiimi peamehe lauset, et kuidas jubedalt ikka eesti vuti mainet kahjustati ja toekomisjon tuleb kokku kutsuta, samal ajal muidugi ilmselgelt pohhui mida enda suur juht on korraldnud, mis on muidugi 5x korda karmim vuti maine kahjustamine, siis pole nagu emmigi. Ollakse vait nagu tavalised penid ikka.
                    Ei no siit saab järeldada, et pärast mängu ei tasu intervjuusid anda. Tuleb lihtsalt kohe pärast mängu minna kohtunikku tõukama ja küsimas, mis haridus tal on.

                    Kommentaar


                      Mis on sisuline erinevus olukordadel mängukella järgi 43:40 ja 63:15?

                      Üks pole isegi viga ja teise eest saab anda kollase kaardi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                        Mis on sisuline erinevus olukordadel mängukella järgi 43:40 ja 63:15?

                        Üks pole isegi viga ja teise eest saab anda kollase kaardi.

                        https://etv2.err.ee/1608565534/jalgpalli-premium-liiga
                        Ma ei vasta esitatud küsimustele, aga kirjeldan lihtsalt, kuidas inimesed kukkuda võivad - kui neid tabab mõni objekt, kui neid lükatakse, tõugatakse, tõmmatakse, hoitakse kinni, pannakse jalg taha või kui nad otsustavad ise pikali kukkuda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust

                          Ma ei vasta esitatud küsimustele, aga kirjeldan lihtsalt, kuidas inimesed kukkuda võivad - kui neid tabab mõni objekt, kui neid lükatakse, tõugatakse, tõmmatakse, hoitakse kinni, pannakse jalg taha või kui nad otsustavad ise pikali kukkuda.
                          Tänks sisuka vastuse eest, mis annab tõsiselt palju uusi teadmisi. Hea, et sa sellega ei raisanud ei minu ega enda aega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                            Mis on sisuline erinevus olukordadel mängukella järgi 43:40 ja 63:15?

                            Üks pole isegi viga ja teise eest saab anda kollase kaardi.

                            https://etv2.err.ee/1608565534/jalgpalli-premium-liiga
                            Kui sa ALL CAPS kirjutaks, siis ütleksid pooled siin "Amen, lõpuks keegi julgeb emotsionaalselt tõde kuulutad!"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
                              50-50 peaks ründaja kahjuks minema.
                              See on üks ogaramaid väiteid, mis ma siin foorumis lugenud olen. 50-50 ju sõna sõnalt tähendab, et olukorda võib tõlgendada mõlema poole kasuks sõltuvalt siis sellest, mis nurga alt kohtunik seda näeb.

                              Ka üldisemalt asjale lähenedes tekitab minus kui fännis tülgastust suhtumine, et kaitsjatele peaks piiripealsetes situatsioonides kehtima mingi erikohtlemine, mis nende elu väljakul kunstlikult lihtsamaks teeb. Reeglid peavad kehtima ühtmoodi kõigile, piisab juba trahviskastis toimuva osas kehtivatest topeltstandarditestki.

                              Tean ,et su postituse põhiline point seisneb muus, aga see välja toodud väide esindab minu silmis nii moonutatud arusaamist mängust, et ei saanud seda ignoreerida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hyrax Vaata postitust

                                Ei no siit saab järeldada, et pärast mängu ei tasu intervjuusid anda. Tuleb lihtsalt kohe pärast mängu minna kohtunikku tõukama ja küsimas, mis haridus tal on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X