320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Niiiiisiiis! Täna kell 14.00 läheme kõik Annelinna kunstmuruväljaku äärde jalgpalliga täidetud ilusat kevadilma nautima! Fännid peaks kogunema paar tundi enne mängu algust linnas ja kui neid märkate, siis võite julgelt ühineda!


    Paneme selle TVMK kotti!

    Kommentaar


      ma vaatasin viimast TVMK ja Vapruse mängu ja fanera oli ikka pask ,mis pask. Ei usu ,et nad nädalaga suurt paremaks on läinud .Usun ,et Tammekal on selles mängus võiduvõimalused.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        ma vaatasin viimast TVMK ja Vapruse mängu ja fanera oli ikka pask ,mis pask. Ei usu ,et nad nädalaga suurt paremaks on läinud .Usun ,et Tammekal on selles mängus võiduvõimalused.
        Mehed on mitu kuud järjest ainult kiirnuudlitest ja veest toitunud, ega polegi midagi paremat loota :P
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          kui TVMK on pask,mis peale tänast mängu ütled Tammeka kohta.Ratnikov võttis kasutusele eelmise aasta Kalevi taktika,kaks-kolm korralikut kontrat ja seis 1-2,Tammeka terve mängu jooksul tegi ainult kolm pealelööki ,kõik rännakut lõppesid enne trahvikasti,kui ründajat pole.....siis asi on sitt.

          Kommentaar


            Konsa keskmine sõrm publiku suunas pärast teist väravat oli, ee, armas.

            sellisele asjale mingid sanktsioonid ei peaks järgnema?

            Kommentaar


              Algselt postitas Peppone Vaata postitust
              Konsa keskmine sõrm publiku suunas pärast teist väravat oli, ee, armas.

              sellisele asjale mingid sanktsioonid ei peaks järgnema?
              Näitas!? :O

              Kommentaar


                Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                Näitas!? :O
                ei tea kas näpp ka välja sirutatud oli aga liigutus kui selline toimus küll. kahju, et videosse ei saanud seda.
                pommitaja

                Kommentaar


                  Eino... mis ma oskan öelda.

                  Päris paljusid huvitas veel, et miks Starovoitov täna ei mänginud. Põhjus siis selline, et mees jäi nädala keskel grippi ja ei riskitud täna veel tema mängu panemisega.

                  Kommentaar


                    FC Flora - Pealtvaatajaid: 200. Mismõttes nagu? Oli ka nii vähe? Ma oleks oma pilgu järgi kahekordistanud. Umbes.

                    Mängu korraldusest: superluks, kuum koer oli 25 krooni, kohv viiekas. Sai mõlemat proovitud, kohvi isegi kolm topsi (jube väike oli küll ) ja ei virise absoluutselt.

                    Väljakul: Russakov pole ründaja, Prosa oli terav, kohtunik sai sõimata, eriti kaugem piir.

                    Päeva küsimus (Tomson kohtunikult, kui Ossipov kollase sai ): "Mille eest see on, jooksis liiga kiiresti või?" Priceless.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Seal tribüünid on? Viimati kui käisin pidi niisama joone taga seisma.

                      Kommentaar


                        korraldusliku külge tuleb küll jah kiita, koer oli maitsev, tee samuti ja kohe superüllatus, et müüdi istumisaluseid, et kann soojas püsiks
                        Russakovi kohta ütles Martin juba ära,pigem juba tõesti Prosat rohkem kasutada. Mängu parim oli minu jaoks Ossipov keda jagus ikka igale poole ning paremkaitsja Kallandi jättis hea mulje,loodan vaid, et sellest Konsa lollist veast tehtud vigastust tõsiseks ei osutu, näeks Kaarlit meeleldi paremkaitsja kohal ka järgmistes mängudes.
                        Kohtunikule Tartu ei meeldi,see oli selge.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                          Seal tribüünid on? Viimati kui käisin pidi niisama joone taga seisma.
                          Olid, Tammelt oli isegi lisatribüün toodud, seega lausa kaks tükki. Ma nagu selle põhjal ütleski, et rohkem kui 200 oli inimesi. Kui võibolla tõesti eksin.

                          Igatahes kuumasid koeri pidi personal juurde tooma, sest need läksid nagu kuumad saiad.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Jah, täna oli see tribüün, mis eelmiselgi hooajal Annelinnas oli + selle kummalgi küljel üks Tamma oma.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Olid, Tammelt oli isegi lisatribüün toodud, seega lausa kaks tükki. Ma nagu selle põhjal ütleski, et rohkem kui 200 oli inimesi. Kui võibolla tõesti eksin.

                              Igatahes kuumasid koeri pidi personal juurde tooma, sest need läksid nagu kuumad saiad.
                              No alguses oli Flora lehel üldse 100 pealtvaatajat märgitud. Ise pakuks kusagil 250-300. Ning korraldus oli tõesti võrreldes eelmise aastaga tubli sammu edasi astunud. Kui nii jätkub, siis ilusate ilmade korral võib pealtvaatajatel Annelinnas kitsaks minna.
                              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                              RocknRolla (2008)

                              Kommentaar


                                200 tundub minu jaoks umbes-täpselt paras number. Mängust ei ole paraku ausalt-öeldes midagi suurt rääkida, isegi mitte väikest...

                                Ja Matu, mismõttes ei jõua Brighton play-offi ja Leedu ilmselt jõuab?

                                Brighton 36 55 8 47 1-0 v Doncaster
                                Leeds
                                37 54 25 58 2-2 v Port Vale

                                Kommentaar

                                Working...
                                X