320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju teid levadia vastu tulemas on?

    Kommentaar


      Tuleme viiekesi,aga häält teeme kahekymne eest :-D

      Kommentaar


        +1
        olen kohal

        Kommentaar


          Algselt postitas TUR Vaata postitust
          +1
          olen kohal
          See ju lihtsalt väga hea!

          Kommentaar


            minu meelest on jätkuvalt pea eesmärk püsima jäämine...
            kui te tõesti arvate, et me nii head oleme, siis come on - reality is calling
            kogu mu noorus möödub foorumis

            Kommentaar


              kui pole korraliku ründeliini ,pole ka mõtted räägida kõrgetest kohtadest.Proosa on liiga noor ja oodata temast liiga palju on utoopiline,hea kui ta aeg tuleb järgmine hooaeg.reaalne koht ma pakkuks 6-7.

              Kommentaar


                val saab asjadest PEAAEGU aru
                mina pakun siiski 8ndast kohta (kindlat edu 9nda ees, nappi kaotust 7ndale)
                tõesti, selle koosseisuga on see hooaeg kyll nn vahehooaeg
                kogu mu noorus möödub foorumis

                Kommentaar


                  Mina arvan, et Tartu lõpetab enne Kaleveid, Pärnut ja Viljandit.
                  hacker on pessimist
                  Algselt postitas Cule
                  Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                  Kommentaar


                    Mängitud on kolm vooru. Veits vara ei ole mingeid eriti pessimistlikke ennustusi teha? Paberi peal on nimekiri, platsi peal on meeskond. Kellegi jutu järgi, et oh, Tartul pole korralikku ründeliini blaa-blaa, pole mõtet järeldusi teha. Starovoitov, Tomson, Ossipov jt näitasid nii enne hooaega kui seni peetud mängudes, et löövad küll väravaid, nii et palun, pange kinni see jutt, et meil pole ründeliini.

                    Kommentaar


                      Ma loodan väga ,et tartlased täna metallivarastelt punkte röövivad. Teeksite tabeliseisu veel segasemaks ja jõuaksite liidritele järele.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Viik Levadiaga tuli ära, samuti Trans ja TVMK mängisid viiki. Tabeliseis muutub päris huvitavaks.
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Ma loodan väga ,et tartlased täna metallivarastelt punkte röövivad. Teeksite tabeliseisu veel segasemaks ja jõuaksite liidritele järele.
                          TALLINNA FC LEVADIA - TARTU JK MAAG TAMMEKA 1:1 (1:0) LÕPPSEIS

                          Väga positiivne tulemus võõrsilt! Lootust veel on, et MT suudab hea hooaja teha. Laupäeval kodus Kalju kotti!
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            MAAAAG TAMMMMEKAAAAAAAAAAAAAAA!!!

                            On ainult üks Kristjan Tiirik!!!

                            Kommentaar


                              Kaljut ei pane te kotti nii pea..
                              See lõputu võrrand..

                              Kommentaar


                                Kiitused tubli esituse eest ning ka viigipunkti eest, mis tegi tabeliseisu ka kõvasti huvitavamaks ning edu Kalju vastu kodus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X