320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    võtame Kaljult ka süütuse (loe: saate esimese kaotuse meistriliigas) - Roosale Pantrile ju seks meeldib

    pärast laulame teile: "nagu esimene kord"
    kogu mu noorus möödub foorumis

    Kommentaar


      Tubli mäng täna Tammekalt.

      Ühte aga ma aru ei saa miks need kohtunikud peavad ikka sellised kanad olema?

      Ain annab esimene poolaeg pea iga asja eest kollase. Kole õrnahingeline on ta ka. Ja siis teisel poolajal sõidavad kahel puhul Levadia keskpoolikud Malov ja Nahk Tiirikule nupud ees sisse ning korra Malov ka tagant võtab Maagi kapu maha, kuid kaart on taskus. Esimesel poolajal sõidab tagant sisse Sisov Tiirikule, kuid teistkordne kollane jääb tasku. Lõpus vele ehitas Ain Nahale ühe karistuslöögi, kuid õnneks Kostja lasi palli metsa.

      Ja siis Õismaa lehitab lippu Zelja jutu peale. Kollaseid andis Ain täna ainult suupruukimise eest.

      Mäng iseenesest oli huvitav. Niki ja Valtna võitlesid mahukalt. Maagi söödumäng aga mulle meeldis. Ei topitud pikka palli kaitseliinsit vaid mängiti lühikest passi ühepuutega. Ilus oli vaadata.

      Fännid olid ka Maagil tublid. Jätkake samas vaimus edasi.
      Õhtuks peaks ka pilte portaali tulema teie tänasest mängust.

      Kommentaar


        Suured tänud Maag Tammekale Levadialt kahe lisapunkti röövimise eest. Loodetavasti lööte järgmine nädal Kalju puuri ka täis ja Flora ongi seal, kuhu ta kuulub - tabelitipus.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Suured tänud Maag Tammekale Levadialt kahe lisapunkti röövimise eest. Loodetavasti lööte järgmine nädal Kalju puuri ka täis ja Flora ongi seal, kuhu ta kuulub - tabelitipus.
          Ma tahtsin ka tänada, aga kaljuga nii lihtsalt ei lähe, pigem võetakse punktid floralt ja Kalju tõueseb esimeseks
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
            Ma tahtsin ka tänada, aga kaljuga nii lihtsalt ei lähe, pigem võetakse punktid floralt ja Kalju tõueseb esimeseks
            Igatahes, aega läks küll üllatuslikult palju, aga mööda see Flora Kaljust sai.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Igatahes, aega läks küll üllatuslikult palju, aga mööda see Flora Kaljust sai.
              pole ta veel kuskile saanud ja järgmises voorus vaatame kes mis puust tehtud on
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Järgime voor Flora paneb levadia kotti ja MT lööb kaljut ja Flora on liider!



                MAAG TAMMEKA!!!!!!!!KALJU KOTTI!
                FC Flora

                Kommentaar


                  Järgmine voor Flora ja Kalju kaotavad! muahahahahaha

                  MT! Kalju kotti!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas TUR Vaata postitust
                    Järgmine voor Flora ja Kalju kaotavad! muahahahahaha

                    MT! Kalju kotti!!!
                    Levadia ja Kalju kaotavad siiski !




                    Flora!Levadia kotti!
                    MT!Kalju kotti!


                    Floraa lalala Floraa!!!!
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      ...järgmisel nädalal ole näha, kui tugev see Kalju siis ikkagi on:P!!!
                      Edu Maag-Tammekale järgmisel nädalal!
                      Täna võitlesite lõpuni ja tasuks viigipunkt!
                      Lemsalu, Kotter selliseid vigu Sulle juba ei andesta!!!

                      Kommentaar


                        Jeeeee Tartu täitis minu lootused ja rööviski Levadialt punkte. Sisetunne ei petnud ,sest muidu ma tavaliselt selliseid postitusi enne mänge ei tee. Metall roostetab ja järgmises voorus saavad ka meie käest valgusüsti pärakusse.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Vähe pilte kah - http://fotoalbum.ee/photos/PraS/sets/412373

                          Kommentaar


                            Maksim Bazjukin peaks uuel hooajal mängima FK Nizhny Novgorod eest

                            Kommentaar


                              one-man team

                              Kommentaar


                                Mäng oli jõhker aga mänguline!
                                Mängu pildirida jflash pesas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X