320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ohoh ... vaatan et tartlastel ka suht ilus kodu netis olemas ... tubli töö :P

    Kommentaar


      Algselt postitas CD7 Vaata postitust
      ohoh ... vaatan et tartlastel ka suht ilus kodu netis olemas ... tubli töö :P
      Tore, et ka Tallinnasse internet jõudnud on.
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        no ei ole olnud põhjust vaadata sinna. Kui seal mulle midagi relevantset pole siis lihtsalt ei lähe sinna ju.

        Ja üllatus tuli rohkem sellest et kui Kaljule uus kodukas tehti siis räägiti meeskondade kodukatest ja mitte keegi ei maininud maag-i kodukat. Oleks keegi midagi öeld, oleks ehk selle ka üle vaadand.

        Kommentaar


          noh.. tammekal on juba aastaid korralik kodukas tegelikult olnud.. vähemalt minu arvates.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas CD7 Vaata postitust
            no ei ole olnud põhjust vaadata sinna. Kui seal mulle midagi relevantset pole siis lihtsalt ei lähe sinna ju.

            Ja üllatus tuli rohkem sellest et kui Kaljule uus kodukas tehti siis räägiti meeskondade kodukatest ja mitte keegi ei maininud maag-i kodukat. Oleks keegi midagi öeld, oleks ehk selle ka üle vaadand.
            Ja-jah...see ta on kui Kalju teemast kaugemale ei jõua...ega ise otsida ka ei viitsi ju...
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              kodukas... kodukas...
              ega me esiliigas viimased pole? duubel peab kindlasti säilitama koha esiliigas, muidu ei jõua kunagi medal tartusse
              kogu mu noorus möödub foorumis

              Kommentaar


                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                Ja-jah...see ta on kui Kalju teemast kaugemale ei jõua...ega ise otsida ka ei viitsi ju...
                eks ma nüüd vaikselt piilun jah. Enne kaljut oli mul Eesti jalgpallist suht pohhui. Seda et ma vaikselt sisse elan ei saa mulle ju pahaks panna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas hacker12 Vaata postitust
                  kodukas... kodukas...
                  ega me esiliigas viimased pole? duubel peab kindlasti säilitama koha esiliigas, muidu ei jõua kunagi medal tartusse
                  Olete küll esiliigas viimased.

                  Kommentaar


                    Üritan tasakesi siin Tartus lobi teha, et äkki oleks MaagTammeka reedel TPMi spordis suures aknas. Saab ehk mõne inimese ka staadionile meelitada.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Kuulge sõbrad tartlased, kas tegemist oli aprillinaljaga või saabki näha "porgandipoissi" laupäeval ?

                      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Miks konservivabriku satsi maskotiks porgand peaks olema?

                        Tartlased, näidake parem laupäeval Kaljule koht kätte
                        tulevik on tunni aja pärast

                        Kommentaar


                          Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                          Miks konservivabriku satsi maskotiks porgand peaks olema?

                          Tartlased, näidake parem laupäeval Kaljule koht kätte
                          Raskeks läheb, rotid närivad porgandi läbi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas manifest Vaata postitust
                            Kuulge sõbrad tartlased, kas tegemist oli aprillinaljaga või saabki näha "porgandipoissi" laupäeval ?

                            http://www.jkmaagtammeka.net/?id=60608
                            Aga tule ja vaata ise järgi

                            Kommentaar


                              kahur oleks põnevam olnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                                Aga tule ja vaata ise järgi
                                Tulen ja vaatan, pole küsimust. Lööme selle porgandiga kasti õlle peale pennusid ka?
                                Veel selline küsimus, et kui suur teil tribüün seal on ja kas keelekastet ka müüakse?
                                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X