320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võitu oli vaja jah teile Esiliiga koitis juba vaikselt
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Kuuldavasti tuleb Jaanus Sirel Tartust ära,kas tõele vastab ei tea.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Veidi hobipilte laupäevasest mängust.

        Kommentaar


          Viimasedki korralikud pallurid siis Tartust minema, kahju.

          Kommentaar


            kes kes kuhu kuhu
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              kes kes kuhu kuhu
              Starovaitov Transi ning Komarovgi lahkumas.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Starovaitov Transi ning Komarovgi lahkumas.
                on ka kuulda kuhu viimane´astumas on?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Kas keegi juurde tulemas ka?

                  Kommentaar


                    Ärge nutke Tartu fännid,las need venelased kolivadki omade juurde.Tehke panused rohkem eesti poiste peale,Tartut peaks ikka esindama tõeline rahvusmeeskond.

                    Kommentaar


                      joosep2, oioioi

                      fuck off nahhui siit rsk

                      Kommentaar


                        joosep2, parem, ära siia foorumisse oma nägu näita ja veelgi parem, kui Maag Tammeka Tallinna Kaleviga mängib, ära satu minu teele.
                        Sa ise õhutad vaenu venelaste ja eestlaste hulgas.
                        Ja veelgi parem, ära vaata jalgpalli, vaid tegele iseenda probleemidega!!!

                        Kommentaar


                          Kuule TUR, sa oled ise ka ilmselt üks kuradi punane sibulajunn kui sa isegi eesti keeles vanduda ei oska.Võta oma punalipp ja sirp ja vasar ja kao ise ka omasuguste seltsi!

                          Kommentaar


                            Potsaja ka, teid on seal Tartus selliseid vist päris hulgi.

                            Kommentaar


                              joosep2, tead, meid on küll vähe, aga me hoiame kokku.
                              Iga mängija ja kusjuurs hea mängija lahkumine, on löök meeskonnale.
                              Kui arvad, et oled õige mees kedagi halvustama, vaata peeglisse!
                              Olen eestlane ja mulle pole probleem, kui võistkonnas mängib ka vene nimega või päris venelasi! Nad on ka inimesed!

                              Kommentaar


                                Potsaja76, Sa oled kahjuks ilmselt veel väga noor inimene ja sellepärast ei mõista minusuguseid. Ma olen 56 aastat siin ilmas elanud ja kogu oma elu pidanud kannatama nendega koos elamist olen ka ise tippspordis 20 aastat olnud ja usu mind, sellist õudust ei soovi ma küll oma lastele ega ühelegi eestlasest noorele. ja kui me vähesed eestlased rohkem kokku ei hoia,siis midagi head meid ees ei oota.Meil on kahjuks liialt erinev kultuur, mentaliteet, kasvatus ja tõekspidamised.Erinevalt meist,hoiavad venelased omavahel palju rohkem kokku ja tänu sellele nad kogu maailma ära vallutavadki.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X