320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti jalgpalli arengust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mind täitsa huvitab see, et mis kaalutlustel toodi ML mängud laupäeva peale, kui osad tööinimesed veel tööl. Samuti võrreldes muu maailmaga tahetakse publikuarve vist veelgi vähemaks tõmmata, kuna kahjuks on ju ka mujal tõsisemad mängupäevad laupäevad.

    Kommentaar


      Urmari teema on ju lihtne, ta on endine lyytik, kes on Flora töötaja, kes kirjutab teiste kohta suvalist paska nagu näiteks Vassiljevit süüdistav lugu Flora kodukal. As simple as that.

      Ehk urmari suust ei kuule te kunagi midagi arukat, vaid demagoogiat. Ja kui mingi arukas mõte kuskil on, siis kaob see kahjuks demagoogia paksu vatiteki alla ära.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Urmari teema on ju lihtne, ta on endine lyytik, kes on Flora töötaja, kes kirjutab teiste kohta suvalist paska nagu näiteks Vassiljevit süüdistav lugu Flora kodukal. As simple as that.
        Kas sa võiksid anda mulle selle?

        Kommentaar


          Algselt postitas gamer Vaata postitust
          Mind täitsa huvitab see, et mis kaalutlustel toodi ML mängud laupäeva peale, kui osad tööinimesed veel tööl. Samuti võrreldes muu maailmaga tahetakse publikuarve vist veelgi vähemaks tõmmata, kuna kahjuks on ju ka mujal tõsisemad mängupäevad laupäevad.
          Tõenäoliselt on asi selles, et pühapäeval mängivad madalad liigad ehk keegi ei viitsi räpasena ja väsinuna enam statale joosta. Samuti on laupäeval parem pohmakat õues ravida.

          Kunagi oli mul tegelikult laupäeva kasuks jõhralt põhjendusi, kuid nüüdseks on need ununenud.

          Samas mulle meeldib laupäev rohkem. Loodetavasti on mängud kell 14, siis jõuab Leedsi mängudeks koju :P
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Tõenäoliselt on asi selles, et pühapäeval mängivad madalad liigad ehk keegi ei viitsi räpasena ja väsinuna enam statale joosta. Samuti on laupäeval parem pohmakat õues ravida.

            Kunagi oli mul tegelikult laupäeva kasuks jõhralt põhjendusi, kuid nüüdseks on need ununenud.

            Samas mulle meeldib laupäev rohkem. Loodetavasti on mängud kell 14, siis jõuab Leedsi mängudeks koju :P
            Arvesta, et Vapruse hooaja avamängul ma arvatavasti vajun sinu juurde mängu kuulama/vaatama siis, kuna teoreetiliselt on see võõrsil Tartus, kui ma õieti mäletan.

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Samas mulle meeldib laupäev rohkem. Loodetavasti on mängud kell 14, siis jõuab Leedsi mängudeks koju :P
              asjatu lootus. põhi KO aeg ikka kl 17.00. Tartus hakkab vaid 2 mängu kl 14 ( 1. ja 3. voor.), mis on omamoodi isegi müstiline, sest siis mängitakse nagunii kunstmurul ja need platsid kõigil ikka valgustusega. märtsis vaid tallinnas iga voor 1 mäng kl 17. siin võib talve lõpp muidugi muudatusi ka teha

              tallinnas saad küll omasid kl 2 näha ja seda koguni 5x

              Kommentaar


                Algselt postitas gamer Vaata postitust
                Arvesta, et Vapruse hooaja avamängul ma arvatavasti vajun sinu juurde mängu kuulama/vaatama siis, kuna teoreetiliselt on see võõrsil Tartus, kui ma õieti mäletan.
                Hakkan kohe koristama

                Jorss, ma tean jah, kuid räägin nö. pikemas vaates. Laupäev esimene samm, loodetavasti saadakse kellaaeg ka paika.

                Ahjaaa! Üks hea argument meenus veel - ajakirjanikuna on laupäeval toimuvad mängud igati paremad, sest pühapäeval kell 17 toimuv mäng ei saanud mingil juhul nt. esmaspäevasesse Tartu Postimehesse, sest selleks ajaks oli leht juba peaaegu trükis. Seega saab laupäevast asja vajadusel juba esmaspäeval kajastada. Suuri lehti see väga ei puuduta, kuid on ka väiksemaid väljaandeid.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Kust Meistrliiga 2007 ajakava võiks leida?
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    Küsimus: kas Tartu esimesed kodumängud peetakse Annelinna kunstmurul või kusagil mujal (näiteks Reiniku omal)?
                    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                    RocknRolla (2008)

                    Kommentaar


                      Reiniku on ju alamõõduline

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Ahjaaa! Üks hea argument meenus veel - ajakirjanikuna on laupäeval toimuvad mängud igati paremad, sest pühapäeval kell 17 toimuv mäng ei saanud mingil juhul nt. esmaspäevasesse Tartu Postimehesse, sest selleks ajaks oli leht juba peaaegu trükis. Seega saab laupäevast asja vajadusel juba esmaspäeval kajastada. Suuri lehti see väga ei puuduta, kuid on ka väiksemaid väljaandeid.
                        minu mäletamist mööda kirjutas Tartu postimees jalgpallist ehk 1 kord kuus. Kas nüüd hakkab siis rohkem kirjutama? Või ainult vajadusel?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Corinthian Vaata postitust
                          urmar, statistika on küll tore asi, ent sinu võrdlus on meelevaldne, et mitte öelda demagoogiline.
                          öelda et aastal 92/93 mängis jalgpalli vaid 21 meeskonda ja võrrelda seda 2006 aastaga kus osales 10+10+(2x8)+(4x12)+(4x12)+(7+6)=145 meeskonda toonis, et kõik on ainult tänu Hr.Pohlakule on pehmelt öeldes kohatu.
                          Aga hoopis sina tõid selle meelevaldselt välja, mina seda ei väitnud! Ma lihtsalt lükkasin ümber Kommu väite, et kõik süsteem oli paigas. Selle numbri 21 tõin lihtsalt välja seepärast, et oleks arusaadav, kui väga süsteem ikka paigast ära oli. Toimivast oli asi ikka väga kauge. Pealegi need praegused numbrid lisasid sina, mina väitsin, et praegune on vast ikka parem.
                          Paraku oli see Kommusaare jutt ikka vägagi demagoogiline, isegi sinu jutu lõi kõvasti üle.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Ahjaaa! Üks hea argument meenus veel - ajakirjanikuna on laupäeval toimuvad mängud igati paremad, sest pühapäeval kell 17 toimuv mäng ei saanud mingil juhul nt. esmaspäevasesse Tartu Postimehesse, sest selleks ajaks oli leht juba peaaegu trükis. Seega saab laupäevast asja vajadusel juba esmaspäeval kajastada. Suuri lehti see väga ei puuduta, kuid on ka väiksemaid väljaandeid.
                            Samas on ka vastupidine efekt. Kas SL Õhtulehed viitsivad kaks päeva vanu sündmuseid nii põhjalikult kajastada kui eelmisel hooajal?

                            Igatahes paistab, et kõik laupäevaõhtud on minul nüüd Soccerneti üevaadete toimetamisele planeeritud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marko5555 Vaata postitust
                              Imelik on see, et Teie rikutustase ei saa aru asjadest mis reaalselt toimub, vot milles on asi, ja isiklikuks ma ei läheks! Esita konkreetsed põhjendused asjadele mis ma siin üles tõstatasin ja siis räägime sinuga edasi.
                              Imelik on see kui istutakse arvuti taga ja hakatakse välja mõtlema teooriaid Eesti jalgpalli arengu kohta ise sellega kursis olemata.

                              Näiteks nende inimeste käest, kes väidavad et Eesti meistriliiga tase on olematu, küsin ma alati kas olete mõnda mängu vaatamas käinud - üldjuhul on vastus ei ole. Kuidas saab midagi hinnata ilma seda nägemata?

                              Teine näide on sellest, et OÜ Karihiir mängib konkureeriva ettevõttega jalgpalli ja mängu vaatab rohkem inimesi kui suvalist meistriliiga mängu - mis on põhjus? Kas see et nad mängivad meistriliiga tasemest kõvasti paremini või tullakse vaatama sõpru ja tuttavaid ja et saaks tsirkust ja nalja ja oleks meelelahutus?

                              Suurim sinu ülestõstatutud probleem oli 30 000 staadioni puudumine. Suurim pluss (ja ainuke) oli.
                              + kui eesti klubi saab meistrite liiga põhiturniirile siis saab mänge mängida.
                              Mõned miinused.
                              - radikaalselt suuremad hoolduskulud
                              - alati tühjad tribüünid (ma ei usu, et isegi inglismaa vastu tuleks tänases eestis niipalju publikut)
                              - liiga mängudel niigi täiesti tühi staadion oleks veel tühjem ja need vähesed mängud kus praegu on korralik publiku tunne .. mängitaks sama kõleda tribüüni ees

                              Selle jutu lõpetuseks .. Eesti peab minema sama rada mis muu maailm, ehk algul väiksemad tribüünid .. publikut rohkem suuremad tribüünid jne.

                              Kui 50 inimest istuvad ühe pisikese tribüüni peal koos, siis see tekitab märksa suurema efekti kui 100 inimest suure tribüüni peal laialipillutatuna.
                              www.jkpiraaja.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ilms Vaata postitust
                                Imelik on see kui istutakse arvuti taga ja hakatakse välja mõtlema teooriaid Eesti jalgpalli arengu kohta ise sellega kursis olemata.

                                Näiteks nende inimeste käest, kes väidavad et Eesti meistriliiga tase on olematu, küsin ma alati kas olete mõnda mängu vaatamas käinud - üldjuhul on vastus ei ole. Kuidas saab midagi hinnata ilma seda nägemata?

                                Teine näide on sellest, et OÜ Karihiir mängib konkureeriva ettevõttega jalgpalli ja mängu vaatab rohkem inimesi kui suvalist meistriliiga mängu - mis on põhjus? Kas see et nad mängivad meistriliiga tasemest kõvasti paremini või tullakse vaatama sõpru ja tuttavaid ja et saaks tsirkust ja nalja ja oleks meelelahutus?

                                Suurim sinu ülestõstatutud probleem oli 30 000 staadioni puudumine. Suurim pluss (ja ainuke) oli.
                                + kui eesti klubi saab meistrite liiga põhiturniirile siis saab mänge mängida.
                                Mõned miinused.
                                - radikaalselt suuremad hoolduskulud
                                - alati tühjad tribüünid (ma ei usu, et isegi inglismaa vastu tuleks tänases eestis niipalju publikut)
                                - liiga mängudel niigi täiesti tühi staadion oleks veel tühjem ja need vähesed mängud kus praegu on korralik publiku tunne .. mängitaks sama kõleda tribüüni ees

                                Selle jutu lõpetuseks .. Eesti peab minema sama rada mis muu maailm, ehk algul väiksemad tribüünid .. publikut rohkem suuremad tribüünid jne.

                                Kui 50 inimest istuvad ühe pisikese tribüüni peal koos, siis see tekitab märksa suurema efekti kui 100 inimest suure tribüüni peal laialipillutatuna.
                                Tsirkust vaadatakse tsirkuses mitte jalgpalliplatsil. Kui palju sa neid sõpru ja tuttavaid tood koguaeg, ja see on inimeste petmine, kui kunstlikult luuakse asi, mida ta tegelikult ei ole. Ja saa aru ükski firma ei anna sulle raha selleks et sa tsirkust jalgpalliplatsil soovid teha. Küsisid oma sõbra käest kas tema teab mis tase meil praegu on üldse siin, et mille järgi seda hinnata üldse? Meid huiatakse kõiki mitte rahaliselt vaid psühhooogiliselt mei Suure Juhi poolt, see on see reaalsus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X