320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No ega see Aktuaalse Kaamera mingit adekvaatset infot küll ei jaganud. Tavainimesele võis jääda arusamatuks, miks asi üldse uudiskünnist ületas - kannatanute vigastusi ju ette ei loetud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Ramm Vaata postitust
      Puberteedi poolne postitus seletab ära mis fänniga tegemist on...kahju kohe.

      Kas kitty andis sulle siis peksa?

      Nagu siin: http://www.youtube.com/watch?v=u_CEy...7D679C&index=0
      Mul on sinust kahju, ära ürita siin midagi ära panna! See ei õnnestu sul, teed ennast väga lolliks siin.
      Mine magama ramm

      Kommentaar


        Kuulge, aga tõsiselt, et see on ikka ilge sigadus ja ma mõtlen ILGE, et Flora neidudele kallale mindi, aga selles suhtes peaks "suhtlema" ikka selle rusikakangelase endaga, aga hakata nüüd samaga teise poole neiut, kes ilmselt selle jobuga kuidagi seotud polnud, sama asjaga ähvardama, no kuulge. Ärge laskuge ikka sellele tasemele.

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Ärge laskuge ikka sellele tasemele.
          Liiga hilja,flora fännid on juba alla selle taseme langenud,eriti puudutab see senaatorit.

          Kommentaar


            Algselt postitas Ramm Vaata postitust
            Liiga hilja,flora fännid on juba alla selle taseme langenud,eriti puudutab see senaatorit.
            Ma tänan, ei tahakski sinu tasemele laskuda
            Meil fänniühenduses on asjad korras, Parem Tiib ja Viies Sektor on tugevamad kui kunagi varem.
            Sa ei peaks oma lollusega siin tõmblema!

            Kommentaar


              Algselt postitas Sen Vaata postitust
              Parem Tiib ja Viies Sektor on tugevamad kui kunagi varem.
              Mis mõõduriistaga sa seda tugevust mõõdad?

              Kommentaar


                noh, mõndade arust on siis naiste peksmine ka normaalne. ah, siin ei ole tegelt mõtet vist üldse midagi rääkida. aga suuremat valet ja idiootsust, kui kitty jutt pole ma varem kuulnud. kellelegi keegi meie omadest nagunii kallale ei lähe, veel vähem siis naistele.
                FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                Kommentaar


                  Mõnd erapooletut ajakirjaniku polnud mängu kajastamas?

                  Kommentaar


                    Vist polnud , aga tribunist oli selgelt näha et oli provokatsioon mille eest flora fännid said peksa. Kitty intervjus oli kõik sündmused hästi kajastatud.

                    Kommentaar


                      Seda mis staadionil toimus, on siin osad kohalviibinud kirjeldanud. Aga ikkagi, mis seal poes toimus?
                      Keegi siin kirjeldas vaid niipalju, et mõned Flora mehed peeti kinni ja pandi turvaruumi aga miks? Ja kes seda müüjat lõi, nagu uudistes väideti?

                      Kommentaar


                        Inimesed on lihtsalt kadedad, et flora fänlus on võimas ja silmapaistev. Eestlane on ikka ju tagasihoidlik ja ei julge midagi välja öelda, ning karjutakse vaikselt omaette tribüünidel midagi. Flora fännid lihtsalt ütlevad seda, kuidas on ja õigesti ütlevad. Ja ma ei mõista mis teil nende käeviibete vastu on? Tra Itaalias annavad fännid üksteisele nuga ja kõigil on jumala pohhui. Keegi ei tule kuhugi vinguma, et te olete kuradi vanglast lahtilastud mõrtsukad.

                        Florakad hästi panete minu silmis ja edu teile! Toetan teid igatepidi, (ärge võtke irooniana )

                        Kommentaar


                          uskuge või mitte, aga mitte keegi ei löönud ühtegi müüjat. pigem oli seal ainult sõnasõda ja nii palju, kui mina kuulsin, kuulsin ma ainult selle müüja poolset sõimamist. olge nüüd, isegi purjus Flora fänn ei pane naisele kätt külge.
                          FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                          Kommentaar


                            Täpselt ei tea , kuulsin ainult tuttavate käest et flora fännid nõudsid et neid teenindaksid eesti keeles ning käitusid agresiivselt müüja suhtes.

                            Kommentaar


                              ei tea, mina sain poes väga rahumeelselt käidud ja lahkusin, tervet aega seal ei olnud. aga teadjamad, kes olid pärast ka poes, ütlesid, et mingit müüja löömist ei olnud. varsti juba raudselt räägitakse, et keegi löödi maha ka. ei imestaks sellise jutu üle.
                              FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Seda mis staadionil toimus, on siin osad kohalviibinud kirjeldanud. Aga ikkagi, mis seal poes toimus?
                                Keegi siin kirjeldas vaid niipalju, et mõned Flora mehed peeti kinni ja pandi turvaruumi aga miks? Ja kes seda müüjat lõi, nagu uudistes väideti?
                                Seal ei peetud kedagi kinni ja keegi mingit müüjat ei löönud, ärge mõelge igasugu asju välja.
                                Löödi nt Aleksandr redeli pealt maha, temale läksid kallale venekeelsed tiblad.
                                Aleksandr kahjuks kukkus sealt redelilt alla koos kaameraga.
                                Imelik et oma inimesele kallale mindi a ju siis ei valitud kellele kallale minna mida tõestab ka meie tüdrukutele kallale minek.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X