320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sen Vaata postitust
    Mida perkelet mina siia puutun? Olen seda kittyt telkust täna näinud ja ma ei taha teda näha. Paku ballackile!
    See oli nagu mõeldud, et lepite normaalsed fännid normaalsete fännidega normaalselt ära, sest olid ju ebanormaalsed need ühel poolel, kes tahtsid äktsiön jäksönit mängida. Vaevalt kitty sind tahab.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sen Vaata postitust
      Mis sul viga on?
      Arvan et ei peaks temasse nii vaenulikult suhtuma, juhtusin teie ühte teemat lugema ja see mis te seal tema kohta kirjutasite ja võrdlesite oli suht möga.
      Olete te eestlased või mis?
      Mis see rahvus teema siia puutub üldse?
      Igatahes kui te Flora fännid ennast arvate nn "tennisepublikust" välja, siis peate arvestama, et selliseid asju juhtub...KA EESTIS JAH. Vaadake mis maailmas toimub, inglismaal ja itaalias läheb vast peaaegu iga mäng fännide vahel rüseluseks. Ikka juhtub, saage üle, nagu väiksed lapsed halavad ja puistavad südant.
      Järgmistele küsimustele vastuseks: Ei olnud kohapeal, ei käi eesti liiga mänge vaatamas, ja kirjutasin foorumi tekstile põhinevalt.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        Ei no seda ka, aga siis võiks juba ju kuskile organisatsiooni ka liituda et oleks ametlikult ka Flora fänn
        Staadionil käiakse mängu vaatamas ja omadele kaasa elamas, mitte kaklemas. Kui teil on räme vajadus kellegile lõuga tõmmata, siis tehke oma kaklusklubi. Täpselt samasugused lambad olete, nagu need Sillamäe naistekolkijad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
          Staadionil käiakse mängu vaatamas ja omadele kaasa elamas, mitte kaklemas. Kui teil on räme vajadus kellegile lõuga tõmmata, siis tehke oma kaklusklubi. Täpselt samasugused lambad olete, nagu need Sillamäe naistekolkijad.
          Olen ma käind ennem staadionil või selle ümbruses kalkemas??? Mitte kordagi on ainukt mõndadega ütlemisi olnud! Aga lih. kui naistele kallale minnakse siis peaks midagi tegema ju

          Kommentaar


            Ära ei hakka sellest pasa pritsimisest juba väsima?
            Õppige parem sellest laupäevasest jamas ja minge oma eludga edasi!!!
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              Aga lih. kui naistele kallale minnakse siis peaks midagi tegema ju
              Tuleb näidata, et sul on rohkem aru peas, kui Kalevi fännidel. Muud mitte midagi. Küll süüdlased ükspäev saavad oma teenitud karistuse.

              Kommentaar


                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                Tuleb näidata, et sul on rohkem aru peas, kui Kalevi fännidel. Muud mitte midagi. Küll süüdlased ükspäev saavad oma teenitud karistuse.
                Ja kuidas nad saavad, usud et jumalkaristab neid selle eest vms? Järgmine kord jälle need samad tegelintskid tõmbavad mõnele naisele turpi, ja teevad seda seni kaua kuni nad ise pole korralikult vastu saanud

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                  Olen ma käind ennem staadionil või selle ümbruses kalkemas??? Mitte kordagi on ainukt mõndadega ütlemisi olnud! Aga lih. kui naistele kallale minnakse siis peaks midagi tegema ju
                  noo mida peaks tegema, siis?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                    noo mida peaks tegema, siis?
                    Kõik need kodumaata mmmm..d ära taguma!!!!!!!!!!!

                    edit - väga palju mööda ei pannudki

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                      noo mida peaks tegema, siis?
                      Isklikult arvan et nendele naiste peksjatele peaks turpi andma!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        Ja kuidas nad saavad, usud et jumalkaristab neid selle eest vms? Järgmine kord jälle need samad tegelintskid tõmbavad mõnele naisele turpi, ja teevad seda seni kaua kuni nad ise pole korralikult vastu saanud
                        Loogika on vale. Teie kütate neile turpi Tallinnas, nemad teile kättemaksuks Sillamäel jne. Nii see lumepall muudkui veereb.

                        Kommentaar


                          Kasva suureks Mehhanisaator.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Aga see on ju loogiline et minig vene Vasja ei lähe naisele kallale ja kui ta seda ühe korra teeb siis teeb teinegi ja kolmas jne. kordasid veel. Aga kui see tüli jääks ikkagi meeste vahele, siis äkki nad naiste peksmisest ei mõtle ja neil pole mahti seda teha!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              Aga see on ju loogiline et minig vene Vasja ei lähe naisele kallale ja kui ta seda ühe korra teeb siis teeb teinegi ja kolmas jne. kordasid veel. Aga kui see tüli jääks ikkagi meeste vahele, siis äkki nad naiste peksmisest ei mõtle ja neil pole mahti seda teha!
                              noo aga tegutse, siis. sa oled meil ju raskekaalus poksja.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Aga see on ju loogiline et minig vene Vasja ei lähe naisele kallale ja kui ta seda ühe korra teeb siis teeb teinegi ja kolmas jne. kordasid veel. Aga kui see tüli jääks ikkagi meeste vahele, siis äkki nad naiste peksmisest ei mõtle ja neil pole mahti seda teha!
                                Aasta idiootseim post. Salvestatud .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X