320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ikkagi on huvitav selle Kädi või kitty väide Põhjarannikus :

    Tallinna fännid olid saabudes MAANI täis

    huvitav et kuidas nad siis küll suutsid : ringi liikuda , kaasa elada , kakelda ??

    aga eks kõik ta väited ole vist sama Huvitavad

    aga seal lehes võtab samas artiklis sõna ka veel teine kohalik vaimusuurus , loomulikult florakaid maapõhja kirudes, keegi Ida-Virumaa spordiametnik , n-ö Loll-Kundla - järjekordne majoneesi-mees

    Kommentaar


      väidetavalt olla see Kädi olnud pühapäevases AK-s , ilmselt spordiuudistes
      proovi kaevuda ERR-i kodulehel

      Kommentaar


        Võib siit ka vaadata:


        e: vaat kus kurjam, juba jõudis kinni panna
        siin uus link:

        Kommentaar


          mmmmmmmmmmmmm

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            Ma arvan, et Flora fännid ei peaks enne üldse vabandama kui pole konkreetselt vabandatud meie tütarlaste ees. Verised ninad võib unustada ja andestada, aga seda, et üks täismees läheb ja lööb tütarlast, seda ei saa küll andestada.
            tegelt sõjas ju ka sa naissõdurit maha ei lase

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              tegelt sõjas ju ka sa naissõdurit maha ei lase
              ma saaks aru, kui ma oleks siis see nn naissõdur olnud ja seal provotseerinud ning karjunud. ma seisin veel autode taga, eemal sellest kaklusest, ja mind leiti ka sealt üles. PraS, sa ikka üldse ei tea, mida sa räägid.
              FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

              Kommentaar


                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                Ei tahaks siin teemas küll enam kirjutada aga vastuseks sulle:

                Esimene artikkel neist on väga hästi kirjutatud, tõmmatakse korralikult vesi peale ühele artiklile mis levis ka vene ajakirjanduses ja mis on täis valesid ja laimu.

                Autor küsib kas see oli intsident kui Flora fänn palus eesti keeles rääkida kuna ta ei saa aru mis talle üteldi. Kas see on seaduse rikkumine kui oma kodumaal ei tohi eesti keeles rääkida?
                Sillamäe kädi jaoks oli see esimene intsident.

                Flora fännid hüppasid nagu ahvid ja jõid viina ka siis kui neile politsei kutsuti ja politsei nina all joodi viina.
                (Täpsustuseks, mina kutsusin politsei umbes kella 18.00 ajal. Seda saab väga hästi tõendada kui vaja.)

                Autor küsib selle kohta tõestusmaterjali, kasvõi pildimaterjali viina joomisest ja nendib et kogu see jutt on umbes "Mina saatsin Gagarini kosmosesse"

                Rossia, rossia karjumise kohta ütleb autor, et kui see tõesti nii oli siis see on ikka täielik pizdets.
                Ruuni lipu kohta ütleb, et kuidas saab see lipp venelasi solvata ja soovitab venelastel ajalugu rohkem õppida.

                Lõpetuseks ütleb:
                Poliitika jalgpallist eemale, tribüünilt välja, jätke see endale meelde!
                Ruuni pole poliitika, venelased jätke see endale meelde! Ärge karjuge Rossia-Rossia - ärge tehke endale häbi!
                Aa, siis kui artikkel on hea ja Flora poolne siis pole see tiblakeel või?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Eleri Vaata postitust
                  ma saaks aru, kui ma oleks siis see nn naissõdur olnud ja seal provotseerinud ning karjunud. ma seisin veel autode taga, eemal sellest kaklusest, ja mind leiti ka sealt üles. PraS, sa ikka üldse ei tea, mida sa räägid.
                  Muidugi sillamäel kakluses osalenud kohalikud tegid foto ja tegid risti näo peale ja pidasid plaani kes vastu tahti saavad.

                  Sina ja ehk ka teised normaalsed inimesed lõpuks saavad aru mis halba teile normaalsetele fännidele see hitleri poistekamp teeb.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Muidugi sillamäel kakluses osalenud kohalikud tegid foto ja tegid risti näo peale ja pidasid plaani kes vastu tahti saavad.

                    Sina ja ehk ka teised normaalsed inimesed lõpuks saavad aru mis halba teile normaalsetele fännidele see hitleri poistekamp teeb.
                    mida me siis peaks sinu arust tegema selle nn hitleri poistekambaga?
                    FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Eleri Vaata postitust
                      mida me siis peaks sinu arust tegema selle nn hitleri poistekambaga?
                      eralduma enne kui asi kontrolli alt väljub.
                      kuid see on juba teie otsustada mis edasi teete.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sosku Vaata postitust
                        Võib siit ka vaadata:
                        http://www.facebook.com/kadi.koppe
                        suht normaalne, nii ilusat tüdrukut ei saa ju vihata. saage üle flora inimesed (eleri eriti, me oleme kõik kuulnud näinud su postitutest, et sind löödi ja värki)
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Evu Vaata postitust
                          suht normaalne, nii ilusat tüdrukut ei saa ju vihata. saage üle flora inimesed (eleri eriti, me oleme kõik kuulnud näinud su postitutest, et sind löödi ja värki)
                          mina oma otsuseid välimuse järgi ei tee, pigem inimese käitumise ja jutu põhjal. tore, kui ta sulle meeldib. tee tutvust, saate äkki parimateks sõpradeks (kui te seda veel ei ole ) ja kui sind mu postitused nii häirivad, siis oleks ju lihtsam mitte lugeda
                          FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                          Kommentaar


                            Jalgpalli staadion ei ole rindejoon,ning fännid pole sõdurid.
                            Tütarlapse löömist ei õigusta miski.
                            Prasil muidugi õigus.....kui probleeme ei taha,hoia eemale inimestest kes probleeme ligi tõmbavad.
                            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                            Kommentaar


                              Minge te ka kõik Perse ausalt,kaua võib viisakalt öelda,et lõpetage see sitane jauramine! Kõik on inimesed,samamoodi need tiblad kes seal olid,soovitan pikalt suu kinni hoida,just nendel inimestel kes iseenda laubast kaugemale ei näe ja asju ajalehtede järgi otsustavad kuidas asi oli. Ükskord olete ka teie kuskil mässu keskel ning siis olete halajad teie,ja kui üksgi inimene teid ei toeta enda jutuga on teil KÕIGIL suur imestus,et MIKS kui ma niisama kolki sain! NIIET OLGE VAIT,JA JÄTAME SELLE TEEMA! Palun kaua võib!!!!!!!!!
                              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                              Kommentaar


                                Hästi öeldud
                                Parem georg otsas kui Paul keres.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X