320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Tofoa
    replied
    Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
    Kelle eest täpsemalt Kalju oleks pidanud rohkem pappi välja käima?
    Londak - 40 rauas, oleks olnud Meeritsa kõrval nr. 2, Legion pakkus esikinda kohta. Ei näe põhjust kinni hoida.
    Kirss - viimane aasta Kaljus väga nõrk ja tujutu. Soovis ise restarti. Kaljule ainuke väärtus KTMi näol.
    Saliste - oli valida Paide ja Kalju vahel. Intekas ütles et otsustavaks sai Paide lubadus teda kasutada ainult tema lemmikpositsioonil, muus osas oli pakkumine sama. Võta nüüd kinni kas talle tehti lubadusega tüssu.
    Kallaste? Anier?

Leave a comment:

• Suvaline Jope
    replied
    Algselt postitas HABE Vaata postitust
    Kaljust räägiti algselt aga nagu sügisel peale hooaja lõppu selgus, siis Kaljust on suht kerge paremat pakkumist teha teistel klubidel.

See 83k € maksuvõlg on tühi-tähi, kui eurorahad lõpuks saabuvad, saab ära maksta. Aga euroopas edasi pääs ja järgmise aasta eurokoht annaks järgmiseks hooajaks hea algkapitali.
    Kelle eest täpsemalt Kalju oleks pidanud rohkem pappi välja käima?
    Londak - 40 rauas, oleks olnud Meeritsa kõrval nr. 2, Legion pakkus esikinda kohta. Ei näe põhjust kinni hoida.
    Kirss - viimane aasta Kaljus väga nõrk ja tujutu. Soovis ise restarti. Kaljule ainuke väärtus KTMi näol.
    Saliste - oli valida Paide ja Kalju vahel. Intekas ütles et otsustavaks sai Paide lubadus teda kasutada ainult tema lemmikpositsioonil, muus osas oli pakkumine sama. Võta nüüd kinni kas talle tehti lubadusega tüssu.

Leave a comment:

• atleticomadrid
    replied
    Sai suhteliselt täppi ennustatud - eesti jalgpallurid saabuvad kodumaale 1-2-3 tagasi. Koroonajärgses ajastus on nende konkurentsivõime kõvasti kannatada saanud. Aga Premium liigale - ainult hea uudis!

Leave a comment:

• dareth
    replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Absoluutselt nauditav, kui nii tark ja erudeeritud inimene võtab aja ja energia vastata kell kaks öösel trollipostitusele, nii jätkata härra nurk
    Minu vastus oli suunatud üldiselt sinu väljaütlemiste suunas - oleks võinud suvalisele muule reageerida.

Kui midagi tarka öelda ei ole, siis püüa ikka naeruvääristada, eks.

sorry, OT pärast teemas

Leave a comment:

• Sambaz
    replied
    Ah, ära nüüd tagasi hoia godzilla. Pane ikka julmemaid sõnakesi, muidu solvad klouni oma väärika ameti tõttu

Leave a comment:

• godzilla
    replied
    Algselt postitas znaaga Vaata postitust
    "Põnevuse" mahakruttimiseks - suurem osa sellest suurest summast on pikaajaline ajatamine ja seotud varasemate aastatega.
    Põhimõtteliselt oligi kõik summa ajatatud ja eeldan, et see on seotud koroona aegse tööjõumaksudega, nii et pole mõttet rapsida.

PS! Tahaksin tänada Sambaz-t kes vist ongi selle foorumi kloun

Leave a comment:

• znaaga
    replied
    "Põnevuse" mahakruttimiseks - suurem osa sellest suurest summast on pikaajaline ajatamine ja seotud varasemate aastatega.

Leave a comment:

• HABE
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Hetkel võib tõesti nii öelda, et pole probleemi, aga ma tuletaks meelde, et Paide Euroopasse sai selgeks 4. juulil. Ma ei tea kui jätkusuutlik mudel oleks olnud, kui tolle 90 minuti jooksul mõni asi veidi õnnelikumalt teises suunas kukkunud oleks.
    Ja siinsed meist keegi ei tea kui palju sellest summast on seotud Paide staadioni ehitusega seotud kuludega.
    Leva meeste palku kuulduste järgi maksab ka Pohlak ja EJL juba, nii et.... Paide seis on kindlasti parem kui enamus klubidel hetkel.

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas HABE Vaata postitust
    See 83k € maksuvõlg on tühi-tähi, kui eurorahad lõpuks saabuvad, saab ära maksta. Aga euroopas edasi pääs ja järgmise aasta eurokoht annaks järgmiseks hooajaks hea algkapitali.
    Hetkel võib tõesti nii öelda, et pole probleemi, aga ma tuletaks meelde, et Paide Euroopasse sai selgeks 4. juulil. Ma ei tea kui jätkusuutlik mudel oleks olnud, kui tolle 90 minuti jooksul mõni asi veidi õnnelikumalt teises suunas kukkunud oleks.

Leave a comment:

• HABE
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Oli Anieril siis Eestist veel pakkumisi?
    Kaljust räägiti algselt aga nagu sügisel peale hooaja lõppu selgus, siis Kaljust on suht kerge paremat pakkumist teha teistel klubidel.

Leave a comment:

• Suvaline Jope
    replied
    Algselt postitas -vandersell- Vaata postitust
    See on üleminek, mis võib medaliheitluses kaarte segamini lüüa.
    Paidel on 83 k€ maksuvõlga. Heideldakse suurema summa peale.

Leave a comment:

• JuriM
    replied
    Jep, need üheööliblikad on mulle alati meeldinud.
    Sa torkisid seda kunagist esi trolli hetkel

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Oli Anieril siis Eestist veel pakkumisi?

Leave a comment:

• Sambaz
    replied
    Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Kas mina meeldin sulle ka?

Kui sa aru ei saanud, siis olen hr jaapstamiga ühel meelel. Või veelgi enam - ära purjus peaga kommentaare kirjuta (ka nädala sees).
    Absoluutselt nauditav, kui nii tark ja erudeeritud inimene võtab aja ja energia vastata kell kaks öösel trollipostitusele, nii jätkata härra nurk

Leave a comment:

• dareth
    replied
    Jep, need üheööliblikad on mulle alati meeldinud.
    Kas mina meeldin sulle ka?

Kui sa aru ei saanud, siis olen hr jaapstamiga ühel meelel. Või veelgi enam - ära purjus peaga kommentaare kirjuta (ka nädala sees).

Leave a comment:

Working...
X