320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas käbi Vaata postitust
    Vaatasin seda esimese Klavani trenni videot. Võimas ikka, väga võimas, serie A st tuua omale mängumees, kes on Liverpoolis ja bundesligas ka veel mänginud on ikka väga kõva sõna. Teine meistriliiga klubi tõi omale serie D vms mudast omale kaitsja võrdluseks.
    See on natukene ülekohtune võrdlus Levadiaga. See pole ju päris nii must ja valge, et mõlemad vajasid keskkaitsjat ja üks suutis tuua Serie C ja teine Serie A-st. Paidel mängisid ka muud tegurid seal väga väga suurt rolli.

    Leave a comment:


  • käbi
    replied
    Vaatasin seda esimese Klavani trenni videot. Võimas ikka, väga võimas, serie A st tuua omale mängumees, kes on Liverpoolis ja bundesligas ka veel mänginud on ikka väga kõva sõna. Teine meistriliiga klubi tõi omale serie D vms mudast omale kaitsja võrdluseks.

    Leave a comment:


  • sanderk
    replied
    Verstoni osalusega oli konflikt juba varasemalt pikka aega üleval ja selle aja jooksul Paide ja Kalev ka koos Premium liigas mänginud. Samas vaadates nende võistkondade taset, siis minu meelest pole vahet, kas Kalev mängib Premium liigas või esiliigas - otsesed konkurendid nad pole. Seni kuni Klavani tase võimaldab mängida eurokohtadele pretendeerivas klubis ja seni kuni Kalev nende klubide hulka ei kuulu, pole minu arust põhjust rääkida suurenenud huvide konfliktist. Juhul kui Paide ja Kalev omavahel mängivad võiks Klavan end pingile taandada, aga muus osas andku minna.
    Eesti jalgpalli fännina on mul selle üle ainult hea meel. Äkki õnnestub Klavani abiga Poola satsi vastu ühes mängus viik kätte saada ja saame seeläbi kiiremini neljanda eurokoha tagasi.

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Tere

    Kas Pelle-nunnu Kuressaare esiliigas esindamise ajal oli ka Flora-nunnudel noku püksis erekteerunud võimalike korruptsiooni teemadel?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Paide Twitteri vend suht slapib 😀
    See feik-konto?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Pelle lõpetas Kuressaare esindamise, kui kõrgliigasse tõusti. Et ikkagi pretsedent on olemas.
    Kas see ei juhtunud ka toona, kui foorumist see teema üles võeti?

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Pelle lõpetas Kuressaare esindamise, kui kõrgliigasse tõusti. Et ikkagi pretsedent on olemas.
    Jah, aga see toimus samas peale Premium liiga tõusmist ning seda saabki näha siis kui sarnane olukord tekib. Samas FcFloraever rääkis rahastamisest jne, siis sellel samal kevadel Kuressaarega seotud Pelle Pohlak maksis ja rahastas antud klubi olles Fc Flora president. Seega igast rahastamise küsimused oleks ka Klavani/Kalevi/Paide kontekstis täiesti eetilised ja aksepteeritavad.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Pelle lõpetas Kuressaare esindamise, kui kõrgliigasse tõusti. Et ikkagi pretsedent on olemas.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Paide Twitteri vend suht slapib 😀

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Sellessuhtes hetkel ei ole ka mingit eetilist küsimust seal, sest puudub huvide konflikt, kuna klubid mängivad erinevatel liigatasanditel.

    Kui Kalev peaks tõusma Premium Liigasse, siis tuleb olukorda analüüsida ja vaadata varasemaid situatsioone. Nagu Eesti Riigis toetutakse tihti riigikohtu lahenditele, siis meil on selliseks intitutsioon EJL musternäidis Fc Flora ning varasemad situatsioonid näitavad, et see on täielikult aksepteeritav olukord ning seal ei ole midagi ebaeetilist ega vastukäivat.

    Seega reaalsuses on see hetkel täielik pseudoprobleem või tegelikult see ei olegi probleem.

    Leave a comment:


  • $$$
    replied
    Et Kalevi noored on elus pettunud, et Klavan ei mängi esiliigas vaid tahab mängida tiitlile?

    Minu jaoks oleks imelik, kui nad mängiks samas liigas ja eriti imelik, kui Klavan mängiks Kalevi vastu.

    Eetiliselt ma ei näe probleemi mängida mõne teise klubi vastu, sest eesmärk on nagunii kõiki võita (kuigi imelik oleks ikka natuke)

    Leave a comment:


  • enrito
    replied
    Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Eesti väiksust arvestades on see kõik paratamatus. Ega see nn korruptsioonihõng pole ainult jalgpallis. Omavalitsused jpm on seda täis, aga mis teha, miljoni elanikuga riik väiksel territooriumil seda soosib.
    Aa, et kui riik on väike siis korruptiivsus on okei?

    Leave a comment:


  • Vask
    replied
    Eesti väiksust arvestades on see kõik paratamatus. Ega see nn korruptsioonihõng pole ainult jalgpallis. Omavalitsused jpm on seda täis, aga mis teha, miljoni elanikuga riik väiksel territooriumil seda soosib.

    Leave a comment:


  • EldurKull
    replied
    Algselt postitas Stok
    Kalev ja Paide toimetavad erinevates liigades ju.
    See siin pole küsimus ju. Eetiline teema puhtalt ju.

    Leave a comment:


  • fcfloraforever
    replied
    Aga mul on veel küsimusi. Ilmselt seetõttu, et mu koduklubi on selliste teemade juures põhjamutta tambitud sest " korruptsioon".
    Aga kui Eesti parim jalgpallur tuleb tagasi, on president ühes klubis, rahastab ja mängib teises klubis.. mida ütleb Klavan neile Kalevi noormängijatele, kes teda iidoliks pidanud?

    Leave a comment:

Working...
X