320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A Le Coq arena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

    Algselt postitas malagar


    Tegelikult käimlasse reklammtabloo paneku ideee on igati huvitav - ilma irooniata on tegemist piirkonnaga, mille kasutuse peale reklaamitegelased pole veel tulnud. KUskil inglismaal oli küll politikute pildid pissuaari pandud et neile näkku saak
    s kuseda aga reklaam seinal oleks küll vähemalt eesti oludes uudne.
    Ma ütlen ,praegu absurdsed tunduvad ideed on tuleviku muusika.
    Kes oleks osanud arvata aastal 1990 et maad endale sebida on kasulik?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

      KUsjuures mõte on tõesti arukas. Mujal maailmas on normaalne, et staadioni vshekäikudes on telekad, kust saad mängus toimuvat jälgida, kui on tarvidus kuskil käia (WC, piruykajärjekord, misiganes). Miks mitte siis ka kehakergenduskohas.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

        kusjuures seda ideed on ju minu arust kuskil ka juba praktiseeritud mingit pidi, oli reklaam või mingi värk pottide kohal.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

          Algselt postitas dreyd


          kusjuures seda ideed on ju minu arust kuskil ka juba praktiseeritud mingit pidi, oli reklaam või mingi värk pottide kohal.
          Tartus Wilde pubi käimlas on (või vähemalt oli) mingi reklaamifirma reklaam stiilis: sina oled see kõige ahvatlevam klient, mis meil olla saab vms Reklaam on sellel kõrgusel, et kui potil istud, siis saad kenasti lugeda.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

            Algselt postitas Jaan


            KUsjuures mõte on tõesti arukas. Mujal maailmas on normaalne, et staadioni vshekäikudes on telekad, kust saad mängus toimuvat jälgida, kui on tarvidus kuskil käia (WC, piruykajärjekord, misiganes). Miks mitte siis ka kehakergenduskohas.
            sa kui onu sämmi juures elanuna peaksid ju teadma, et ameerika suurtes spordibaarides on ka peldikutes telekad

            Kommentaar


              Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

              Algselt postitas eston maravilha

              sa kui onu sämmi juures elanuna peaksid ju teadma, et ameerika suurtes spordibaarides on ka peldikutes telekad
              Ma nüüd beisboolsi küll ei viitsinud kuskil puhvetis vaadata.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                Herrad Martin ja rünno koos minu tagasihoidliku isikuga on Leedsis külastanud spordipubi, kus maja peale kokku oli üle 100 teleka..Neist mõnikümmend tualettides.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                  Algselt postitas Tembu


                  Herrad Martin ja rünno koos minu tagasihoidliku isikuga on Leedsis külastanud spordipubi, kus maja peale kokku oli üle 100 teleka..Neist mõnikümmend tualettides.
                  no Leedsiga on meil vist see vahe, et neil on iga viimane kui üks mäng mingil kujul mõne telekanalipoolt ülekantav ja seega ka lihtsalt teleripurki topitav. Meil paraku max kümmekond koondisemängu aastas e. ilmselt poleks see koridoride ja wc`de telekatega varustamine kuigi mõistlik investeering.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                    selline küsimus, et millal see tabloo tuleb/kui tuleb või juba on??
                    Pilt kus trumm on?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                      Ühesõnaga tippmäng on samahästi ,kui meie õuel ja vaataks natuke siis ka kuidas meie tempel välja näeb . Kuna Liisbet ilmselt teadis ette ,et meid ühte alagruppi loositakse siis ei ole võimatu ,et vanamutt isiklikult mängule saabub!!
                      Natuke muidugi spekuleerin aga ,mis saab ,kui tulebki?? Mul on jumala pohhui ,kuidas näiteks Savisaar välja näeb. Kas ta on kusagil rasva imuris käinud või mitte aga Arena peab välja nägema ,kui prillikivi ja kõik peab valmis olema. Mind üllatas ühe EJL-i ametniku mõttelend. Kui ma peale loosimist küsisin ,et kas nüüd peaks näit. tribüünialuse restorani-pubi valmis ehitama siis vastati ,et kas üheks mänguks on mõtet pingutada. Krt. küll ,kui sellise mõtteviisiga koondis ka mängiks ?
                      See selleks aga nagu me teame ei ole staadion sugugi veel valmis. Loodetavasti ärkavad nüüd ka jõukamad firmad ,et omale boksid välja osta . Minu teada oli Linnavalitsus üks neist ,kes omal ajal sellest ülbelt loobus ja raha vist isegi tagasi nõudis. Loodetavasti ei hakka EJL nüüd kellegile kätte maksma ja talitab targalt ,kutsudes need vastikud paksud ninasarvikud ka mängule ,sest see võib alati kasuks tulla.
                      Minu teada on Arenal mingi väike tabloo juba üleval aga kas sellest piisab.Arvan ,et EMV mängudeks küll aga rahvusvaheliste matshide jaoks nagu Eesti-Inglismaa mitte.
                      Võibolla kasutada juhust ja linnavalitsuse või riigiga diili teha ja koos lisatribüünidega ka tabloo raha juurde lunida.
                      Pingutama ei peaks me ainult Liisbeti pärast vaid kas või kõikenäinud Inglise jalkafännide ja iseenda pärast.
                      Ma mainisin küll seda lisatribüüni ehk kolmandat korrust aga tegelt on mul muidugi väikesed kahtlused kas seda on siiski praegu otstarbekas teha. Raha oleks vaja mjale (sisehall,tribüünialused ruumid jne).
                      Igatahes peaks linn ja riik EJL- toetama nagu toetatakse ,kas või Otepää suusaetappi.
                      Kumb ikkagi Eestit rohkem maailmale tutvustab ? Kas jalgpall ja matsh Inglismaaga või suusatamine ja Otepää ? Kuuse Lemps oleks vist ainuke ,kes hakkaks mingist klassika stiilist jahuma.:P
                      Mitte ,et ma nüüd Otepääd maha teen,sugugi mitte .Mõlemad peavad olema ainult ,et riik võiks silmad lahti teha ja näha ka seda ,millist tähtsust ja mõju omab maailmas jalgpall. Sellise kaliibriga jalgpallimängud on sama mis MK -etapp ja vajavd ka riigi toetust.
                      Eh ,aitab küll tänaseks.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                        Tänases EJL -i pressiteates mainitakse ,et 10.veebruaril töötati välja mingi skeem ,kuidas vutiliit hakkab Arenal endale ruume hankima.
                        Seda teemat võiks vähe rohkem valgustada ,et mis moodi siis need ruumid liidule sebitakse.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                          Sellest on varemgi lehes kirjutatud. Ka \"sebimisest\". Kõik korrektne.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                            Algselt postitas luutik


                            Sellest on varemgi lehes kirjutatud. Ka \"sebimisest\". Kõik korrektne.
                            on ta jee korrektne.
                            see on tavaline \"äri eesti moodi\". pohlak varastab minu kui maksumaksja taskust.
                            Võib-olla ei ole sõna \"vargus\" meie tava tajusfääri arvestades korrektne. Sest Eestis on nii, et sa võid ka ju tappa, kui leiad seadusepunkti, mille alla see enam-vähem sobiks.
                            Pohlaku eetika on sama suur kui Ain Hansmidtil!
                            Kui muidugi luutik saab aru, mis on eetika. Pohlak ei saa enam ammu.
                            14. september 2006, Tallinn

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                              postimehes siis ka järjekordsetest pindadega kombineerimisest artikkel. Aga tundub, et eesti riik ei lase pohlakul väga isetseda seal staadioni AS-s.
                              epl-s ka atikkel

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                                Algselt postitas uvv


                                Algselt postitas luutik


                                Sellest on varemgi lehes kirjutatud. Ka \"sebimisest\". Kõik korrektne.
                                on ta jee korrektne.
                                see on tavaline \"äri eesti moodi\". pohlak varastab minu kui maksumaksja taskust.
                                Võib-olla ei ole sõna \"vargus\" meie tava tajusfääri arvestades korrektne. Sest Eestis on nii, et sa võid ka ju tappa, kui leiad seadusepunkti, mille alla see enam-vähem sobiks.
                                Pohlaku eetika on sama suur kui Ain Hansmidtil!
                                Kui muidugi luutik saab aru, mis on eetika. Pohlak ei saa enam ammu.
                                õige, kapitalistid põlegu põrgus!
                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X