320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A Le Coq arena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

    Algselt postitas Marduk
    PS Hea on tõdeda, et staadionikontserdid on nüüd ka Eestisse jõudmas!
    Üsna ammu sai juba siin foorumis öeldud, et just selliseid sündmusi on valminud staadionile vaja. Tore.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

      Oskab keegi öelda, mis sektorite ette jäävad meeskondade \"boxid\". Sain II sektori 1 () rea pielti. Ega need seal sektori ees pole. Ikka vist Läänetribüüni ees?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

        ROCKSTAAR LENNY KRAVITZ ESINEB 09.07. 2005. TALLINNAS A.LE COQ ARENAL! Kontserti piletid tulevad müüki kolmapäeval (22.03.2005) kell 10.00 kõigis Piletilevi müügikohtades. Esimesed 1000 piletit müüakse soodushinnaga!

        Ärge siis maha magage!!!
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

          Algselt postitas Rein

          ROCKSTAAR LENNY KRAVITZ ESINEB 09.07. 2005. TALLINNAS A.LE COQ ARENAL! Kontserti piletid tulevad müüki kolmapäeval (22.03.2005) kell 10.00 kõigis Piletilevi müügikohtades. Esimesed 1000 piletit müüakse soodushinnaga!

          Ärge siis maha magage!!!
          Algselt postitas SleepWalking 21-03-05 15:10:56

          Rokktäht Lenny Kravitz esineb tänavu 9. juulil Tallinnas Lilleküla staadionil.
          Kontserdile müüakse 16.500 piletit.
          Tegemist on esimese suurema kontserdiga, mis korraldatakse Lilleküla staadionil.

          Staadionit haldavale riigi/flora äriühingule kindlasti rahaliselt positiivne uudis.
          Ära siis maha maga, Rein!
          Supplies!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

            Kahjuks ei olnud Sliibi postituses väga olulist infot - millal piletid müüki tulevad.

            Ära sa ka maha maga , Sell
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

              Ei maga, kavas homme kohe pilet soetada.
              Supplies!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                Enne ,kui ametlik pressiteade edastatakse ,teatan ,et neljapäeval kell 18.00 korraldab EJL, staadionil koristustalgud ,et saaks ümbruse vähegi korda, Kõik kes osalevad saavad tasuta pileti Slovakkia mängule. Nii õeldi mulle EJL-ist ja see peab paika. Kõik see mees kohale ja kuigi mul endal on juba pilet soetatud olen kohal nagu viis kopikat.
                Seal on tõesti abi vaja ,sest oma jõududega nad ei jõua ja venelaste ning slovakkide ees ei tahaks ka nii räämas staadioniga esineda.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                  Algselt postitas ROOTSI KUNN


                  Enne ,kui ametlik pressiteade edastatakse ,teatan ,et neljapäeval kell 18.00 korraldab EJL, staadionil koristustalgud ,et saaks ümbruse vähegi korda, Kõik kes osalevad saavad tasuta pileti Slovakkia mängule. Nii õeldi mulle EJL-ist ja see peab paika. Kõik see mees kohale ja kuigi mul endal on juba pilet soetatud olen kohal nagu viis kopikat.
                  Seal on tõesti abi vaja ,sest oma jõududega nad ei jõua ja venelaste ning slovakkide ees ei tahaks ka nii räämas staadioniga esineda.
                  Njaa,... kahju et tlns ei ela :S

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                    Kuradi kõva pakkumine !
                    Kahju et ka ise paarsada kilti Tallinnast eemal
                    Aga loodame siis,et ka mängus Slovakkidega tuleb staadion puupüsti täis !

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                      Algselt postitas ROOTSI KUNN


                      Enne ,kui ametlik pressiteade edastatakse ,teatan ,et neljapäeval kell 18.00 korraldab EJL, staadionil koristustalgud ,et saaks ümbruse vähegi korda, Kõik kes osalevad saavad tasuta pileti Slovakkia mängule. Nii õeldi mulle EJL-ist ja see peab paika. Kõik see mees kohale ja kuigi mul endal on juba pilet soetatud olen kohal nagu viis kopikat.
                      Seal on tõesti abi vaja ,sest oma jõududega nad ei jõua ja venelaste ning slovakkide ees ei tahaks ka nii räämas staadioniga esineda.
                      Vene mängu pileti nimel oleks vist pool linna kohale jooksnud ja staadion ka maapealt ära koristatud.:P
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                        Kuidas neid pileteid jagatakse? Peab kuhugi end regama või kuidas?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                          Ramm lähed kohale ja teed tööd. Hiljem on vist nii et enne mängu nimekirja alusel peaksid staadioni ees mingilt tädikeselt pileti saama või siis saad peale koristamist kohe.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                            Algselt postitas gamer


                            Ramm lähed kohale ja teed tööd. Hiljem on vist nii et enne mängu nimekirja alusel peaksid staadioni ees mingilt tädikeselt pileti saama või siis saad peale koristamist kohe.
                            Kunn, äkki oskad kommenteerida/selgitada seda piletite kättesaamise osa?
                            Oleks käpp kui rohkem infi saaks.
                            Cerveza.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                              Mh, eelmistel kordadel kui oleme käinud ei ole keegi küsinud mis me vastu saame kuigi alati on meid kostitatud õlle ja veega, ükskord isegi supiga.
                              Kujutan ette kuidas 500 inimest tuleb homme staadionile et midagi tasuta saada, enamus passib niisama ja ootab millal kell 21.00 tiksub et siis oma pilet kätte saada.
                              Loodan et eksin.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                                Algselt postitas Sen


                                Mh, eelmistel kordadel kui oleme käinud ei ole keegi küsinud mis me vastu saame kuigi alati on meid kostitatud õlle ja veega, ükskord isegi supiga.
                                Keegi ei ole ka nüüd küsinud midagi vastutasuks. Sellise tasu pakkus EJL ise välja. Mina kavatsen küll kohale minna, paar sõpra kaasas ja kuigi väsitav tööpäev seljataga, oma pileti auga välja teenida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X