320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A Le Coq arena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

    Algselt postitas eston maravilha


    kolmapäevane mäng tõestas veelkord kui sitasti too väljakukäkk projekteeritud on. ajamasin leivajärjekorda aasatal 1991. tänan ei. selle oleks aga projekteeriise käigus väga edukalt suutnud ära hoida, planeerides sissepääse terve perimeetri ulatuses, mitte ainult nurkadesse. ja isegi nende nurkade kaudu saaks fännide sisselaskmise kiirust 3-4 kordselt suurendada tekitades 4 pääsukordori enne treppe 1 asemel.

    aga noh eesti mesitrikate 400 pealise publikuga pole see probleem..
    mida sa virised!
    tundub, et sa nagu lootsid, et saad Venemaa mängule samamoodi sisse jalutada nagu Flora-Valga mängule.
    mina pigem üllatusin, et täismaja publikut arvestades nii kiiresti sisse sain.
    Olen mitmel pool välisriikideski võimalusel erinevaid mänge vaatamas käinud ja võin küll öelda, et Arena sissepääsude läbilaskevõime ei jaa kuskilt otsast teistele alla.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

      Algselt postitas Jaak


      Algselt postitas eston maravilha


      kolmapäevane mäng tõestas veelkord kui sitasti too väljakukäkk projekteeritud on. ajamasin leivajärjekorda aasatal 1991. tänan ei. selle oleks aga projekteeriise käigus väga edukalt suutnud ära hoida, planeerides sissepääse terve perimeetri ulatuses, mitte ainult nurkadesse. ja isegi nende nurkade kaudu saaks fännide sisselaskmise kiirust 3-4 kordselt suurendada tekitades 4 pääsukordori enne treppe 1 asemel.

      aga noh eesti mesitrikate 400 pealise publikuga pole see probleem..
      mina pigem üllatusin, et täismaja publikut arvestades nii kiiresti sisse sain.
      kiiresti said sellepärast sisse, et korraliku kontrolli ei olnud
      Jalgpallihaigla juhatuse liige

      Kommentaar


        Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

        Algselt postitas Jaak

        mina pigem üllatusin, et täismaja publikut arvestades nii kiiresti sisse sain.
        Olen mitmel pool välisriikideski võimalusel erinevaid mänge vaatamas käinud ja võin küll öelda, et Arena sissepääsude läbilaskevõime ei jaa kuskilt otsast teistele alla.
        Ma küll pole just eriti paljudel käinud kuid toetan pigem estoni arvamust. Nt Inglismaal on suhteliselt tavaline, et 15 minutit enne avavilet on staadion pooltühi, 5 minutit enne mängu algust aga täis. Ja seal me ei räägi 9-tuhandelisest publikust vaid kordades rohkem.
        Supplies!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

          Parim oli ikkagi see kui falcki turvatöötaja ei tahtnud ilma loata Pohlakut parklasse lasta
          Her Pohlak ise alguses naeris aga pärast läks suhteliselt närviliseks:P Asja lahendas mr politsenik, kes tuli turvatöötaja juurde ja ytles, et selle mehe võib vast ikka lasta Ja herr Pohlak saigi oma auto ära parkida
          How does Freddy Kruger wipe his butt?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

            Algselt postitas eston maravilha
            ja isegi nende nurkade kaudu saaks fännide sisselaskmise kiirust 3-4 kordselt suurendada tekitades 4 pääsukordori enne treppe 1 asemel.
            Pudelikael oligi ju turvakontrollis, kui trepi ees on aint üks pääsukoridor, siis ei ole vahet, kui lai trepp on või kui mitu treppi seal on. Nii et staadioni projekteerimise veaks ei saa seda nagu lugeda.
            It says so in the scriptures!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

              Sisse sain mina küll väga kenasti ja kiiresti u 30 minsa enne mängu algust. Kuid vaheajal koridoris liikumine ning need 50 meetrised peldiku ja eine järjekorrad ajavad marru.

              Mis sektorite kontrollimisse puutub, siis minu käest isegi kontrolliti seda. Ja otse loomulikult üritasin ma siseneda valest kohast. Turva seletas lahkelt ja kiiresti kuidas ma oma sektorisse saaksin, kuid aega nappis ja ma ei viitsind tiirutada enam. Seega ütlesin talle, et lähen võtan kiiresti oma asjad ja siis lähen õigesse kohta. Sõber kes mu järel tuli ütles, et ta tuleb aitab mul mu asju tassida.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                Sissepääs on üks asi, teine on staadionil ringi liikumine. Kuna sissepääsud on ainult nurkades, siis voolab sinna rahvast nii otsa- kui ka küljetribüünidelt, mis ummistab läbipääsuteed täiesti ära. Kuna korralikku sektoritesse eraldamist ei ole, siis pääseb täismaja puhul liikuma vaid mõnusat küünarnukitunnet kogedes.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                  Küünarnukkidest niipalju, et mind häiris äärmiselt see, kuidas hiljaksjäänud oma kohtadele tahtsid veel välja jõuda (fännitribüünil), olgugi et see otsast otsani täis oli. Nõnda siis tungleti kohtade vahel ja segati minul esimese 15 minuti jälgimine täiesti ära. Et jalgpallistaadion ei ole nagu fucking kinosaal, kuhu rahvasumma keskele jalutad millal iganes tahad. Fuck, teatud minimaalse ajusuurusega inimesed oskavad ikka eriti pissed off meeleolu tekitada. Tähendab, mind häiris, et mängul oli nii rõvedalt palju inimesi, kes polnud varem kunagi jalgpallimatšil käinud, ning käisid seal ainult melu pärast, kuid ei oska madalat profiili hoida, vaid hakkavad tõmblema. Grrr... Muideks fännitribüünil oli ka parasjagu sopsus tegelasi, kes mängu ajal magamise ja agiteerivate lõhnade eritamisega tegelesid, endal Eesti sall ümber kaela. Sellistest asjadest kujuneb jalgpallikultuur, ja ma ütleksin, et Eestis on seda ikka väga-väga vähe. Aitäh.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                    üldiselt olen ma küll ethan-mehega (või naise???krt seda teab) nõus selle kultuuri/kultuurituse osas. ma ei arva, et peaks olema staadionil purukaine, aga imelik oli kuidagi küll. kui sa tont jääd hiljaks, siis vaatad seal, kus saad, mitte ei hakka lällama. esiteks. ja teiseks. ma ei saanud päris täpselt aru, mida fännitribüün mõtles selle all, et \"suru tiblad vastu muru\"? Muidugi võib vaielda, aga sõna algses tähenduses on tibla see venelane, kes elab siin, aga mitte see, kes teiselpool Peipsi järve..... Seega Terehhov jne?
                    Mingi oid võiks olla ikka ka elementaarne.
                    14. september 2006, Tallinn

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                      Falcki turvamees läks kallale Kanal2 kaameramehele

                      http://www.tv.ee/ üleval paremal on videoklipp
                      Jalgpallihaigla juhatuse liige

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                        Algselt postitas Jorgan

                        Pudelikael oligi ju turvakontrollis, kui trepi ees on aint üks pääsukoridor, siis ei ole vahet, kui lai trepp on või kui mitu treppi seal on. Nii et staadioni projekteerimise veaks ei saa seda nagu lugeda.
                        palun loe mu postitust veel korra treppidest ei rääkinud keegi. rääkisingi seda, et trepiesise 1 pääsukoridori asemel peaks olema vähemalt 3-4 koridori, kus siis pileteid ja muud värki kontrollida.

                        ja vigu on projekteerimisel tehtud rohkem kui üks

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                          Algselt postitas vandersell


                          Algselt postitas Jaak

                          mina pigem üllatusin, et täismaja publikut arvestades nii kiiresti sisse sain.
                          Olen mitmel pool välisriikideski võimalusel erinevaid mänge vaatamas käinud ja võin küll öelda, et Arena sissepääsude läbilaskevõime ei jaa kuskilt otsast teistele alla.
                          Ma küll pole just eriti paljudel käinud kuid toetan pigem estoni arvamust. Nt Inglismaal on suhteliselt tavaline, et 15 minutit enne avavilet on staadion pooltühi, 5 minutit enne mängu algust aga täis. Ja seal me ei räägi 9-tuhandelisest publikust vaid kordades rohkem.
                          v2hemalt korra hooaja jooksul juhtub sealkandis, et hoopis m2ngu algus lykatakse (nii veerand tundi) edasi, kuna rahvamass siiski ei j6ua 6igeks ajaks platsi v6tta
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                            see juhtub pigem karikamängudes kui pileteid on enne mängu veel väga suures koguses saada ja rahvas järsku avastab et võiks ikka mängu vaatama minna. ja klubid pole lihtsalt valmistunud sellist massi teenindama. see aga ei näita väravae läbilaske võimet. nt villa liverpool inglise liigakarika veerandfinaal dcetsember 2003 kui mäng lükati tund aega edasi, sest piletisabas ootas tuhandeid inimesi.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                              puust ette ja punaseks

                              PRAEGUINE OLUKORD:
                              kollasega on vip-pääsud, sest minuarust küljepealt keegi muu sisse ei pääse.




                              KUIDAS OLEKS PIDANUD OLEMA:
                              nõuaks küll rohkem treppe, kuid pealtvaatajatele tunduvalt mugavam ja ohutum


                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                                Algselt postitas eston maravilha


                                puust ette ja punaseks

                                PRAEGUINE OLUKORD:
                                kollasega on vip-pääsud, sest minuarust küljepealt keegi muu sisse ei pääse.




                                KUIDAS OLEKS PIDANUD OLEMA:
                                nõuaks küll rohkem treppe, kuid pealtvaatajatele tunduvalt mugavam ja ohutum

                                minu teada on alumisele korrusele planeeritud büroopinnad, pood, pubi. Sinu \"õige\" plaani järgi ei mahuks need ju kuhugi enam ära!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X