320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Seekord üritas näiteks Lorenzo mind esile tõsta kui etaloni, kelle järgi kõik jooksma hakkavad. Seekord siis staadionilt minema. Paratamatult tunned end jumalana.
    urmar, ära mängi lolli, enamus ju teavad kes on kes, milleks mängida pimesikku? kui tunned end jumalana, siis palju õnne. pigem oli minu sõnavõtt siin mõeldud maapeale tulekuks.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      aga sa sellele ei mõtle näiteks oma fraasi öeldes- arusaamatu, miks sa teisi mänge vaatamas ei käinud, mis peeti ehk pisut paremates tingimustes.- et näiteks äkki kodanik Shermann on ühe klubi fänn, kes antud hetkel seal staadionil mängis? kujutad sa ette et sa näiteks ütleks Barca fännile, et sorri ,miks vaatasid Barca mängu nendes tingimustes kui näiteks Espanyoli mäng oli paremates tingimustes või siis mingi ükskõik millise muu liigat näitena tuues? Anna andeks, aga selline arusaam on Eesti tingimustes liiast.
      Ma arvan, et kodanik shermann vastas juba ära, et ta on telejalgpallifänn, nagu muide suurem enamus siinseid diskuteerijaid. Kusjuures mina ei ole telerijalkafänn, sest vaatan üpris harva rahvusvahelist vutti, kus Eesti klubi või koondis ei mängi. Vaid eriti otsustavaid mänge vaatan. Kui on üheaegselt MM finaalturniiri alagrupimäng ja F1 etapp, siis ma vaatan ikka viimast. Ise ka vahel imestan selle üle.

      Samas, kui vaid töö ei segaks, käiks alati vaatamas Rakvere meeskonna mänge, ka neljandas liigas ja naiste liigas. Kahjuks töö seda ei võimalda. Samas on see jälle parim töö, kui nii võtta.

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        urmar, ära mängi lolli, enamus ju teavad kes on kes, milleks mängida pimesikku? kui tunned end jumalana, siis palju õnne. pigem oli minu sõnavõtt siin mõeldud maapeale tulekuks.
        Paraku rõhutatakse kogu aeg minu mingit erilist rolli, kui ma midagi ütlen, siis kohe juhtub jama, hakatakse staadioneid vältima, kuna see ütles midagi, et mis te sealt otsite. Kas endal ei ole imelik nii väita. Kodanik shermann tahab juba mingit infotelefoni.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Ma arvan, et kodanik shermann vastas juba ära, et ta on telejalgpallifänn, nagu muide suurem enamus siinseid diskuteerijaid. Kusjuures mina ei ole telerijalkafänn, sest vaatan üpris harva rahvusvahelist vutti, kus Eesti klubi või koondis ei mängi. Vaid eriti otsustavaid mänge vaatan. Kui on üheaegselt MM finaalturniiri alagrupimäng ja F1 etapp, siis ma vaatan ikka viimast. Ise ka vahel imestan selle üle.

          Samas, kui vaid töö ei segaks, käiks alati vaatamas Rakvere meeskonna mänge, ka neljandas liigas ja naiste liigas. Kahjuks töö seda ei võimalda. Samas on see jälle parim töö, kui nii võtta.
          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Paraku rõhutatakse kogu aeg minu mingit erilist rolli, kui ma midagi ütlen, siis kohe juhtub jama, hakatakse staadioneid vältima, kuna see ütles midagi, et mis te sealt otsite. Kas endal ei ole imelik nii väita. Kodanik shermann tahab juba mingit infotelefoni.
          lihtsalt tekib küsimus- milleks sa sellist "mulli" ajad? sellise suhtumisega on Eesti jalgpallielust vähe loota tõesti. loodetavasti kõik ei ole samasuguse mõttemaailmaga
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Paraku rõhutatakse kogu aeg minu mingit erilist rolli, kui ma midagi ütlen, siis kohe juhtub jama, hakatakse staadioneid vältima, kuna see ütles midagi, et mis te sealt otsite. Kas endal ei ole imelik nii väita. Kodanik shermann tahab juba mingit infotelefoni.
            Sa rõhutad seda ise pidevalt. Ja see kuidas sa iga pisemat viga teiste kodulehel siia võimendama tuled ja EJL ja flora lehel olevad apsakad üritad mingi debiilse huumoriga (NOT) naljaks pöörata, on juba halenaljakas.
            Isegi noored ja lollid on vihjetest aru saanud ja kiirelt õppinud aga üks täiskasvanu just keep going

            Teemast ka: superkarika mängul olid need stjuuardid pakasuhha mõttes ainult? Ses mõttes, et nad ju patsutasid nagu tiirased lillad kõiki aga oleks mul sulejope all midagi keelatut olnud, poleks nad seda enne avastanud kui ma selle käiku oleks lasknud
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              Teemast ka: superkarika mängul olid need stjuuardid pakasuhha mõttes ainult? Ses mõttes, et nad ju patsutasid nagu tiirased lillad kõiki aga oleks mul sulejope all midagi keelatut olnud, poleks nad seda enne avastanud kui ma selle käiku oleks lasknud
              Muuseas, neil Stewarditel puudub igasugune seaduslik õigus inimesi läbi otsida ja kontrolli teha. Turvakontrolli õigus on ainult turvatöötajal. Stewart on jalkamängul sama mis reisisaatja bussis.
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                Muuseas, neil Stewarditel puudub igasugune seaduslik õigus inimesi läbi otsida ja kontrolli teha. Turvakontrolli õigus on ainult turvatöötajal. Stewart on jalkamängul sama mis reisisaatja bussis.
                Ma ise ka mõtlesin selle peale eile. Kuna ma ise töötan turvatöötajana, siis tunnen veits ikka turvaseadust ka ja mina küll ei leia, et neil mingit seaduslikku õigust mind kontrollida oleks. Kui ma järgmine kord keeldun, kas nad siis lihtsalt ei lase mind sisse?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                  Ma ise ka mõtlesin selle peale eile. Kuna ma ise töötan turvatöötajana, siis tunnen veits ikka turvaseadust ka ja mina küll ei leia, et neil mingit seaduslikku õigust mind kontrollida oleks. Kui ma järgmine kord keeldun, kas nad siis lihtsalt ei lase mind sisse?
                  Sa ei ole ju otseselt millegi vastu eksinud, et sind mitte sisse lasta. Sina tuled heas usus ja ilma keelatud esemeteta mängule. See, et ta seda ei saa seadusliku aluse puudumisel tuvastada on tema probleem.

                  Alus sind mitte mängule lubada on turvajuhil ja mängu vastutaval ametnikul, sest sa tuled ju nö nende korraldatud üritusele. Aga stewardil endal pole selleks mingit õigust, tema on seal selleks, et sind vaid suunata ja aidata.
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                    Sa ei ole ju otseselt millegi vastu eksinud, et sind mitte sisse lasta. Sina tuled heas usus ja ilma keelatud esemeteta mängule. See, et ta seda ei saa seadusliku aluse puudumisel tuvastada on tema probleem.

                    Alus sind mitte mängule lubada on turvajuhil ja mängu vastutaval ametnikul, sest sa tuled ju nö nende korraldatud üritusele. Aga stewardil endal pole selleks mingit õigust, tema on seal selleks, et sind vaid suunata ja aidata.
                    No ei saa ka turvajuht ja mängu vastutav ametnik mul keelata siseneda, kui ma ei lase ennast läbi katsuda.

                    Kommentaar


                      Mina käisin täna mängul!

                      Kommentaar


                        Kohtla-Järvel ja Tartus ikka päris head publikunäitajad sellise ilma kohta. Tallinn aga on väga mannetu.

                        Kommentaar


                          Kohtla-Järve 400 inimest on küll paras üllatus minu jaoks.

                          Kommentaar


                            Kohtla-J2rvele oli kohale tulnud v2ga palju Sillamae rahvast.Pilet maksis vaid 10kr
                            Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                            Kommentaar


                              Sillamäe- Flora kohtumisel piltide järgi tundus 300 pealtvaatajat ilmse liialdusena.
                              Kas liialdati K-Järvelgi?

                              Mõlemas mängus inspektoriks: Valeri Vinogradov.

                              Millal suudetakse Nõmme Kalju mängude eeskujul publikut täpselt kokku lugeda?

                              Mis mõtet on statistikal kui algandmed pole usaldusväärsed.
                              Usaldusväärne ja laiapõhjaline statistika aga on üks jalgpallikultuuri vältimatu osa.

                              Kommentaar


                                Kesa !! Tule inspektoriks.. saad enda kysimustele vastused
                                Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X