320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esiliiga turniiril vist turvasid polnud, igal juhul ei näinud küll ühtegi - sai nii õlli kui pürot:P
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Mina libistasin rahulikult ja päris mitu ja keegi ei öelnud midagi.
      Samas kui see on vesti lubada kus ja kes siis mis krdi ila aetakse, et politsei ei luba( mõned aastad tagasi tuldi mind keelama sellise jutuga) ja juua võib ainult pubis sees. Siin väitis ka keegi, et kui ei ole õllealaks tehtud siis ei tohigi saalis juua. No mida v***u, kuidas kossu ajal on lubatud aga jalka ajal ei ole? Saal on ju sama. See keelamine/lubamine on ikka ühe karvase karsklase kõrvade vahel kinni, mitte politsei ettekirjutus
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        esiliiga turnat vaatas rohkem rahvast, kui ml esimene päev, eks vaatab, mis teine päev toob

        Kommentaar


          Algselt postitas alehis Vaata postitust
          Tubli Romario. Ühinegem ka teised! Oleks tore kui mängude pealtvaatajate arv oleks Meistri- ja või Esiliigas alla kümne. Siis hakkab ehk ka vestiga onuke end liigutama ja asju paremuse suunas sättima. Ise lõpetasin juba sel hooajal mängude vaatamas käimise(või vähemalt külmal ajal) ning ei tunne end seetõttu kuidagi halvasti. TEHKE SEDA SAMA KA TEIE! TUBLI ROMARIO!
          Võib olla ongi eesmärk,et keegi ei käiks jalkat vaatamas,siis ei peaks ju ka turvasi kutsuma ja selle eest maksma!?
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Mario räägib täiesti õiget juttu. Igasugune motivatsioon Eesti jalkat vaadata ja fänlusega tegeleda kaob ära, kui pidevalt mingi türastunud turvad passivad posti taga kas keegi joob õlut või mitte ja siis käivad oma hoiatusi jagamas ja käekõrval fänne välja viimas.. Mida kuradit...
            Eile ütles turva mariole, et see on tema teine hoiatus ja siis 5 sekundit hiljem ütles et on kolmas hoiatus ja nii see läks. Mida vittu... varsti vaatab 0 inimest seda liigat.

            Kommentaar


              Kas Mario on üldse nii vana, et tohib õlut juua, poisikeste töö see ju ei ole.

              Kommentaar


                Algselt postitas peters Vaata postitust
                Kas Mario on üldse nii vana, et tohib õlut juua, poisikeste töö see ju ei ole.
                Mario on 19

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mister Vaata postitust
                  Mario on 19
                  Ei ole kursis, aga kas 19 aastane toib õlut juua? Avalikes kohtades näiteks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas peters Vaata postitust
                    Ei ole kursis, aga kas 19 aastane toib õlut juua? Avalikes kohtades näiteks?
                    Möh?
                    Kui on lubatud osta siis miks peaks 19 aastasele kehtima teistsugune "avalikus kohas" joomise kord kui näiteks 33 aastasele?


                    Ja mille krdi pärast on ikka, et üks päev võin ja teine päev ei või õlut tribüünil juua?
                    Kui jalgpalli liit lähtub seadusest ehk
                    § 48. Alkohoolse joogi tarbimine avalikus kohas

                    Alkohoolse joogi tarbimine avalikus kohas on lubatud:
                    1) paigas, kus teostatakse alkohoolse joogi jaemüüki kohapeal tarbimiseks, kui alkohoolne jook on omandatud selles müügikohas;
                    2) kohaliku omavalitsuse volikogu õigusaktis ettenähtud juhul.

                    siis kuidas tõlgendatakse üks päev spordihall koos pubiga üheks aga teine päev jälle mitte?
                    Absurdsus
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Mis siin ikka tegelt viriseda, ei oleks pidanud seda teemat siin üles kruttima taas, kuid emotsioonide ning alkoholi mõjul ei suutnud loobuda.

                      Aga mis mulle eile kõige enam meeldis, kui ma "esimese hoiatuse" sain, kus mul süü puudus, siis üritasin turvamehele selgitada olukorda teda muidugi ei huvitanud. See peale tõin näiteks, et kui mu sõber sooritab suure kuriteo, milles mina ei osale ning ma sattun temaga olema juhuslikult samas kohas, kas ma olen siis seetõttu süüdlane. Selle näite peale olematu haridustasemega turvahärra ägestus eriti, sest ei osanud miskit vastu kosta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Miks teid kotib palju pealtvaatajaid on?
                        Tegelt ka, mind huvitab vastus sellele küsimusele. Miks kustutate mu postitusi? Te aastast aastasse jahute, et publikut on vähe - aga so what? Miks see teid kotib?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Kui niisama targutada, siis inimest saab pidada süüdlaseks alles pärast seda, kui kohus seda otsustab - enne seda on inimene kahtlusalune.

                          Näiteks kuna sa kuritegu toimepaneva sõbraga samas kohas oled, siis suure tõenäosusega võidakse sind kinni pidada kahtlusalusena kuriteo kaasaaitamisel.

                          Kommentaar


                            Aga see tohlakast turva ei vaevunud kuulamagi, mis Mariol öelda oli. Üleüldse suht kinovennad on need turvad

                            Kommentaar


                              Kõige tagakiustatumad inimesed maailmas:
                              1) Juudid
                              2) Romario
                              3) Homod

                              Allikas: Wiki
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Kõige tagakiustatumad inimesed maailmas:
                                1) Juudid
                                2) Romario
                                3) Homod

                                Allikas: Wiki
                                Kesa?
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X