320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    kuna paistab et eestlasele meeldib nädalavahetusel pigem grillida ja maad harida ning muru niita, siis äkki oleks vähemalt suvisel ajal mõtekas pidada voorud nädala sees? staadionid tuleks muidugi kõik varustada vajaliku valgustusega.
    No seda ma olen varemgi siin maininud ja seda tõestab ka statistka - suvekuudel tuleks igal juhul mängida nädala sees. Nädalavahetusel on rahvas ära.

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      kuna paistab et eestlasele meeldib nädalavahetusel pigem grillida ja maad harida ning muru niita, siis äkki oleks vähemalt suvisel ajal mõtekas pidada voorud nädala sees? staadionid tuleks muidugi kõik varustada vajaliku valgustusega.
      No seda ma olen varemgi siin maininud ja seda tõestab ka statistka - suvekuudel tuleks igal juhul mängida nädala sees. Nädalavahetusel on rahvas ära.

      Kommentaar


        Flora - Levadia keskmine publik alates 2004.

        Männiku kunst. - 150

        Maarjamäe kunst. - 245 (2010 a.)
        Sportland Arena / A. Le Coq MiniArena - 262

        A. Le Coq Arena - 479
        Kadrioru staadion - 496

        Kadriorg (Ei narkotsile) - 2010

        Numbrid näitavad täpselt, et

        1. Jalkaliit peab vältima kalendri koostamisel võimalust, et (vähemalt võimalikke publikumänge) mängitaks vales kohas ja valel ajal.
        2. Klubid peaksid püüdma sinnapoole, et mäng (vähemalt mängud, kus on oodata intriigi) oleks sündmus ja pakkuma publikule midagi rohkemat kui ainult jalgpall.
        3. Seda küll eelpool toodud numbritest otseselt välja ei loe aga klubid ja Jalkaliit peavad igati toetama ja arvestama klubide fännigruppide huvidega, mitte kostitama neid ülepingutatud turvareeglitega, sest see seltskond on valmis ka väheatraktiivsematel mängudel muidu hõredaks jäävaid tribüüne veidikenegi täitma, rääkimata õhkkonna loomisest.

        Kommentaar


          Ma ei oskaks paremini kirjutada...
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Kuidas nüüd selle noormängijate staadionile toomise aktsiooniga on? Olen näinud see aasta nelja ML mängu ning eriti palju lapsi nagu ei kohanud.

            Sillamäe-Kuressaare mängul muidugi ei jagatud vähemalt mulle seda kupongi kah, aga ju pidi siis ise küsima

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Tänase mängu põhjal ma neil ML-is kohta ei näe ,kuigi Legion mängiti üle ja seda just rünnakul ja poolkaitses. Aga eks näis hooaeg on alles väga noor. Mõned kutid on Puumas üsna teravad ja oleksid kindlasti mõne ML-i klubi jaoks väärtuslik kaup.
              tore lugeda seda!
              sinu arust kuressaare paide ajax viljandi on paremad???
              naljakas!!! puuma ei saa konkureerida levadiaga kaljuga ja floraga aga teised on üpriski kehvad!!!

              Kommentaar


                puuma peab kõige pealt järgmises voorus Kohtla-Järvest jagu saama. Seni on Puuma saanud kaks võitu, kus kohtunik on jaganud kergeid kollaseid kaarte. Vastane on seetõttu jäänud 10kesi ja pärast seda on Puuma mängu võitnud, 12st väravast 9 on löödud 11 v 10 mängides. Eks näeb, mis siis saab, kui kohtunik neile appi ei tule. Kui mängijate individuaalsest tasemest rääkida, siis paljude jaoks on rong juba läinud. Mõni üksik võiks Paides pingi peal istuda. Ajaxis, Kuressaares või Viljandis sel aastal põhis olla, pole mingi kunst.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Spartak:D Vaata postitust
                  tore lugeda seda!
                  sinu arust kuressaare paide ajax viljandi on paremad???
                  naljakas!!! puuma ei saa konkureerida levadiaga kaljuga ja floraga aga teised on üpriski kehvad!!!
                  Lisaks nendele kolmele klubile ,kelle nimed sa siin viimasena üles lugesid ei saa te vastu ka Sillamäele , Narvale , Tartule .
                  Aga jah minu arvamus on praegu selline ,et Meistriliiga klubidele te vastu ei saa. Mängige kõigepealt Esiliigas üks ring läbi ja vaatame siis ,mis olukorras te olete .
                  Pealegi ma siin ei kritiseeri Puumat vaid vastupidi on mul hea meel ,et Esiliigas on nüüd üks uus ja omanäoline klubi ,kellel on karismaatiline treener ning tahaks loota ,et ka kõrged eesmärgid. Loodan ,et see ei ole mingi ühe hooaja projekt .
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Teisipäev kell 16:45 on muidugi geniaalne kellaeg mängudeks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Teisipäev kell 16:45 on muidugi geniaalne kellaeg mängudeks.
                      vähemalt ei jõua töölkäivad inimesed staadionile!
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Mnjah, kui ma siin millalgi olin kindel, et hooaeg peab algama märtsis, siis hooaja 3 esimest vooru on minu arvamust muutnud. Ei ole mõtet mängida jääväljakutel. Ei ole hea ei mängijatel ega publikul. Mänguilu on lihtsalt ümmargune -100. Ja üks hullemaid asju muidugi see, et enamus mängud toimuvad Sportland Arenal, st kodumäng-võõrsilmäng punkt ei mängi mingisugust rolli.

                        Olen nüüdsest veendunud, et hooaeg PEAB algama aprilli algul. Märtsis võiks teha mingi a la "hooaja alguse karikaturniiri" seal Sportland Arenal või veel parem, kusagil sisehallis. Aga sellest ma siin olen juba varem pajatanud.

                        Kommentaar


                          Tea, kas kellelegi peale Pohlaku selline ebanormaalne olukord veel sobib?
                          Kui isegi mängijad ja peatreenerid räägivad peale mänge pidevalt, et rohkem tegeleti uisutamise kui vuti mängimisega.

                          Kommentaar


                            Keskmine publik enne 22. märtsit.

                            2011 - 142

                            2010 - 180 (märts 2010 - 163)
                            2009 - 149 (märts 2009 - 149)
                            2008 - 152 (märts 2008 - 167)
                            2007 - 137 (märts 2007 - 153)
                            2006 - 101 (märts 2006 - 93)
                            2005 - 116 (märts 2005 - 116)
                            2004 - 220 (märts 2004 - 288)

                            Kui on vaja läbi ussi emmi märtsis mängida, siis see ei pea mitte olema Eesti Meistriliiga, Sportlandi pendelteatejooksuta Spordipäevi ja tagurpidi tribüünidega absurdi võiks mängida näiteks mingi Liigakarika nimel.
                            Kellele seda Meistriliigat märtsis keerutatakse, kas publikule või lihtsalt treeningu mõttes?

                            Teisipäevane kohe-töölt-tulles-jooksuga-statale lööb igatahes publikunumbrid veel alla...

                            Kommentaar


                              Kurb ja imelik on see, et inimesi käib võrdselt sama palju jalkat vaatamas nii märtsis kui suvel. See on väga suur mõttekoht.

                              Kommentaar


                                See statistika nagu näitaks, et inimestel on pohui mänguilust ja staadionil valitsevatest tingimustest. Seega madal huvi meistriliiga muutub automaatselt 2 korda raskemini seletatavaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X